"Системата минус 60" - тема №25

  • 40 091
  • 750
  •   1
Отговори
# 345
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 781
Здравейте отново Hug
Kydravoto,да ,затова попитах за кафето,заЩото наШата баня има малко бавно отти4ане и ме е страх да не се затла4и пове4е и да си разваля семейното спокойствие Mr. Green
 Но тук май нямат опит или голямо желание да отговорят, та Ще се разровя и Нета.
Благодаря ти Peace и успех

# 346
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Ха, добър ви ден Системки!  Hug
Лебед Поздравления , -15 кг. е страхотен резултат.
Като гледам таблицата си един месец преди мен започнала, леле невероятно е!
Грозното Пате Поздравления и за теб. Ти за колко време ги свали?
MiqS Благодаря, за това че ме приемаш за стимул. Въпреки, че аз не свалям
толкова много както другите момичета, но пък спорт нямам , затова и тези ми резултати
ме удовлетворяват. Бавно и славно към целта!
 svidni4ka Аааа, без такива изрази "скромни резултати". Напротив резултата си е
много добър. Да ти кажа и аз за месец и половина бях свалила само 3 кг.
Но, сега изведнъж виждам само минуси. Например вчера кантара ми показа 78,15кг.
А днес сутринта 77,50 кг. Това не мога още да го възприема  Laughing
Някое от момичетата беше писала за това, че около кръглите цифри 90 , 80 , 70 и т. н.
се сваля най- бавно и най -трудно. Не знам дали е истина, но е факт че около 80 кг. за мен
си беше мнооооггооо бавно  Laughing
А както Жасмин беше писала : 3 месеца по 3 кг. и хоп станали -9кг.
Узи
Цитат
Интересно ми е как реагират околните като им разказвате за режима? Аз например имам няколко познати с по-високо тегло, веднага на всички разказах за системата. Абсолютно всички - без изключение - ми донесоха от 9 кладенеца вода, как не могат да вечерят толкова рано, било семейна традиция всички да сядат около масата и всякакви дрън-дрън неща.
Същото се случва и около мен  Joy
Всички ме гледат ей така  Shocked , а най-смешно е когато вечерям  Laughing
Защото  през седмицата ям докато водя детето на танци или гимнастика и все
ям ябълки и мляко  hahaha и всички много ме съжаляват и ми казват, че не трябва
така да се мъча, да си хапна нещо друго, Laughing Купон голям  няма спор.
Вчера например една позната ме вижда и казва, леле ама ти още ли продължаваш ,
как издържаш , това е много трудно ....... и т.н.  А на мен ми е смешно , защото
изобщо не ми е трудно, не го приемам като задължение, а като удоволствие.
Вчера например имах време да си приготвя нещо друго за вечеря, но.... като ми се е допил
айран и ми се яде ужасно много ябълка ... е сама си се чудих как така и защо ..... newsm78
Но, организма си знае и го послушах! Peace
Жасмин Идеята ти е добра.
За мен: начало 13.04.2011г. - тегло 83 кг.
На втория месец : 14.06.2011г. - 78,15кг.
Свалени килограми : - 5кг . (пиша 5кг. защото днес се мерих и показваше 77,5, та поне са -5със сигурност).
Жасмин, не може ли някакъв общ албум  с ваши снимки да има - преди и след , та
да се вижда , че не само руските момичета имат успехи със системата?
Аз тези дни ще ви покажа снимка с килограмите ми от миналата година и сега.
Там общата ми разлика е 12кг.  - от които 5 съм свалила със системата.
Хайде , че много дълго стана! До после Системки сладурки!   bouquet
п.п.
 danilu Не мисля, че с кафето ще ти се запуши канализацията.
Аз в началото правех всеки масажа с кафе и после с мумиото, но сега вече по-рядко, нещо
не ми остава време.
И при мен няма много голям наклон, но нямам проблем. Винаги обаче изплаквам хубаво банята и
след това със слушалката (от душа) директно в сифона (т.е. махам и предпазната капачка)
и пускам водата възможно най- силно, и всичко предполагам , че се отича.
От друга страна един път седмично слагам от препаратите за отпушване (ей така профилактично)
и до сега нямам проблеми! Успех и на теб!  Grinning
Kydravoto Мумиото ми се разтваря много добре в няколко капки вода.
Понякога  го счуквам и тогава го оставям с вода да се разтвори. Понякога е цяла таблетката.
Но, разбира се разтварянето не е за 10 мин. Малко повече време отнема.
След като се разтвори го смесвам с лосиона или каквото е там.  Grinning

Последна редакция: ср, 15 юни 2011, 11:51 от Палавник на месеца

# 347
  • Мнения: 480
moite sa 14,5 za tri meseca i polovina.
Izvinete me za latinicata,ot mobilniq pisha i ne uspqvam da vklucha kirilizatora
hubav den Hug

# 348
  • Мнения: 0
то винаги ще има хора които ще опитват да ви разобеждават,но нека да си спазват традициите за ве4еря в 21h.пък вие си отслабвайте и не ги спазвайте, ooooh! много са ограни4ени наистина понякога хората и аз съм се 4удила ,но не можем да променим света ,затова много им здраве Mr. Green
аз да си кажа резултат,не е нещо много ,но пък може да е стимул за моми4етата с по-малко за сваляне
та за месец и полвина 3кг бях 58 сега съм 55кг то4но толкова исках та да си вляза в летните дрехи Wink ууспех на вси4ки които сега запо4ват,СИСТЕМАТА РАБОТИИИИ

# 349
  • Благоевград
  • Мнения: 142
мими_то Поздравления , чудесен резултат!  Grinning
Svetlana_ Лелее , ти за две седмици си свалила страшно
много.Поздравления!
 Аз за месец и половина се борих с тях!  hahaha
ellzet1 Браво на теб за постигнатата цел!
Сега как продължаваш да се храниш , по системата ли или с някои помени?

Аз съжалявам, че не си записах мерките в см. за да имам още един стимул.
Но, е факт , че онзи ден си купих панталон с един размер по- малко.
Вярно , че не ми стои перфектно, но вече излизах на вън с него и ми е удобно! Laughing
Чао, че днес ви писна сигурно от мен! Отивам да си правя кафе!   food010

# 350
  • Мнения: 0
Палавник спазвам 4асовете,но ям вси4ко дори и доста калори4ни неща понякога,но ве4ерята до 18h много рядко по-късно ,а и 4еститка за по малкия панталон Grinning

# 351
  • Мнения: X
Момичета, добавих данните ми в предния ми постинг, погледнете само каква зашеметяваща цифра се получи - над 335 килограма, свалени само със Системата! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=588798.msg18980541#msg18980541
А има много други момичета, чиито данни не съм вкарала! Моля ви, ако съм пропуснала някого с данни от предните постинги, кажете, че моята щерка снощи ме събуди с рев в 4 часа и не съм спала до сутринта - възпалено ухо, сега бяхме до джипито й.

Последна редакция: ср, 15 юни 2011, 13:08 от Анонимен

# 352
  • Мнения: 4
Момичета,може би се  повтарям,но не можах много да разбера,в крайна сметка може ли да се хапват макаронки за обяд  Mr. Green

# 353
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен момичета,
Аз тези дни не съм писала тъй като една приятелка ми беше на гости и нямах време...
Браво на всички отслабнали момичета, неверотни резултати простоо.. Аз ще взема да се премеря и аз със сантиметър, че определено не съм отслабнала на кг..
Иначе менютата ми тези дни
Понеделник : З - голям кроасан О - Сандвич с печен патладжан, домат и крема сирене В - Шопска салата и 100гр задушени зеленчуци 2 ябълки
Вторник : Закуска - 1 чаша Корнфлейкс с мед О - сандвич извара, моцарела и домат В - салата с малко кашкавал,  1 ябълка, 1 круша и две нектарини, не са по системата, но стоях будна до 1,30 и адски много ми се прияде нещо сладко  Embarassed Embarassed
Днес : З- малко солети, фастъци (един колега има РД), и 1 чаша Корнфлейкс с мед
Обяд - Сандвич с ементал извара и домат
В - плодове ще са нещо ми е много тежко, дори не си изядох целият сандвич на обяд..
Хубав ден от мен Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 15 юни 2011, 16:36 от Desitoo23

