"Системата минус 60" - тема №25

  • 40 059
  • 750
  •   1
Отговори
# 375
  • UK
  • Мнения: 727
  Момичета, купих си патица днес и много й се точа. Ако има някакви реплики дуплики и процесуални предложения, че не става за обяд свиркайте от сега, че да си я опека за закуска  Joy Сериозно питам, че нали е мазничка.
  Жаси, Мириманова май нищо не пише за задържаща фаза. Аз пак с мойта свекърва -все я давам за пример, ама тя си отслабна жената и последно като се чухме каза, че не иска повече да сваля, ама кантарът продължава да си върви надолу. И се чудеше как да спре, но без да има свински истории, че да не се върне всичко на обратно.

# 376
  • Мнения: 258
Здравейте, момичета! Надявам се приемате нови членове  Grinning Имам проблем с килограмите и от известно време ви чета. Искам да сваля има няма 14кг. За един месец свалих 2кг. Всъщност не спазвам стриктно тази система - просто реших да направя някои промени в живота си и най-вече да се ориентирам към по-здравословен живот. Личната ми система, която съм започнала най-много се доближава до тази, така че реших да пиша при вас.
И за финал да споделя менюто си за днес:
- З (12.00ч) - тост с филе и кашкавал, отгоре краставичка, домат и майонеза;
- О (към 16.00ч) - тиквички на скара с млечен сос;
- В - нямаше, защото обядвах късно;

# 377
  • Мнения: 173
Добро утро   food010

# 378
  • Мнения: 99
Добро утро и от мен Hug
Сервирам ви кафето за разсънване и усвихнат старт на деня.


Вчера бях системна, но за начало реших да не правя вечерята шоково в 18ч. пък и не бях готова с яденето. И за това вечерях по-късно, но пък системно както го бях планирала вчера.
Днешното меню е напълно неясно и ще го мисля в движение по-късно.
Момичета да не ви изброявам поименно-страхотни резултати споделяте, браво на вас Hug
svidni4ka хапвай си патицата на обяд системно Peace
bubu_123 добре дошла и успех. Менюто ти за вчера не е изобщо системно. Лошо е да пропуснеш закуска. Реално си обядвала в 12ч. но това, което си яла не е по правилата за обяда-за обяд тестено с месо не може. А обяда в 16ч. е направо системна вечеря. Постарай се да ядеш 3 пъти на ден с равна засищаемост и чети какво кога може да се яде и кога не. Успех ти желая Hug

# 379
  • Мнения: 240
Svetlana_ , janeta*   благодаря за кафето.

Днес закусих половин баничка (стана ми тежко и не можах да изям цяла, много се учудих имаше едни периоди когато можех по две да изям) Simple Smile
 За обяд мисля тиквички, със салата
 А вечерята не съм я измислила -  ще си избера от вашите.

Лек ден на всички  Hug

# 380
  • UK
  • Мнения: 727
 janeta мерси много за бързия отговор  Hug
 З - спагети със сметанов сос, сирена шунка и гъби
 0 - патка и салата  Mr. Green
 В - кис. мляко
 Днес малко повече калории храна така като гледам, но това е защото не съм на работа и ще ходя на обед на фитнес и следобеда също.

# 381
  • Мнения: X

Много интересен обяд.  Laughing искам и аз такъв, може и без салатата.  Laughing

Добро утро, момичета!  Hug

# 382
  • Мнения: 99
mama na iv обяда който плануваш е оскъден и е съвсем системен за вечерята. Може към тиквичките със салата да добавиш нещо от следните:
1.месо
2.картофи
3.ориз и месо
4.грах
5.ръжени сухари
svidni4ka закуската и обяда са добре, вечерята ще ти е слаба. Подсили това мляко с нещо. Мириманова съветва трите хранения да са с равна засищаемост. С млякото ти може-зелен боб(аз го правя задушен на яхния), тиквички, салата от зеле с моркови и домат, шопска салата, защушени зеленчуци.....или пък плодове-може и пресни, може и да си изпечеш (например печена ябълка)
Има идеи много Peace

