Жените не помнят какво говорят

  • 6 274
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 233
Трябва да направят такова изследване и при мъжете,че те повече от нас страдат от бели петна в паметта.(макар неофициално си е вярно)

# 31
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Трябва да направят такова изследване и при мъжете,че те повече от нас страдат от бели петна в паметта.(макар неофициално си е вярно)
Да, ама губещите си времето в такива глупави изследвания са все мъже, та не очаквай да си вкарат автогол.  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 233
Да вярно е .Как му се казваше,а да "мъжка солидарност". Tired

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Интересна темичка, Соте, после ще я чета, че сега нямам време  Mr. Green
Иначе ще се касае до : "Мозъчната активност при нежния пол се фокусира върху смисъла на това, което трябва да се каже."   ... Thinking Ми сигурно е така  Mr. Green Ама нали е по-важно какво казваш и какъв смисъл има то, а не как точно и в какви думи, словоред, граматика и синтаксис ще го облечеш  Crazy Вече ако и смисъл няма, щото и такива случаи има много...то тогава вече си преценяйте кой се хабите да слушате какво говори и защо ... Sunglasses А пък дали помним какво сме казали ... само ако е било наистина важно  Joy

Отделен въпрос е, че мъжете пък слушате, ама нищо не чувате... Laughing /не че не се отнася и до нЕкои жени т'ва, ама ... Whistling/

# 34
  • Мнения: 21 456
   Помня аз, помня какво говоря, по-лошото е, че мъжът ми не го помни, и все бил забравил какво съм му казала Joy

# 35
  • Мнения: 241
Да вярно е .Как му се казваше,а да "мъжка солидарност". Tired
Благодаря, че подкрепихте верността на изследването още на 32-рият пост.
Смисъла на фразата "мъжка солидарност" няма нищо общо със смисъла на "...не очаквай да си вкарат автогол."
"Мъжка солидарност" е, ако позвъниш на трима от приятелите на съпруга ти и ги попиташ къде е, че не ти вдига телефона, да получиш три прикриващи отговора:
— При шефа е и сигурно си е изключил телефона.
— Ей сега тръгна с колата и сигурно не може да ти вдигне заради камерите.
— Преди малко беше тука да търси зарядно за телефона, че му паднала батерията.

# 36
  • Мнения: 2
По-скоро, мъжете не слушат жените какво говорят..............

# 37
  • Мнения: 135
Защо обаче като питам някоя жена с колко мъже е спала...задължително ми отговаря че не помни!!! newsm78
Още по лошо е например когато жената вземе че ми прибере някой инструмент....потрябва ли ми обаче, задължително е забравила къде е сложен и се почва - ееее ама точно пък сега ли ти трябва!!!! Wink
Обаче пък ние мъжете с подробности си спомняме времената от казармата....помним и дори кога сме се напили...макар че спомените идват постепенно след това, но пък си припомняме дори и дребните детайли!!!!! Laughing
Помним с точност къде стои всяко болтче по колата ни....сетих се навремето как една кака беше закъсала на пътя...обаче забележете, не помнеше къде стои акумулатора, щото скоро не бил сменяван  newsm78....а той си стои под задната седалка с извадена клема....караше Шкода 100 МВ !!!!! Laughing

# 38
  • Мнения: 3 784
Защо обаче като питам някоя жена с колко мъже е спала...задължително ми отговаря че не помни!!! newsm78

Защото е спала, не е говорила Grinning

# 39
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Защо обаче като питам някоя жена с колко мъже е спала...задължително ми отговаря че не помни!!! newsm78
Щото, Соте, ако  питаш кво е яло прасето, преди да го заколят, пържолата ще ти горчи.  Joy hahaha Та и тук така ...  Laughing
Пък и жените могат да не помнят бройки, кво толкова? Вие вашите помните ли ги?

# 40
  • Мнения: 135
Пък и жените могат да не помнят бройки, кво толкова? Вие вашите помните ли ги?
Ахаа...не помните значи....но пък я питайте Митьо Пищова дали не ги помни....и подробности шЪ ви каже даже!!!! tooth

# 41
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Пък и жените могат да не помнят бройки, кво толкова? Вие вашите помните ли ги?
Ахаа...не помните значи....но пък я питайте Митьо Пищова дали не ги помни....и подробности шЪ ви каже даже!!!! tooth
Намери кой да дадеш за светъл пример ...  ooooh!

# 42
  • Мнения: 1 296
Защо обаче като питам някоя жена с колко мъже е спала...задължително ми отговаря че не помни!!! newsm78...
Е, принципно има и друг възможен отговор на този въпрос.
Като бяхме в 11-ти клас имахме много печен 35-36 годишен класен, голям любовчия беше. И той все ни повтаряше - ,,момичета, помнете, че оттук нататък всеки следващ ви е втория Peace
Така че по-задоволителен и по-приемлив, а и по-малко обиден замъжете според мен, е отговора, че не помни Laughing

# 43
  • Мнения: 55
Интересно ми е ...защо жените когато разговарят се опитват да надвикат събеседника.....

Тактика Соте, изпитана и печеливша!

Защо обаче като питам някоя жена с колко мъже е спала...задължително ми отговаря че не помни!!!

Лесно избагват отговора. Иначе помнят, ако не, бързо могат да си припомнят.

# 44
  • Мнения: 55
ако  питаш кво е яло прасето, преди да го заколят, пържолата ще ти горчи.

 hahaha добро е!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт