А Вие казахте ли "Сбогом, мамо"?!

  • 6 162
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 150
Aliya, много моля да смекчиш тона. В един друг форум ти заключиха темата овреме, защото по същия начин се опитваш да натрапваш внимание към филма и случайно ако някой дръзне да изкаже мнение противоположно на твоето започваш яростно да тропаш с краче.
Първият ти постинг е изключително провокиращ! Не се учудвай от последващите коментари и нежеланието на списващите да гледат филма. Като си решила да правиш реклама на филма, не го прави с такива агресивни похвати. Научи се да приемаш и други мнения, а не на всеки изразил гледна точка да размахваш пръст.

# 31
  • Мнения: 0
Aliya, много моля да смекчиш тона. В един друг форум ти заключиха темата овреме, защото по същия начин се опитваш да натрапваш внимание към филма и случайно ако някой дръзне да изкаже мнение противоположно на твоето започваш яростно да тропаш с краче.
Първият ти постинг е изключително провокиращ! Не се учудвай от последващите коментари и нежеланието на списващите да гледат филма. Като си решила да правиш реклама на филма, не го прави с такива агресивни похвати. Научи се да приемаш и други мнения, а не на всеки изразил гледна точка да размахваш пръст.

Един тон, пълен с утвърждаване на положителното ли наричащ натрапващ?!
Или този, който очерня и отрича живи хора?!
Аз бих нарекла твоя тон заплашителен!

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 16:18 от Reza

# 32
  • Мнения: 150
Хайде ако обичаш да не ми размахваш пистолети, а да продължиш да си списваш сектантския блог и да оставиш хората сами да преценяват кое е положително и отрицателно!

# 33
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Алая, ти явно имаш сериозен проблем ooooh!. Какви са тия стрелящи емотиконки, луда ли си??? Аз не мечтая за социализъм, нито се прехласвам по него, но да ми кажеш как той израждал хората и ги правел безчовечни, е повече от нахално- не считам родителите си за безчовечни, а те са прекарали цялата си младост в социализъм. Не са ме били, нито малтретирали, и много ми намирисва, че и прословутата Бонев надали е била малтретирана другаде, освен в болното си подсъзнание Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 0
Хайде ако обичаш да не ми размахваш пистолети, а да продължиш да си списваш сектантския блог и да оставиш хората сами да преценяват кое е положително и отрицателно!

А нима заплашителният ти и заповеднически тон не е размахване на пистолети?!
И ако ти и твоите родители толкова харесвате социализма, а аз и съвременните българи не го харесваме, защо това да е повод за теб да размахваш пистолети (пардон, заканителен пръст)?!

# 35
  • София
  • Мнения: 6 219
А нима заплашителният ти и заповеднически тон не е размахване на пистолети?!
И ако ти и твоите родители толкова харесвате социализма, а аз и съвременните българи не го харесваме, защо това да е повод за теб да размахваш пистолети (пардон, заканителен пръст)?!

Е тва за съвременните българи утрепа рибата. Явно тука всички сме умрели и се обаждаме от оня свят  Joy
И изобщо дискусията не е дали харесваме соца или не, а твоят първи пост, което ти явно отказваш да разбереш!!

# 36
  • Мнения: 150
Хайде ако обичаш да не ми размахваш пистолети, а да продължиш да си списваш сектантския блог и да оставиш хората сами да преценяват кое е положително и отрицателно!

А нима заплашителният ти и заповеднически тон не е размахване на пистолети?!
И ако ти и твоите родители толкова харесвате социализма, а аз и съвременните българи не го харесваме, защо това да е повод за теб да размахваш пистолети (пардон, заканителен пръст)?!

Във форума бг мама съществува подфорум "он-лайн консултация с психолог". Съветвам те да се насочиш натам. Пусни си тема за соца, тази тука май не е за него.

# 37
  • Мнения: 0
Хайде ако обичаш да не ми размахваш пистолети, а да продължиш да си списваш сектантския блог и да оставиш хората сами да преценяват кое е положително и отрицателно!

А нима заплашителният ти и заповеднически тон не е размахване на пистолети?!
И ако ти и твоите родители толкова харесвате социализма, а аз и съвременните българи не го харесваме, защо това да е повод за теб да размахваш пистолети (пардон, заканителен пръст)?!

Във форума бг мама съществува подфорум "он-лайн консултация с психолог". Съветвам те да се насочиш натам. Пусни си тема за соца, тази тука май не е за него.

И моята тема, и филмът "Сбогом, мамо" са за Любовта към хората, за Състраданието и Взаимопомощта, за Смелостта ни да бъдем себе си! Heart Eyes

# 38
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Е, ти си смела наистина Joy

# 39
  • Мнения: 640
Цитат
И моята тема, и филмът "Сбогом, мамо" са за Любовта към хората, за Състраданието и Взаимопомощта, за Смелостта ни да бъдем себе си! Love
Joy Joy Joy

С автомат към състрадание и любов! Thinking

# 40
  • Мнения: 7 765

Ване, Hug Hug Hug. Няма по-ужасно нещо от глада на годините на прехода, да благодарим на демокрацията за това Tired! Лошото е, че този преход ще е нашето "днес" още доста години...
Peace

гледах рекламата,
гледах и Вергов в събота
и няма да отида на кино   Naughty

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 14:01 от Herzen

# 41
  • Мнения: 0
Има ли го в нетааа? Thinking

# 42
  • Мнения: 640

Аз нямам представа. Peace

# 43
  • Мнения: 0
Аз пък гледах самия филм и  удоволствие бих го гледала отново! Laughing

# 44
  • Мнения: 534
Aliya, би ли била така добра и състрадателна, да качнеш тоз' забележителен и жизнеутвърждаващ филм на нЕкой торент-тракер...  Wink Па, барем изгледайки го, да се заразЪ и аз с ... Любовта към хората... Състраданието и Взаимопомощта...Смелостта да бъдем себе си! Joy

Общи условия

Активация на акаунт