Жаси а ракийка с патката? Joy Ха, добро утро Heart Eyes

# 383
  • Мнения: X
Жаси а ракийка с патката? Joy Ха, добро утро Heart Eyes

Не, предпочитам я натурална, без добавки.  Joy

# 384
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 735
Палавник на месеца, Благодаря за отговора Hug Аз Ще продулжа, но не през ден а веднъж в седмицата, 4е при нас един "майстор", който ни монтира дуШа ок...а работата и сега се отти4а бавно,ама по нататък като ми мине малко от "майстори"/дет се вика, викам ти майсторе,Щото не ти знам името #2gunfire/ Ще трябва да се разбива #Cussing out
Страхотни сте
Успех на вси4ки Hug

# 385
  • Мнения: 203
Само да кажа че до момента свалените ми кг. са 4,7  Mr. Green

# 386
  • UK
  • Мнения: 727
  Добре де, може би ще е патка и на вечеря  Joy
Аз нали изчетох старите теми на системата и имаше една съфорумка, дето все пишеше: В - еди какво си + хурейшио. Ха познайте какво е това. Напълно режимно е   Flutter
  Само да допълня за млякото, защо е само мляко  Grinning. То е козе кис. мляко, доста гъстичко и мазничко и обикновено ми идва даже нанагорно - 500г. А плод и кис. мляко не мога да ям, просто тази комбинация ми е ужасно неприятна  Confused

Последна редакция: чт, 16 юни 2011, 10:40 от svidni4ka

# 387
  • Мнения: 6 441
  Добре де, може би ще е патка и на вечеря  Joy
Аз нали изчетох старите теми на системата и имаше една съфорумка, дето все пишеше: В - еди какво си + хурейшио. Ха познайте какво е това. Напълно режимно е   Flutter
+ 1 епизод на От местопрестъплението  Laughing Mr. Green Laughing

# 388
  • Мнения: X
Аз нали изчетох старите теми на системата и имаше една съфорумка, дето все пишеше: В - еди какво си + хурейшио.

А, това е вид лечебна гимнастика, която трябва да се практикува максимално често, за да има ефект системстването.  Laughing 

klemi, не мога вече да си редактирам постинга с данните, затова направо ще ги копирам и поправя:

Сиси - 32 кг.
divimo-66.8 - 30 кг.
steletu - 30 кг.
Жасмин - 25 кг.
ГРИП - 20 кг.
evita - 20 кг.
eplauz - 18 кг.
mime-to - 15 кг.
Лебед - 15 кг.
beki8 - 15 кг.
tchara - 15 кг.
мими_то - 14,5 кг.
minilini - 14 кг.
Нес в млякото - 13 кг.
Грозното пате - 12,5
janeta* - 12 кг.
La Sombra - 12 кг.
antonina84 - 9 кг.
Bubeto - 8 кг.
de3demonka - 8 кг.
Трън в очите - 8 кг.
nadi_dg - 8 кг.
Blondy - 7 кг.
Rosita - 6,5 кг.
Палавник на месеца - 5 кг.
desi_niki - 5 кг.
bob4enka - 4,5 кг.
el_ena - 4,5 кг.
pipilota_85 - 4 кг.
sisitons - 4 кг.
klemi - 4,7 кг.
maik - 4 кг.
Svetlana_ - 3,5 кг.
Мъня - 3,5 кг.
Алиена - 3,5 кг.
Ева Б. - 3 кг.
svidni4ka - 3 кг.
ellzet1 - 3 кг.
mama na iv - 2,5 кг.
Узи - 2 кг.



Общо свалените, само от изброените системки, килограми са 427,2!

Страшни сме!!!  newsm10

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 10:12 от Анонимен

# 389
  • Мнения: 99
Не хурейшо, а курейшо-така го пишеше съфорумката. Хурейшо е филмовия герой, а този другия е нещо друго Joy

Да, Жаси цифрата става все по-голяма. Супер Hug

Общи условия

Активация на акаунт