# 354
  • Мнения: X
Момичета,може би се  повтарям,но не можах много да разбера,в крайна сметка може ли да се хапват макаронки за обяд  Mr. Green

Да, може.  Simple Smile
Само не ги съчетавай с месо, кайма и шунка, иначе с масло, сирена, кашкавал може.  Peace

# 355
  • Мнения: 4
Благодаря Жасмин   Hug

# 356
  • Мнения: 173
Svetlana_ Лелее , ти за две седмици си свалила страшно
много.Поздравления!
 Аз за месец и половина се борих с тях!  hahaha
Ами имам доста за сваляне, сигурно за това  Mr. Green Laughing

# 357
  • Мнения: X
Ех... зачетох се в миналогодишните ми постинги от системата и каква носталгия ме обзе...  Laughing Mr. Green
Първите 4 дни съм смъкнала 1,4 килограма, с ето това меню:

ден 1:
з: 1 парче баница с една кофичка кисело мляко
о: домат с моцарела и 1 голяма пилешка пържола с 2-3 лъжици ориз
в: ябълка + елда + кафяв ориз с канела и ванилия

ден 2:
з: 2 ръжени филийки с кашкавал; 1 капучино; 1 CORNY с банан и шоколад;
о: телешко варено с моркови и лук плюс 2-3 суп. лъжици сварен ориз; зелен чай
в: пилешко филе, печено в плик на фурна

ден 3:
закуска: запечени макарони с мляко и захар; 1 кафена чашка кисело мляко с 2 с.л. овесени трици;
обяд: 1 купичка таратор и 1 пилешко филе, печено в плик на фурна
вечеря: таратор

ден 4:
З: 3 бъркани яйца; 1 домат със зехтин и балсамико; 1/2 купичка таратор; 1 к.чашка кисело мляко с 2-3 с.л. овесени трици; голям глад ме гонеше от снощи  
О: 1/2 купичка пилешка супа без картофи и фиде (само пиле, лук и чушка); 1 порция ориз с морски деликатеси
В: салата

Малеее, колко съм се старала да готвя, филета, супи, сега ме мързи да се занимавам, та карам предимно на салати, плодове и сладолед.  Mr. Green Laughing

Това също ми се стори интересно: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=502941.msg15584519#msg15584519

А за утре ще си направя за обяд една от тези 2 рецепти:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=501041.msg15572480#msg15572480
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=501041.msg15572249#msg15572249

А някоя вечер това за вечеря, с чаша айрян:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=501041.msg15572926#msg15572926

# 358
  • Мнения: 6 443
Палавник, моите килограми са свалени за 3,5 месец  Peace

Жаси, наистина зашеметяващо!

# 359
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Еххх момичета браво за страхотните резултати  Hug Найстина е много мотивиращо като ги чета а и ако има и ваши снимки ще е страхотно. Жаси благодарим за събраната инфо   bouquet
Моето менюа днес е З- сандвич с пълнозърнест хляб и крема сирене с подправки , кафе,сметана и захар О- пилешка пържола на скара , домати и краставици и айрян.За вечеря на съм измислила трябва да се разровя из рецептите и да погледна на първата страничка какво е разрешено.
Охх момичета тези дни много ми се яде сладолед и незнам какво да правя #Crazy знам че може за закуска ама пък тогава не ми се яде.Вие как се справяте с летните изкушения (сладолед, бира , кола и др.)

Общи условия

Активация на акаунт