"Системата минус 60" - тема №25

  • 40 093
  • 750
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4
Да се разпиша и аз днес,малко оплесках нещата...
З: 1кроасан и 1 сладолед
към 11:30 половин парче кекс
О:Картофена манджичка с 2 филийки пълно-зърнест хляб
Преди 5 минути: 3 стабилни парчета кекс и 1 шепа сурови фъстъци
В:Обмислям таратор със салата.
 Искрено ви се възхищавам как успявате винаги да сте системни  bouquet

# 406
  • Мнения: 0
Ох, момичета като ви чета, колко много сте отслабнали и така благородноо ви завиждам...

Така ми се иска и аз да се включа към отслабващите, чеее не издържам.. Да ви кажа адски много ми помага Форума да се мотивирам и да си контролирам желанието да си успокоявам нервите с ядене на боклуци. Благодаря ви за което  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Гордо мога да кажа, че с изключение на миналият петък и събота, в които вечерях късно и несистемно, успявам да правя леки и сравнително навременни вечери, което за мен е огромно постижение. Абе да не кажа голяма приказка ама така от понеделник мисля, че съм си системна Simple Smile

Утре сутрин ще вземе да се премеря да видим, какво ще покаже кантара Embarassed Embarassed Embarassed
Искам да ви попитам - след като закусих към 11 сандвича, не бях гладна в обедната почивка, за това сега да взема ли нещо за хапване или направо вечеря, която ще е към 19? Какво мислите, късно ли е да хапна филийка ръжен хляб със сирене?

# 407
  • Мнения: 99
Desitoo23 ами тя филийката ръжен хляб със сирене е системна и за вечеря-хапни една сега, че до 17ч. ще си много гладна и вероятността да вечеряш системно ще е много малка.
 djudjanka_tsapo  днешния ти ден с храненето до тук е несистемен. То това меню беше по-добре да не го пишеш, че как и на мен ми се дояде кекс Crazy Дай си малко воля. Сутрин на закуската всичко е разрешено. Това в 11.30 кекс е било излишно. Зачеркни днешния ден, вечеряй нещо леко и от утре без прегрешения. Всичко е в твоите ръца (и уста  Wink)

# 408
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Здравейте!
Аз направих 2 месеца на Системата, а рекапитулацията е едва 3 кг... 4-тия се колебае и за това не го обявявам... От следващата седмица съм в отпуска и съм планирала спорт и плаж всеки ден... да се надяваме, че ще имам по-добри резултати...
Иначе за днес менюто ми е:
З:мюсли с прясно мляко
О:тиквички на фурна и 1 домат... но нещо май не ме заситиха и преди малко съгреших с едни фъстъци....
В:пак тиквички, но ще направя по-богата салата...
Хубав ден на всички желая!

# 409
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Много ме разсмяхте с курейшио  Joy.
Жасмин, от началото съм минус 8 кг., може да ме добавиш към общия резултат  Hug

Отчета за вчера:
з: домашни мекици, 1 биск. Закуска, купа череши.
о: постно печено зеле, шопска салата.
в: 1 ябълка, 1 кисело мляко

Аз въртя едни 200-300 грама вече почти седмица. Малко се ядосвам, но знам, че ще мръдна на долу. Днес ми е малко объркан режима. Прибрах се от дежурство, към 10ч. закусих попара със сухар и сирене, 1 вафла Троя. Легнах малко да поспя и обядвах късно, към 15ч, но системно. Довечера сме на рожден ден, може би ще е леко несистемно, но за сметка на това със сигурност ще е по-късно. Ще видим.
Хубав и минусов следобяд   bouquet

# 410
  • Мнения: 2 208
Да се обознача и аз  Hug За днес:
З- една мекица и един малък кроасан
О-ориз със зеленчуци, малко колелца салам закуска, половин домат ( и на мене обяда ми беше в 15 часа, но не се прибрах по-рано Mr. Green)
В- не знам , ще ходим на гости и ще видим, не съм очарована от факта, но това е newsm78
Само да попитам, защо да не е системно за обяд картофена манджичка и ръжен хляб ( в поста беше пълнозърнест за това ли newsm78 )

# 411
  • Мнения: 99
Ами в поста си пише пълнозърнест хляб, а не ръжени сухари. Иначе за обяд картофи и ръжени сухари може Peace

