На море в Турция - тема 14

  • 97 907
  • 735
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 198
Момичета, моля помагайте!
Буквално в последната минута трябва да организирам малка почивчица в Турция. Нямам никакво време да чета, затова много ви моля, препоръчайте ми агенция, с която да пътуваме, пък вече от нейните предложения ще ровча и ще чета. Датата на заминаване ще да е към 18 юни  Simple Smile, ако намеря места  Simple Smile
Чудесни сте момичета.
Досега бях на кафе със снаха ми и щях да питам по нейна молба почти същото,с тази разлика,че ще  почива без деца т.е. пързалки, анимации и прочие не я интересуват.
Моля, дайте акъл   къде и с кого да го организира!

# 136
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
М, дааа - та щяхме да пътуваме в петък с автобус за Анталия - с Емералд...Обаче преди половин час ми се обадиха от там да ми предложат 3 места в самолета -били останали и...без доплащане никакво, ако сме искали... Ми поискахме - спестяваме си два дена път с камили...Има ли за какво да се притеснявам? Да поискам анекс към договора или....? Да не се окажем сами на летището в събота, пък рейса вече тръгнал в петък? Mr. Green

# 137
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 817
М, дааа - та щяхме да пътуваме в петък с автобус за Анталия - с Емералд...Обаче преди половин час ми се обадиха от там да ми предложат 3 места в самолета -били останали и...без доплащане никакво, ако сме искали... Ми поискахме - спестяваме си два дена път с камили...Има ли за какво да се притеснявам? Да поискам анекс към договора или....? Да не се окажем сами на летището в събота, пък рейса вече тръгнал в петък? Mr. Green
Ами честито.  Mr. Green За успокоение да минете през техен офис просто според мен. Peace

# 138
  • Мнения: 7 605
М, дааа - та щяхме да пътуваме в петък с автобус за Анталия - с Емералд...Обаче преди половин час ми се обадиха от там да ми предложат 3 места в самолета -били останали и...без доплащане никакво, ако сме искали...

Евала, голям жест! Честито!   bouquet

# 139
  • София
  • Мнения: 1 740
cikoni снимките на сайта на Рояла са откакто е правен хотела, покажи му нашите снимки http://www.facebook.com/album.php?aid=2056347&id=1397976159&l=da9a8fdb49 , може да му хареса, но ако държи на къщички, вече е друг въпрос. Миналата година бяхме там, определено си е зелено и на мен много ми хареса и обслужване и база.

# 140
  • Мнения: 1 710
Wild_rabbit, супер, страхотна новина!

cikoni, пожелавам ти да се пребориш с половинката за Royal Wings Sunglasses
Иначе, сещам се за VOYAGE BELEK - зелено, цветно и с къщички. Скоро имаше отзив в темата за него. Има и лунапарк, но дават безплатно по няколко билета, след това трябва да си плащаш, ако ги изразходиш.
Спрягания по-рано в темата IC Green Palace също е със страхотна зеленина, макар и без къщички.
Има един много зелен от по-икономичните хотели от типа HV - Клуб Астерия Белек. С разкошна градина е, но си има недостатъци.
Летуния голф може би също е приемлив по-икономичен вариант.

# 141
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
Вижте на каква снимка попаднах от Холидейчека на хотел Онириа  Кларос в Кушадасъ.Това беше един от наблюдаваните хотели от мен,а на какво попаднах....

http://www.holidaycheck.de/hotel-Urlaubsbilder_Onyria+Claros+Res … &mediaOrder=4

# 142
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 817
Вижте на каква снимка попаднах от Холидейчека на хотел Онириа  Кларос в Кушадасъ.Това беше един от наблюдаваните хотели от мен,а на какво попаднах....

http://www.holidaycheck.de/hotel-Urlaubsbilder_Onyria+Claros+Res … &mediaOrder=4

А, коментарът прочетохте ли?

Abwasserrohr?
Hier wird nur das Abwasser von den Strandduschen am Kinderpool ins Meer geleitet.

Тръбата е отходна за душовете на плажа от детския басейн. Peace  И снимката е от 2009 година.

