Лято вече наближава - НОЕМВРИйското коремче проличава

  • 24 771
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 50
момичета мен нещо ужасно ме боли корема от около час ... като силни менструални болки които тръгват от лявата част на корема и продължават по другата страна , кръста и бедрата. Отпускат ме от от време на време , но вече от около 40 мин ме боли .... малко взимам да се притеснявам ...

според вас дали са Бракстон Хикс контракции или нещо пак се разпъва? Не мога да кажа че ми е много твърд корема дори когато силната болка идва .... чудя се дали да не се обадя на доктора ми

# 736
  • София
  • Мнения: 573
purplethorn да не би днес да е дата, близка до датата, на която би ти дошъл цикъла, ако не беше бременна.
Ако не е, мисля, че е добре да се обадиш на лекаря, който те наблюдава. Стискам палци всичко да е наред

# 737
  • София
  • Мнения: 4 035
момичета мен нещо ужасно ме боли корема от около час ... като силни менструални болки които тръгват от лявата част на корема и продължават по другата страна , кръста и бедрата. Отпускат ме от от време на време , но вече от около 40 мин ме боли .... малко взимам да се притеснявам ...

според вас дали са Бракстон Хикс контракции или нещо пак се разпъва? Не мога да кажа че ми е много твърд корема дори когато силната болка идва .... чудя се дали да не се обадя на доктора ми
Бракстон Хикс контракциите не болят. Засечи интервала на болките и звънни на лекаря, стискам палци Hug
P.P.  Ето и новата тема, ще добавям и украсявам от София:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=592568.new#new

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 22:09 от bubcheto15

# 738
  • Мнения: 0
Бубче, в Пламена палас ли си? Миналата година по това време бяхме там.

# 739
  • Мнения: 0

Ами после ако ти кажат в началото на 9-ти месец, че бебето е 3,500(и ще наддаде още 200-300гр. за 1 месец)  ще започнеш да се притесняваш как ще го родиш.
Ето затова ми е много противоречиво мнението за ехографа,  тези стойности са някакви приблизителни. Знаеш ли за колко случая съм чувала – според ехографа бебето е 4 кг., майката се шашка, чуди се дали да не избере секцио и накрая се ражда бебче 2,500 кг.
Не се засягай, но мисля, че прекалено много се притесняваш за всичко. Повярвай ми тези 9 месеца, колкото и дълги да ни се струват в момента, всъщност отлитат толкова бързо... просто се наслаждавай на бременността си  Hug Hug Hug



И аз имам една приятелка, роди на 5-ти май, до последно бебето и беше 3800, това беше и една от причините да и препоръчат секцио, в крайна сметка бебето беше 2,700, и аз каточели много много на тия меренки не се предоверявам.... Simple Smile


Абсолютно не трябва да се вярва на каквито и да е видеозони и меренки, защото по-лошия вариант е да ти кажат, че бебето е около 3,500 а да се роди 4,600 /при мен с баткото ми се случи/ и да не ви казвам как и от къде излезе  Laughing, така че сега трудно /да не кажа изобщо/ ще се реша на нормално раждане   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт