Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 34

  • 24 858
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 34 149


Добро утро...Трейлър...Браво....

# 692
  • Хасково
  • Мнения: 990

Добро утро.

Последна редакция: вт, 14 юни 2011, 06:57 от kassandra810107

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 34 149

Нека си допишем старата...Подготвям я....

# 694
  • Мнения: 9 764
Какво става ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

да не бяха го пускали трея ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

не вярвам Керим да го направят убиец ooooh! ooooh! ooooh! това е част само  - може би до края на серията нещата ще изглеждат по друг начин newsm17
нали вчера имаше слух,че Керим ще е ранен newsm78 тази кръв може да е негова Thinking
да пуснат Ердоан на свобода ooooh! че той ще изнасили отново Фатмагюл този път съзнателно без дрога и алкохол;той ще убие Керим ooooh!
ако така свърши серията-престъпниците на свобода- ще влачат и целия 2 сезон ooooh! -губят ме като зрител- няма да си опъвам нервите още 40 серии Sick

само че има едно изречение- Керим ще бере плодовете на този капан- ще ги запише ли newsm78
да беше го направил преди процеса Naughty
и аз като удавник за сламка се хващам,но търся зрънце надежда
знам че искат драми,рейтинг,шок - но да не прекаляват-дано се обърне палачинката  още в четвъртък Thinking ооофффффффффффффффффффффффффффффф

# 695
  • Мнения: 2 229
ДОБРО УТРО!

СНОЩИ СЕ ЯДОСАХ НА НАГРАДИТЕ И СИ ЛЕГНАХ РАНО,А ТО .......
ДОБРЕ ЧЕ НЕ  ГЛЕДАХ ФРАГМАНА СНОЩИ,ИНАЧЕ БЕШЕ ИЗКЛЮЧЕНО ДА ЗАСПЯ.МУСТАФА БИЛ ЕДИНСТВЕН СВИДЕТЕЛ НА СМЪРТТА НА ВУРАЛ-КАК ВИ СЕ СТРУВА-НЯКАК СТРАННО МИ ИЗГЛЕЖДА ДА МУ ПРОГОВОРИ СЪВЕСТТА И ДА КАЖЕ,ЧЕ НЕ Е КЕРИМ.

# 696
  • Мнения: 459
Настръхнах от тоя фрагман........ ooooh! ooooh! ooooh! Явно няма да спечелят в съда нашите хора и сега злодеите ще се развихрят! ooooh! ooooh! ooooh! Серията определено ще е тежка, направо ни смъкват от розовия облак, на който се бяхме качили и ни припомнят за какви изроди иде реч... Убедена съм, че Керим няма да стане убиец, просто ще се опитат да го натопят. Sad

# 697
  • Хасково
  • Мнения: 990
Не знам Керим какво е замислил отивайки на срещата за да отмъсти за Фатмето,но това с убийството на Вурал сигурно е план на Ердоан за да се отърве от Вурал.За да не говори в съда и да каже истината.С един куршум два заека хем се отървава от Вурал хем и Керим в затвора и пътя му е свободен да се вихри както си иска

# 698
  • Мнения: 2 229
Не знам Керим какво е замислил отивайки на срещата за да отмъсти за Фатмето,но това с убийството на Вурал сигурно е план на Ердоан за да се отърве от Вурал.За да не говори в съда и да каже истината.С един куршум два заека хем се отървава от Вурал хем и Керим в затвора и пътя му е свободен да се вихри както си иска

И аз мисля така!Селим още от затвора се заканваше,но лошото е,че Керим постъпва необмислено-воден от сляпата си ярост и без да се замисли за последствията.А за Мустафа се сетих,че няколко пъти повтори на Мелтем да му вярва и че на всички ще отмъсти.Може пък да каже,че не Керим е убил Вурал.А като знам как ревнува Фатма от Керим,съвсем не ми се вярва да каже истината....

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 34 149
Нали знаете, че трейлъра винаги е шаш и паника....Какво ни бяха отговорили вчера,
кой е казал, че краят ще е лош.....Още два дни до четвъртък.....

# 700
  • Мнения: 2 229
Ще има да чоплим и да измисляме нови сценарии до четвъртък,но истината е,че накрая на серията ще покажат надеждата за нов живот на двамата-значи първо ЗА ПО-НАПРАВО ЩЕ МИНЕМ ПРЕЗ АДА,ЗА ДА СТИГНЕМ ДО РАЯ.

# 701
  • Мнения: 2 229
Нали знаете, че трейлъра винаги е шаш и паника....Какво ни бяха отговорили вчера,
кой е казал, че краят ще е лош.....Още два дни до четвъртък.....


 newsm10 newsm10

# 702
  • Мнения: 11 995
Добро утро!

Изгледах фрагмана...май нещата не са такива каквото искаме да станат,но все пак да не забравяме,че това е сериал и само актьорите в него са реални личности.Мисля,че прекалено много се идеализира образа на Керим /и няма да ям домати,защото ми омръзнаха/.Все пак не трябва да се забравя,че той в онази нощ бе един от тях.Защо не ги спря?Защо толкова много го гризе съвеста?Наистина той излезе с достойнство от ситуацията,ако въобще „женитбата „ му с Фатмагюл може да се нарече така,просто заобиколиха закона.Защо Керим да не е способен да извърши престъпление?И той има много гняв насъбран в него,който на моменти е неконтролеруем.И той се помъчи да избяга /работата в чужбина/,но му проговори съвеста.Хубавото в неговия образ е ,че успя да се изправи срещу собственото си аз и даде шанс на Фатма да се излекува от раните си.
Ердоан е насъбрал толкова много злоба в себе си,че направо не ми се мисли какво може да причини на Фатма и семейството и...
Вурал май е търсел нещо...Може би прошка от онази нощ,връщайки се на местопрестъплението...
Колко по-ниско може да падне Мустафа....
Moже ди мотото на финалния еп,ще е надежда за промяна и началото на нещо ново

Последна редакция: вт, 14 юни 2011, 08:35 от Slawena

# 703
  • Мнения: 9 764
Нали знаете, че трейлъра винаги е шаш и паника....Какво ни бяха отговорили вчера,
кой е казал, че краят ще е лош.....Още два дни до четвъртък.....


Имах нужда някой да ме утеши-  Grinning мерси Hug

# 704
  • Мнения: 9 764
Фатмагюл позволи на Керим да я прегърне,но вече и ТЯ ГО ПРЕГРЪЩА Party Party Party

http://youtu.be/CJU-aFsMP4Q

Общи условия

Активация на акаунт