"Системата минус 60" - тема №25

  • 40 074
  • 750
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 99
Пипилота хапвай сладоледа сутринта след закуска. Аз миналото лято го хапвах всеки ден но преди обяд. Закусвах вкъщи с чаша кафе и после с малкия излизахме на разходка и задължително си взимах сладолед. А свалянето си вървеше много добре. Иначе бира и кола не ме изкушават. Бира не пия, а кола 2-3 пъти в годината Simple Smile

Аз стъкмих днешното си хранене:
З:пица и едно нескафе със захар
О:салата от домат и една гъба, кашкавал, салам(ми нищо друго така експресно не изрових от хладилника, че нали сутринта реших да съм системна)
В:пържолки на скарата + едно рохко яйце на тефлоновия тиган Crazy

# 361
  • Мнения: X
Охх момичета тези дни много ми се яде сладолед и незнам какво да правя #Crazy знам че може за закуска ама пък тогава не ми се яде.Вие как се справяте с летните изкушения (сладолед, бира , кола и др.)

Аз кола не обичам, бира пия 4-5 пъти в месеца по 1, не ми влияе отрицателно на диетата. Виж сладоледът е друга работа, с него внимавам. Чак напоследък си позволявам по-често, но аз вече съм си на килата и дори и на тях да остана, ще съм доволна. Но като бях с 25 кг. отгоре, никакъв сладолед и нищо сладко не си хапвах след 12 ч. на обяд. Така че, прецени си - сладоледът ли искаш повече, или стройно тяло. Mr. Green

# 362
  • Мнения: 240
Аз много обичам сладко и газирано. Но откакто съм на диета сладкото, не ме изкушава, Но с газираното положението е друго. Всяка сутрин с кафето пийвам по 1 чаша и след това не ми се пие. Ако не съм пила цял ден ми се пие.

# 363
  • Варна
  • Мнения: 141
Килограми няма да отчитам, че като започнах със системата бяха по-малко, отколкото са сега... Laughing

Но не е виновна системата , а моята си лакомия... Но за последните три седмици имам три килограма минус. При мен 1 килограм минус е 1 сантиметър от талията и обратно. Сега забелязвам, че сантиметрите са по-благосклонни от килограмите. Влизам си спокойно в полите от миналата година, когато съм била почти 10 килограма по-малко.

Менюто за днес:
З: Препечена филийка с масло и шарена сол, едно редче натурален шоколад и чаша кисело мляко с 3 супени лъжици трици.
О: Боб яхния със салата зеле и моркови, желирано кисело мляко с плодове
В: Тиквички на фурна с кисело мляко.

В интерес на истината всеки следобед пия едно нес кафе с 2-3 супени лъжици прясно мляко, но без захар.  Naughty Дано не е това причината да си стоя все около едни и същи килограми....

# 364
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Жаси май ще си предпочета стройното тяло пред сладоледа и ще гледам да си хапна тия дни преди 12 h.Като цяло не ми се яде много сладко, но вечер съкровището като пийва студена биричка и мн ме изкушава -е той по принцип ме изкушава като е покрай мен и постоянно си хапва някакви неща но за сега удържам положението  Laughing

# 365
  • Мнения: X
Пипи, аз миналата година бях така - моят мъж е 72 кила (на 178 височина), аз бях 90 кила, той си хапва всичко, всяко ядене с по 3 филии хляб, аз рупам отстрани маруля, но това е положението - или си озаптяваш лакомията, докато заслабнеш и после си позволяваш внимателно това-онова, или си стоиш дебел и щастливо натъпкан. Аз да ти кажа, сега за целия сладолед на света не бих се навила сега да си възвърна свалените 25 кила.  Laughing Peace

Последна редакция: ср, 15 юни 2011, 22:32 от Анонимен

# 366
  • София
  • Мнения: 410
Ох, момичета направо като ви чета за какви свалени "количества" килограми говорите и ми се замайва главата. Така искам и а зда можех да се похваля, но аз съм в началото още. Сега чета книгата и после започвам. Направо така съм се надъхала от вас тука че нямам търпение. Ще се опитам до утре да я прочета че да почвам. Набелязала съм че имам в повече 15 кг.
 Надявам се приемате нови ентусиасти Hug.

de3demona благодаря за информацията че все пак има мумио и на капсули. Аз в 3 аптеки търсих и все това от 5 лв. има.
danilu успех и на теб  Peace
Палавник и аз си мислех да разтворя във вода, но пък се мажа с олио и след това как да го смеся с водата. Но ще пробвам де, мерси че сподели  bouquet.

