Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в петък от 20 часа по ATV - Тема 118

  • 47 770
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Новата тема е сладка, вкусна. Браво на Рина! Фантазията й няма граници.  Толкова е приятно да ви чета коментарите, че направо не зная какво ще правя като свършат сериите. Много искам да си запазя някои по-емоционални серии, каквито се надявам да са последните. Но защо не мога да се регистрирам в NitroBG. При няколкото опита, отговорът е - Грешна регистрация. Някой може ли да ме "светне" къде бъркам.  newsm78 Благодаря предварително!  newsm51 newsm51 Желая на всички хубава и спокойна вечер.

# 46
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Много вкусна тема... Hug напълно в унисон с изобилието за душите и сърцата ни...толкова чаканата споделена любов...

И специалистите ни гарантират това...

...Шоколадът съдържа фенилетиламин и серотонин, които задействат зоните от мозъка, свързани с удоволствието..

...През Средните векове ягодата е символ на съвършенството...

Като прибавим и неповторимото участие на всяка една от нас с мнения, клипове, снимки, присъствие...е, нямаме стигане...и това си е... newsm10

Ринка, момичета...благодаря за тази възможност с тема 118... Hug


# 47
# 48
  • София
  • Мнения: 7 893
Днес като гледам сме изпуснали чая, то и аз се явих много след пет  newsm78 и вече не е удобно да сервирам само чай  Hug


Себи  Hug

Затова нещо с чай , като грог примерно  newsm78Питието е топло тамън да уравновеси температурата на тялото с външната и ефекта е мигновенен  Joy Joy Joy
Време е за лягане  hahaha hahaha hahaha

# 49
  • Мнения: 10 240


Шатци,  Hug Видяхме, че има нещо за пийване и веднага се усмихваме доволни!
Имаме нужда от уравновесяване на температурите! Peace

Себи да се връща по-скоро от морето, че без нея проваляме традицията!

# 50
  • Мнения: 14 507
 HugШатци  Hug супер е питието , а и след 5ч. всичко става  ти неутрализира  температурите ,  а аз да ги охладя  след 21ч за да са всички доволни Laughing


    Добър вечер Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пн, 06 юни 2011, 21:11 от sebilMM

# 51
  • Мнения: 2 116
Shatzi,  Hug виж Мурат каква физиономия направи, като видя питието...
представи си, какво ще стане като го опита... Joy

# 52
  • София
  • Мнения: 7 893
Shatzi,  Hug виж Мурат каква физиономия направи, като видя питието...
представи си, какво ще стане като го опита... Joy

Ми доволна му е физиономията ,чая си е чай , еле пък с ром.  Joy Joy Joy
То не е като да пиеш кафе със сол със замах и да ти се подкосят краката  hahaha hahaha hahaha

# 53
  • Мнения: 2 116
Shatzi , ама виж нашето момиче как му спести соленото кафе... Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 7 893
Ама виж нашето момиче как му спести соленото кафе... Peace


Спести му го да, ама ще му го върне още май в деня на сватбата според Дизи -тата де  Joy Joy Joy
Кой знае къде ще е Хасрет , като той говореше по телефона и остави Левент в неуомение newsm78

Така изглежда поне , а в действителност не е ясно какво ще е . Hug

# 55
  • Мнения: 2 195
Тази вечер Мурат няма с кого да си пие виното: темата празна, а и Хасрет - до петък Аблата няма да я пуска ooooh! Никой ли няма да му прави компания Praynig

# 56
  • Мнения: 2 116
Баги, тук съм с чаша мартини...  Peace  Joy



Наздраве и на Мурат и на всички вас... Hug

Последна редакция: пн, 06 юни 2011, 22:46 от margita9

# 57
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 58
  • Мнения: 2 116
Може би сега в новият проект на Джансел, като се има в предвид ролята му...ще го оставят да я озвучава сам...има подходящ за случая тембър...според мен...а, и вече го пооправи турския... newsm78
Определено ме заинтригува инфото за сериала от Каси   Peace

# 59
  • Мнения: 14 507


    Аз ....- Hug да изпусна възможността да се чукна  с Мурат  с чаша червено вино от Крит докато пазят  момата да   е непокътната- никога.Чета по 5м на ден и затова не смея да вземам отношение в темата  Толкова съм насъбрала...емоции, мнения, удоволствие от събитиятя около Хасрет и Мурат ,че нямям търпение да се върна
   

Общи условия

Активация на акаунт