А Вие казахте ли "Сбогом, мамо"?!

  • 6 168
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 640
http://www.blitz.bg/article/21917

Наистина е забележителна българка. Радвам се ,че ни представят в добра светлина
пред света. luvbed

# 16
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
ахаххахах, сега ще знам как да стана забележителна- просто ще почна да таксувам hahaha

# 17
  • Мнения: 640
ахаххахах, сега ще знам как да стана забележителна- просто ще почна да таксувам hahaha

,но при Берлускони! Peace

# 18
  • Мнения: 0
http://www.blitz.bg/article/21917

Наистина е забележителна българка. Радвам се ,че ни представят в добра светлина
пред света.

Точно за подобни гнусотии и насаждане на човеконенавистничество в България чрез злостни сплетни и недостойни похвати става дума тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=586874.0

# 19
  • Мнения: 150
Пиарът на "забележителния филм" и "забележителната българка" е в пълна сила. Патетичният начален пост, който цели да провокира интерес към филма е почти във всеки форум или като последващ коментар към някоя публикация за филма,  разбит или в цялостност. Имиджмейкърите, моля за малко повече креативност.

# 20
  • Мнения: 0
Пи-арът на "забележителния филм" и "забележителната българка" е в пълна сила. Патетичният начален пост, който цели да провокира интерес към филма е почти във всеки форум или като последващ коментар към някоя публикация за филма,  разбит или в цялостност. Имиджмейкърите, моля за малко повече креативност.
До тук за съжаление сме свидетели само на един PR - нечувано отрицателен, граничещ с истерия, като на хората им се забранява да си изградят сами мнение за филма, разбира се, като се използват добре познатите манипулативни прийоми.

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 16:17 от Reza

# 21
  • Мнения: 640
Цитат
филмът на Бонев е получил и българска държавна субсидия от Националния филмов център в размер от 330 хиляди лева. В понеделник пред бТВ кинокритикът Антония Ковачева, която е член на художествената комисия в центъра, каза, че филмът на два пъти не е събрал необходимите точки, за да бъде предложен за финансиране, но директорът имал право по своя преценка да отпусне сумата.

Цитат
За "Мама Goodbye" Бонев още през 2008 г. е поискала финансиране от италианското Министерство на културата, но то отказало да подкрепи дебюта й заради ниските художествени качества на сценария и “старомодната му сантименталност”. Плюс това имало “още много проекти, по-достойни от него”.


По нататък всичко си идва на мястото! Телевизия RAI и край! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 150
Хайде стига моля с тази нескопосана пропаганда. Един и същи пост трябва да го четем навсякъде, където има написани два реда за филма.  Като че ли има голям обществен интерес към него, че чак и да се забранява на хората да си градят мнение... Crazy  Стига сте ни я навирали под носа тази Бонев със "забележителния й филм". Който иска да си изгради мнение, ще го направи и без да му го натрапват чрез величаещи го постове.

Последна редакция: нд, 29 май 2011, 23:59 от malvinaina

# 23
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
ахаххахах, сега ще знам как да стана забележителна- просто ще почна да таксувам hahaha

,но при Берлускони! Peace
Угаси ми мераците в зародиш Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 6 219
аз си мислех, че ако духът на един човек не е свободен, ако ще и британска демокрация да е управлението на държавата няма да се освободи. Писна ми от хора, които вместо да си гледат настоящата работа и бъдещето обясняват за "мрачното" или "светлото" социалистическо минало. То нали е минало?!?! или бъркам?!?!? аз пък съм дете на прехода! И кво! няма да седна да пиша по форумите колко е било гадно майка ми и баща ми да се чудят как ще ми купят най - елементарните неща като сирене например (за справка 95 - 97 година инфлацията, помня я добре!).
За филма - няма да отида, особено след антисоц пропагандата в пост първи. Най - мразя такива изказвания, особено за нещо толкова субективно като възприятията.

Павлина, не мисля, че в тази тема ще се обсъжда филма, идеята много точно си я описала- дай още малко да поплачем колко сме били репресирани Tired

Мхм  Tired
Освен това е като преписан...



# 25
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ване, Hug Hug Hug. Няма по-ужасно нещо от глада на годините на прехода, да благодарим на демокрацията за това Tired! Лошото е, че този преход ще е нашето "днес" още доста години...

# 26
  • Мнения: 0
Последните коментари тук още веднъж показват правотата на моя постинг - всъщност филмът е трън в очите на всички онези, които мечтаят да наложат отново миналото на социалистистическата несвобода върху българите!
И за които всичко хубаво, случващо се и сътворено от хората днес е откровена и нетърпима заплаха.
Мили дами, бленуващи социализма, онези, за които старото и миналото си остават идеал и отказват да видят новото днес и да го съградят със свои сили, знайте, че животът никога не е в миналото - миналото е отминало безвъзвратно, то е мъртво и  кой плаче за разлято мляко?!
Единственото, което имаме, единствената реалност е днес!!!

Всичко останало са Вашите илюзии, които Ви пречат да изживеете живота си сега.

# 27
  • Мнения: 150
Последните коментари тук още веднъж показват правотата на моя постинг - всъщност филмът е трън в очите на всички онези, които мечтаят да наложат отново миналото на социалистистическата несвобода върху българите!
И за които всичко хубаво, случващо се и сътворено от хората днес е откровена и нетърпима заплаха.
Мили дами, бленуващи социализма, онези, за които старото и миналото си остават идеал и отказват да видят новото днес и да го съградят със свои сили, знайте, че животът никога не е в миналото - миналото е отминало безвъзвратно, то е мъртво и  кой плаче за разлято мляко?!
Единственото, което имаме, единствената реалност е днес!!!

Всичко останало са Вашите илюзии, които Ви пречат да изживеете живота си сега.

И ти влезе да ни нахокаш и да ни покажеш кое ни пречи ли?  ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 6 219
И коя е тази мила дама в тази тема, която иска да върне соца, че не разбрах или пък не мога да чета  newsm78

# 29
  • Мнения: 0
Последните коментари тук още веднъж показват правотата на моя постинг - всъщност филмът е трън в очите на всички онези, които мечтаят да наложат отново миналото на социалистистическата несвобода върху българите!
И за които всичко хубаво, случващо се и сътворено от хората днес е откровена и нетърпима заплаха.
Мили дами, бленуващи социализма, онези, за които старото и миналото си остават идеал и отказват да видят новото днес и да го съградят със свои сили, знайте, че животът никога не е в миналото - миналото е отминало безвъзвратно, то е мъртво и  кой плаче за разлято мляко?!
Единственото, което имаме, единствената реалност е днес!!!

Всичко останало са Вашите илюзии, които Ви пречат да изживеете живота си сега.

И ти влезе да ни нахокаш и да ни покажеш кое ни пречи ли?  ooooh!

Хокане е точно обратното - да нападаш хората и творбите им, да отричаш тяхната значимост и уникалност. Да приравняваш и сриваш всички и всички в калта, само и само да ги убедиш колко е грозно да те има днес - вместо да се мъдриш в миналото върху някой прашен рафт, пълен със соц литература.

Общи условия

Активация на акаунт