# 143
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
Благодаря ви момичета, добре че сте вие.
450 показах му снимките  Hug

Марги дано го убедя. И аз го гледах VOYAGE BELEK, но малко по - скъпо ни идва, че ще сме с още едно семейство и трябва да се съобразяваме  Thinking

И продължавам да чета и да търся. За Делфин Ботаник какво ще кажете  newsm78

Отново много благодаря за съветите   bouquet

# 144
  • София
  • Мнения: 2 440
Wild_rabbit това се казва новина Peace Направо супер оферта естествено, че не е за отказване.

rosinauzunova това не е българското черноморие с отходните канализационни тръби спокойно. Галактик ти е дала коментара под снимката.
cikoni Ботаник е с много добри отзиви, но има един голям минус поне за мен - липсата на пясъчен плаж. Стискам палци да убедиш мъжкото тяло за Роял Уингс. Peace

Хич не ме притеснява снимката на стаята и банята в Грийн Палас. Прилична ми се вижда стаята. Другите неща да са наред, да е чисто и спокойно. Надявам се на хубава почивка, заредена съм с положителни емоции, започвам да броя дните до посещението в Турция (не че днес не се върнахме от там, но от Истанбул Laughing)

# 145
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 817
Благодаря ви момичета, добре че сте вие.


Много зеленина, в това отношение е супер, но са блокове, а не къщички Peace

# 146
  • Мнения: 1 320
Марги, Галактик,
Благодаря за бързите отговори. Идеята ми беше да ме насочите към агенция, а аз от нейните оферти да си избера каквото ми допадне. Защото напълно съзнавам, че нямам време да си харесвам тепърва хотел, пък да се моля агенцията да го предлага и накрая да стискам палци да има място в самолета. Ще карам по обратния ред - ще избирам от наличните предложения и дано да намеря нещо, което е възможно най-близо до търсенето ми.
Бюджетът смятам да го фиксирам до максимум 1000 евро за двама възрастни и дете под 5 години.

# 147
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
cikoni ДЕЛФИН БОТАНИК е наистина много хубав хотел Grinning със прекрасна зелинина, а за градината просто нямам думи,има и луна парк,но плажът както казват другите момичета наистина не е хубав ,трябва да се влиза в морето със специални обувки или поне джапанки,аз пробвах на бос крак но доста си билеше  Heart Eyes ето и моите снимки от миналата година http://www.facebook.com/media/set/?set=a.146557335379793.14781.100000765813386 , и още http://www.facebook.com/media/set/?set=a.147534888615371.15007.100000765813386

# 148
  • В.Търново
  • Мнения: 6 727
Вижте на каква снимка попаднах от Холидейчека на хотел Онириа  Кларос в Кушадасъ.Това беше един от наблюдаваните хотели от мен,а на какво попаднах....

http://www.holidaycheck.de/hotel-Urlaubsbilder_Onyria+Claros+Res … &mediaOrder=4

А, коментарът прочетохте ли?

Abwasserrohr?
Hier wird nur das Abwasser von den Strandduschen am Kinderpool ins Meer geleitet.

Тръбата е отходна за душовете на плажа от детския басейн. Peace  И снимката е от 2009 година.
Да,с преводача.Просто малко гнусно ми стана като видях тръбата.

# 149
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 817
Публикувам отзив от хотел, който получих на лично съобщение, тъй като потребителят няма достатъчно мнения да се включи:

"Здравейте! Преди два дни се завърнахме от Анталия и ще споделя впечетленията си от почивката ни. Закупихме пакет ранни записвания от каталога на Тез тур, като използвахме услугите на една не голяма туристическа агенция, техен представител- тур. агенция, защото мисля, че по-малките агенции имат по-добро отношение към клиентите си. Не са претрупани от работа и ти обръщат повече внимание, а не гледат само да ти вземат парите и да се оттърват от теб.
 Избрахме хотел Пемар ресорт бийч- 5 звезден хотел на брега на морето в Сиде. Всъщност това е последният хотел, който се води в Сиде, на 15 км. от Манавгат е, веднага след него започват хотелите на Алания. Като първият от тях е Делфин де лукс. Хотела е нов, открит е 2004год. И разполага с огромна изключително красива и озеленена територия. Настаняването на рецепцията отне точно две минути. може би заради късния час на пристигане, около 21,00 часа и защото нямаше други пристигащи. Не сме давали никакви бакшиши на рецепцията и получихме това, за което сме платили. Стая с изглед море и басейни. на петия етаж. Мисля, че Пемар бийч ресорт е  един от малкото хотели, в който на рецепцията не вземат бакшиши, а  ако искаш по-добра стая  си плащаш по официалната тарифа на хотела. Има видеонаблюдение и  се страхуват да не ги видят, като вземат бакшиши на рецепция. Собственикът на хотела е грузинец. 60% от почиващите са руснаци и украйници. Има и германци, холандци, англичани, французи, поляци, румънци и малко турци. Освен нас имаше още едно семейство българи. Стаите са сравнително големи и много светли. Добре обзаведени. Голяма спалня, два фотьойла, масичка, телевизор. Климатика работи добре, в банята хавлиите се сменят всеки ден, всеки ден се оставят и шампоани, душ гелове и сапуни,  спалното бельо се сменя на всеки два дни. Мини бара в стаята е платен и добре зареден. Чистотата в хотела е на изключително ниво. Всички работещи са като пчелички. не можеш да видиш нито един, който да се мотае и да не върши нищо. От ранна сутрин до късна вечер. Хотела разполага с над 500 стаи, над 1000 почиващи/без децата/, но не се усеща претрупване на хора където и да е било. Нито в ресторантите, нито на плажа, нито на басейните. Разбира се руснаците сутрин в 5часа си оставят хавлиите на шезлонгите и вбесяват останалите, които не могат да си обяснят защо трябва да станат в пет, за да запазят шезлонг, след като има шезлонги за всички. Хотела разполага с два големи ресторанта. Основният ресторант е на два етажа с над 1200 места. Като над 600 от тях са разположени на открито около басейните и на терасите. Вторият ресторант е за 300 човека и е на брега на морето. И в двата ресторанта вечер свири жива музика, което създава още по-емоциовална и топла атмосфера. Единият изпълнител е около 60 годишен изключителен виртуоз на цигулка, който свири страхотно и хората не спират да танцуват. А другите музиканти са бенд с певица, които изпълняват популярни джаз и поп парчета. В комплекса има 5 бара, които работят ол инклузив от 10 до 24 часа, след това напитките са платени. Има и две дискотеки. Една, открита на брега на морето, която е по-хубава, а в закритата не се пуши и е някак по-задушна. Хотела е рай за децата. Има мини клуб, луна парк, аква парк и целодневна анимация за малките. За възрастните също е помислено с целодневна анимация. Мини голф игрише, тенис кортове, волейболно и футболно игрище. Билярд и тенис на маса, стрелба с лък, водна топка и какво ли не още, стига да ти се спортува и забавлява. Всяка вечер в амфитеатъра има представление за деца от 20,30ч., а от 21,30 за възрастни. Особено впечатляващо е сутрин в 10, когато пред басейните излиза голяма част от персонала- готвачи, охрана, пикола, камириерки и др., които заедно с аниматорите изпълняват танца на хотела. наистина впечатляваща гледка!!! За храната е излишно да се говори. Изобилие от всичко. Всеки ден има печена риба, и пилешки пържоли, чак да ти дожалеят готвачите по скарите, които се пържат в жегата. Изключително разнообразие от сладкиши и плодове. Сигурно на вечер се нарязваха по 1 тон дини. Температурата беше между 30 и 38 градуса на въздуха и 22 на водата. Пет плувни басейна, които преливат един в друг са разположени пред хотела. Има още два в аква парка и един, в задната част на хотела, за хора търсещи спокойствие и уединение. Спа център, магазини, фризьорски салон, фитнес център на открито и фитнес център на закрито. Алкохола, включен в ол инклузива е местно производство. Бирата и бялото вино са добри, а напитките/водка, ром, коняк, ракия/ по-слаби като градус. Персонала е изключително вежлив, усмихнат и внимателен в общуването. За 7 дни не видяхме и не чухме нито един, който да си позволи да повиши тон или да бъде нацупен. Повечето от тх говорят английски, немски и  руски. На баджовете на всеки един със знаменце е отбелязано какъв език владее и ти помага по-лесно да се ориентираш с кого да общуваш, в зависимост от езика, който владееш. Плажа обаче е чакълест и е хубаво да имате аква обувки, за да не нараните краката си. Има изграден пирс и може да влизате във водата направо от него, ако нямате обувки. Въобще като се замисля единственото лошо нещо е че почвката продължава твърде кратко- само 6 дни. Докато другите почиват по 10-15 дни, дори екскурзоводката от Тез Тур /рускиня/ се учуди защо толкова е кратък престоя ни. А и часовете на полетите са такива, че ти изяждат един ден. Пожелавам на всички, които се канят да летуват в Анталия да прекарат едно прекрасно лято.
====
http://turkey.snimka.bg/travel/pemar-beach-resort.598403"

Последна редакция: вт, 07 юни 2011, 14:18 от Galactic Voyager

Общи условия

Активация на акаунт