Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 34

  • 24 863
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
FG- Пу, нека господ да ви накаже
Erdogan (може би): Въпросната вечер...
Съдия: Какво знаете за инцидента, моля обяснете
Съдия: Изслушах обвиненията срещу вас. Какво ще кажете? Как ще отговорите? Питам вас..
Вурал: Аз...
Мюнир: Аз ще се заема с теб по-късно
Kerim- Фатмагюл

# 676
  • Мнения: 12
            Бунчок , от това , което сложи дори с Гугълчо проличава , че губят делото  и , че "тримцата" са на свобода :  ooooh! ooooh! ooooh!



Fatmagül се чувства победен отново .. След това се откажем от страх olacaklardan .. Но няма намерение да се откаже от Kerimin .. Това е още по-близо един до друг с поражение Fatmagül и Kerimin.
През същата нощ, шокът изслушване atlamamışken още, Кери изчезва .. Ердоган, Селим Vural е извън ..


# 677
  • Мнения: 12
           
                    Погледнете анкетата докъде е стигнало момчето ни ...!?  Над 207 000 гласа..!? Peace




      http://www.atvdiziler.com/anketler/sezonun-en-iyi-erkek-oyuncusu … n-a-leading-role/

# 678
  • Мнения: 0
Резюме:

Сезонът завършва с отнемащ дъха епизод. Ф., за първи път от месеци, е достатъчно силна да се изправи над сянката, която е над нея и да търси справедливост.
За съжаление, слънцето все още е скрито зад тези сенки.
На Ердоан, Селим и Вурал се позволява да излязат след първото изслушване. Ф. вярва че отново е загубила. От сега нататък, тя иска да пренебрегва нещата, които я плашат.
Въпреки това, К. не желае да се откаже или да пренебрегне нещо. Това поражение сближава К и Ф.
Вечерта след изслушването, когато шокът от изхода е още пресен, Керим изчезва. Ердоан, Селим и Вурал са навън, свободни. К. планира капан на мястото, където животът на Ф. се промени завинаги. и изчаква "убийците" там. Не след дълго, планът на К. носи своите плодове. През тази нощ, единствен свидетел на на случилото се на "онова място" ще е Мустафа.

# 679
  • Мнения: 115
Бунченце, превеждали сме по едно и също време  Hug

# 680
  • Мнения: 115
Хвана ме яд на Керим, какво майка си търси там да отмъщава, за какво отиде в полицията да се предаде, като ще прилага дядовите си методи за решаване на проблеми? Crossing Arms Crossing Arms

# 681
  • Мнения: 0
То хубаво сме превеждали, ама май повече си притеснихме, поне аз.  Sly

Пак си тръгвам, пак лека... ако е възможно, де...  newsm78

# 682
  • Мнения: 0
Хвана ме яд на Керим, какво майка си търси там да отмъщава, за какво отиде в полицията да се предаде, като ще прилага дядовите си методи за решаване на проблеми? Crossing Arms Crossing Arms

Аслъ!

# 683
  • Мнения: 12
Резюме:

Сезонът завършва с отнемащ дъха епизод. Ф., за първи път от месеци, е достатъчно силна да се изправи над сянката, която е над нея и да търси справедливост.
За съжаление, слънцето все още е скрито зад тези сенки.
На Ердоан, Селим и Вурал се позволява да излязат след първото изслушване. Ф. вярва че отново е загубила. От сега нататък, тя иска да пренебрегва нещата, които я плашат.
Въпреки това, К. не желае да се откаже или да пренебрегне нещо. Това поражение сближава К и Ф.
Вечерта след изслушването, когато шокът от изхода е още пресен, Керим изчезва. Ердоан, Селим и Вурал са навън, свободни. К. планира капан на мястото, където животът на Ф. се промени завинаги. и изчаква "убийците" там. Не след дълго, планът на К. носи своите плодове. През тази нощ, единствен свидетел на на случилото се на "онова място" ще е Мустафа.


        Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

         Мястото на първото престъпление - но сега ми изглежда като гора...!? Thinking

         Аз го разбирам , че срещата е замислена от Керим...!?
newsm78 newsm78 newsm78

# 684
  • Мнения: 12
Хвана ме яд на Керим, какво майка си търси там да отмъщава, за какво отиде в полицията да се предаде, като ще прилага дядовите си методи за решаване на проблеми? Crossing Arms Crossing Arms


                Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


                Ще те изяяяяяям , разсмя ме ...!? Hug Hug Hug Hug


# 685
  • Мнения: 115
Правилно разбираш, Мац, Керим си прави план за отмъщение и чака тримата глупаци, каква му е идеята, подяволите. Ядосах се!  Close

# 686
  • Мнения: 115
Мац, аз лягам, утре ще размишлявам, сега съм изморена и ядосана на Керим!  Hug

# 687
  • Мнения: 12
Мац, аз лягам, утре ще размишлявам, сега съм изморена и ядосана на Керим!  Hug


               Гери , може да е отишъл само със записвачка малка да ги провокира да говорят и той да ги запише ...!? Да те успокоя , да можеш да заспиш...!? Hug Hug Hug


# 688
  • Мнения: 12
             

# 689
  • Хасково
  • Мнения: 990
Уф,хич ама хич не ми хареса това което видях във  фрагмана по добре да не го бях гледала.Започнаха сезона с трагедия и ще го завършат с такава.Керим и той сам
такъв капан си скроява,че бая зор ще види докато се измъкне от него.

Последна редакция: вт, 14 юни 2011, 04:29 от kassandra810107

Общи условия

Активация на акаунт