Аз пак ще се включвам да питам сигурно или пък дай боже с резултати Wink

# 367
  • Мнения: 2 208
Жаси , мен си ме пропуснала - за един месец 4 кг от 85кг на 81кг , те са ми много де затова така Joy
Браво на всички момичета за свалените кг  bouquet
Добре дошли на всички нови момичета Hug
Менюто ми за днес:
З-една милинка, един малък кроасан
О-сандвич с кашкавал и ръжен хляб
В-нямах нищо приготвено и няколко бисквити престиж Embarassed
Яд ме е на мен сега ама няма да вечерям друго, с тоя ремонт нямаше и ток  hahaha ( правиха инсталацията )

# 368
  • Мнения: X
Жаси , мен си ме пропуснала

Извинявай!  Hug  Готово, добавих те и теб.  Simple Smile
Не съм си доспала, а и събирах и от тук, и от табличката с отчетите, сигурно има и други пропуски.

Последна редакция: ср, 15 юни 2011, 22:35 от Анонимен

# 369
  • Мнения: 2 208
Жаси   bouquet. Разбира се , че си извинена Hug. Почини си  Hug

# 370
  • Мнения: 7 133
Моят скромен резултат- за малко повече от 3 месеца -  6.5 кг. , като за последния месец само 200 гр. свалени Simple Smile
Но не е важно да ме има в таблицата. Simple Smile Надявам се да сваля още 8-9 кг.

# 371
  • Мнения: 131
Здравейте,момичета!
Жаси ,идеята ти е страхотна! Моля те да запишеш и мен аз имам дотук свалени 9 кг. за 2 месеца !!! Много ти благодаря предварително!  Hug
Да се отчета за днес:
З- 10:30- линдзер и 1/2 пакет солети със сусам
О- 16:00- таратор
В- 21:00- салата домат,1/2 краставица,съвсем малко сирене,1 сурова чушка,лук
Часа не е системен,но днес така се получи!
Оффф и аз имам познати ,на които разказах за Системата и които взеха да философстват,че неможели да ядат до 18:00 часа,защото били до 23:00 на работа.А,моето мнение е,че когато човек иска ще намери начин!И аз съм до 19;00 на работа и всичките ми хранения се падат на работа,на крак в повечето случаи ,обаче се справям,защото ИСКАМ!!!!И на мене ми се иска поне на вечеря да съм в къщи като бял човек да седна и на се нахраня,но не става.Аз ям в къщи единствено в неделя,когато почивам.и така..
Айде чао чао от мен и лека вечер!   Hug

Последна редакция: ср, 15 юни 2011, 23:30 от antonina84

# 372
  • Мнения: 240
Жаси, запиши и мен за 1месец със системата имам 2,5 кг свалени.

Аз днес нещо обърках часа и вечерята вместо в 18 ми беше в 17 часа  Simple Smile
дано вече утре да се похваля с минус.

# 373
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
antonina84 страхотен резултати си постигнала за 2 месеца  Hug И мен по цял ден ме жалят че така съм се тероризирала , че няламо да живея 100 години че да се лишавам но аз не мисля така и изобщо не  им обръщам внимание.Системата е страхотна и се чувствам мн добре.Радвам се че от доста време на само не преяждам и вечер ми е по леко на стомаха не ме боли вече не ми се подува и се чувствам мн лека.Аз забелязах че ако ям мн малко на закуска и обяд до вечерта мн прегладнявам и ям повече за вечеря или като се наям ми след 30 мин почва пак да ми стърже корема и до 22:00(преди да си легна ) огладнявам но мисля че е временно и ще се приспособя.
За вечеря си направих мн интересна салата ще ви я споделя ако има любители на малко по изчанчени салатки - аз лично мн ги обичам  Grinning салатата си е домати , краставици, лук  и дресинг от кисело мляко и кориандът.Като ги залях доста обилно със него и стана мн вкусна.Заимствах я от една др но просто махнах продуктите които не стават за вечеря.Надявам се да ви хареса   chef

# 374
  • Мнения: X
Rosita, antonina84, mama na iv, добавих ви, момичета!  Hug

antonina84, резултатът си заслужава усилията.  Simple Smile  Като свалиш желаните килограми и минеш във фаза задържане, можеш да поизместиш вечерята по-късно.

pipilota_85, интересна салата наистина, трябва да се пробва!  Simple Smile

Последна редакция: чт, 16 юни 2011, 08:19 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт