БГ- МАМА е вече и литературен герой!

  • 26 215
  • 362
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21 462
Я виж ти, каква приятна новина, непременно ще потърся книгата Hug

# 46
  • Мнения: 3 371
браво, много приятна изненада  Simple Smile. другата седмица си отивам и ще си взема книгата. ако пък има и съвети как да се 'отлепим' от нета, ще ми е безценна  Rolling Eyes

пс. когато видях фамилията и на мен ми мина през ума за шанталчето  първо  Laughing

# 47
  • Мнения: 1 252
 Saule , поздравления! От вчера ли е книгата на пазара?

# 48
  • Мнения: 2 448
Приятна и изненадваща новина. С интерес ще прочета книгата.  Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 10 331
Опа, тамън се чудех какво ми се чете тези почивни дни... Hug

# 50
  • Мнения: 10 614
Фенка съм на Saule, ей сега в обедната почивка отивам за книгата.

# 51
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
О, наистина хубава новина. Ще е следващото ми четиво.  Wink
Много се радвам на млади и смели автори, които бягат от клишетата,  поздравления   bouquet

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Колко интересно. Прекрасен PR за книгата.

# 53
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Колко интересно. Прекрасен PR за книгата.
И аз това си помислих, но предпочитам да вярвам, че е случайност и е просто приятна изненада за авторката.

# 54
  • София
  • Мнения: 12 139
Колко интересно. Прекрасен PR за книгата.
И аз това си помислих, но предпочитам да вярвам, че е случайност и е просто приятна изненада за авторката.
Е, авторката не е пуснала сама темата. Аз се сетих, че става въпрос за Saule, но и да си бях мълчала вероятно щеше да стане ясно коя е. Дори да си беше пуснала сама темата щеше да е коректно, все пак, действието се развива в наше село и е ще е интересно да видим как това наше село е описано в книга.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз никога нямаше да се сетя коя е авторката. Рядко се застоявам напоследък тук. Губя, губяяя...

Какво лошо има в PR на книга???
На фона на всякаква простотия, която се рекламира скрито и явно, хич не мисля, че това е някакъв проблем.
Освен това, както казах, аз също съм на път да разкрия живота си тук, но се страхувам, че няма да доживея да си рекламирам книжката. Все пак съм отворена към предложения за откуп на мълчанието ми. Laughing

# 56
  • Мнения: 1 129
Идеята е страхотна, аз с огромно удоволствие бих си взела тази книга. Най-малкото тук се обменят опит, идеи, знания, споделят се проблеми предлагат се решения. Вълнуващо е, а в PR не виждам нищо лошо, напротив. Поздравления Saule точно на време, тъкмо се чудех какво да започвам да чета идния месец   bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 2 217
КЛОНКЕ, аз съм по PR-а, се оказа, така че.....можеш да разчиташ на мен. Mr. Green

Богинче, що така....не очаквах от теб точно такива думи, но....ти си знаеш, вероятно го казваш с добри чувства.....   Tired
Не направих реклама, а споделих, че всички ние сме участници в една книга - всеки един от нас може и да си познае цитат от мнението там - супер интересно и приятно е. Wink По тази логика, в литературния всички правят реклами на книги.
Ми, заслужава си да го рекламирам пък Peace, въпреки че не виждам къде ми е изгодата от това Mr. Green, като не съм приятелка на авторката.
Авторката - да се замислиш за хонорар, моля те Naughty Grinning

# 58
  • Варна
  • Мнения: 957
Saule, с удоволствие ще прочета книгата.

# 59
  • София
  • Мнения: 291
Saule, поздравления за личния ти успех!    bouquet
Запомних те от една тема, в която имахме сходни мнения относно отглеждането на децата.
Харесва ми, как пишеш!
Ако намеря книгата ти, с удоволствие ще я прочета!
Все ще се намери някой, който да завиди.   Sad
Странно племе сме ...

Общи условия

Активация на акаунт