# 412
  • Мнения: X
Влизам само за да ви поздравя и да допълня данните на Жасмин

ГРИП - беше една от първите, която пребори 20кг, мисля, за отрицателно време.
Нес в млякото - свали 13 кг за 2-3 месеца и до момента успешно ги задържа, благодарение на Системата
Еплауз - свали вече 18 кг и то за 5 месеца и продължава напред,


Готово, добавих и тях! И de3demonka също. И Ева Б. Така свалените общи килограми са вече 420,2!  newsm18  

Еха, почти половин тон сланина сме махнали, страхотия направо!!!  Party  Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=588798.msg18992523#msg18992523

Последна редакция: чт, 16 юни 2011, 18:57 от Анонимен

# 413
  • Мнения: 131
Жасмин,половин тон сланина  hahaha  много смешно ми стана...ама то си е вярно!Като гледам резултатите на другите свалили по 15 кг. и аз вече искам да съм до там и да ми остават още толкова  Party ,но и това ще стане !!!  Hug
Така,менюто ми за днес!Най-накрая Системно:/ще вляза пак в крак аз/
З- 10:00- 1/4 пакет солети със сусам /имам още толкова за утре и свършват най-после/ , 1 шепа череши и 1 шоколадов бонбон
О- 13:30- пилешка супа и салата-морков,червено цвекло и краставица
В- 17:30- кисело мляко и домат
Утре вече ще си вляза в крак и със закуската в по-ранен час,че и там ми се разместиха нещата !
Айде чао ви от мен!И да не  ядете посред нощите /кой го казва  hahaha /

# 414
  • Мнения: 0
Ох да ви се оплача, тази вечер нещо ми е много криво.. Гледам си тук старите снимки и направо умът ми не го побира как можах да кача 20 кг след като с толкова мъка бях станала 68 и си ги запазих 2 години....
От утре мисля да сменя храната на закуска и да не ям вече нищо сладко и никакви калорични бомби..
Срам ме хваща като чета колко отслабнали има, аз все дебела да си стоя  Sob Sob Sob Sob Sob Sob Sob

Пожелавам ви хубава вечер - по хубава от моята самотна и самосъжалителна :////

# 415
  • Мнения: 7 167
Деситооооо, не се самоскапвай Simple Smile Stop
Пак ще станеш 68 кг. Трябва постоянство Simple Smile Hug Hug Hug

# 416
  • Мнения: 85
Привет момичета  Simple Smile
Браво за половината тон сланина .... страхотни сте  Heart Eyes

Аз вчера малко се скапах ... кантара ме изкара 72 кг . и затова не писах , но си продължих системно - няма отказване тоя път ...и сутринта хоп изненада 71.100 кг . та за една седмица го повалих първия килограм  Simple Smile продължавам нататък !
Меню за днес =
З. Три криспита с течен шоколад+ кафе
О.Зелен фасул салата + доматен сос + кашкавал + ябълка
В. Гюведже с котидж и зеленчуци и една кола лайт една чашка

# 417
  • Мнения: 18
Simple Smile) добре звучи "половин тон сланина" Joy
Аз днес правя два месеца и съм свалила 5 кл. Hug Хубавото е че не съм била всеки ден системна, но съм се придържала къс часовете за хранене.
Отчета ми за днес:
з. макарони
о. пилешка кавърма
в. не знам
Хубав ден от мен!

# 418
  • Мнения: 173
Добро утро  Flutter

# 419
  • Мнения: 99
Добро утро и от мен Hug
Закуската е важна, не я пропускайте. Аз вече закусих и ви сервирам и на вас по чаша кафе и закуска Hug


И вчера мина системно. Вкъщи има една пържола. Та за обяд ще си направя салата и айрян към нея.
Desitoo23 ще ги свалиш, хубавите неща стават бавно. Радвай се на всеки нов ден и си казвай, че можеш и ще успееш. Не те съветвам да се отказваш от любимото си сладко. Хапвай си го на закуска. Тук няма забрани, просто се яде в определено време и определени комбинации. Няма нужда нищо да си забраняваш, само спазвай часовете в които дадена храна може да се яде. Успех Hug
MiqS тази кола в менюто добре си я задраскала и е добре да не я пиеш  Peace

Общи условия

Активация на акаунт