Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 34

  • 24 851
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 34 109



Една прегръдка и след това снимката - за мен това е сън на Керим

# 721
  • Мнения: 11 990
A Дали и прегръдката не е част от съня  newsm78

# 722
  • Мнения: 2 229
A Дали и прегръдката не е част от съня  newsm78

Славенко,днес наистина не си с розовите очила Grinning

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 34 109
Как ще умре Вурал - въобще не е ясно. Но като са ги пуснали от затвора, сигурно са под контрола на полицията....Колкото и да са гадни, никой от тях няма да се заплете в убийство отново след изнасилване. За мен ключът на загадката е как е умрял Вурал - или самоубийство, или след скандал между тримата е имало бой и случайна смърт. Колкото и да са изверги - допълнителни натоварващи с вина обстоятелства, надали ще си създатат. Има загадка в тая смърт....

# 724
  • Мнения: 2 685
Мисля , че не е сън .Казва се , че само Мустафа е свидетел на  случилото се

# 725
  • Мнения: 2 229
Как ще умре Вурал - въобще не е ясно. Но като са ги пуснали от затвора, сигурно са под контрола на полицията....Колкото и да са гадни, никой от тях няма да се заплете в убийство отново след изнасилване. За мен ключът на загадката е как е умрял Вурал - или самоубийство, или след скандал между тримата е имало бой и случайна смърт. Колкото и да са изверги - допълнителни натоварващи с вина обстоятелства, надали ще си създатат. Има загадка в тая смърт....

Май пишеше за нещастна случайност-ставаше дума за падане и удряне на главата на камък.Наистина е може би непредумишлено.И за капак нашия плейбой е свидетел......

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 34 109


Муки, Мустафа, Асу - все ще говорят....Фатма ще припадне....Май най-големият лъжец ще е Мустафата, припада после Фатма и нашето момче какво - ще сънува кошмари, разбира се - затова ни подвеждат....Но Вурал....той вече душевно е умрял - остава да разберем и физически как ще умре......

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 34 109
Мисля , че не е сън .Казва се , че само Мустафа е свидетел на  случилото се
На случилото се между кого....Между тримата.. и това е вариант.....Пак му отварят вратичка за пари.....

# 728
  • Мнения: 459
Муки бърза, бърза.... Дано да успее да помогне с показания. Но честно казано не ми харесва идеята тримата лигльовци да се отърват, пък макар и за кратко. ooooh!

Ох,  Керим - дано балканския ти манталитет да не ти изиграе лоша шега.... Crossing Arms Защо все трябва да пали моторетката и да тръгва да си доказва мъжествеността???! ooooh! Ако се забърка в нещо, Фатмето остава само с Мериам, адвоката и брат си...не ми се мисли лудия Ердоган какви може да ги сътвори! ooooh! ooooh! ooooh!

# 729
# 730
  • Мнения: 2 685
Вечерта след изслушването, когато шокът от изхода е още пресен, Керим изчезва. Ердоан, Селим и Вурал са навън, свободни. К. планира капан на мястото, където животът на Ф. се промени завинаги. и изчаква "убийците" там. Не след дълго, планът на К. носи своите плодове. През тази нощ, единствен свидетел на на случилото се на "онова място" ще е Мустафа.
Това имах предвид  че според мен не е сън иначе не съм казала че К ще е убиеца

# 731
  • Мнения: 2
От резюмето е ясно, че това си е действителност-нямаше да отделят цял абзац, заради един сън.

Странното е, какви плодове ще събира Керим, след като пак има престъпление и той пак е там newsm78 Инфото на Ани звучеше много обнадеждаващо, дано ни подвеждат, защото така излиза, че съдът не може да въздаде правосъдие, поради липса на доказателства и ще опрат пак до защита на честта, което си е направо изходна позиция  Thinking
Дали могат да завършат сезона така, както започнаха- същото място, отново престъпление, същата компания и да влачат това следващия сезон newsm78

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 34 109
Вечерта след изслушването, когато шокът от изхода е още пресен, Керим изчезва. Ердоан, Селим и Вурал са навън, свободни. К. планира капан на мястото, където животът на Ф. се промени завинаги. и изчаква "убийците" там. Не след дълго, планът на К. носи своите плодове. През тази нощ, единствен свидетел на на случилото се на "онова място" ще е Мустафа.
Това имах предвид  че според мен не е сън иначе не съм казала че К ще е убиеца

Краси, аз само се фантазирам - иска ми се да е сън....Но съм убедена, че и тези слухчета, са подвеждащи.....в смисъл - и аз не знам в какъв смисъл...Ама мен надеждата ме крепи, че Керим няма да провали всичко градено с толкова любов - нали все и обещаваше, че няма да я изостави. Направи ли грешна крачка - изоставя я.....ОПТИМИСТКА СЪМ за добър финал на сезона...В моите мисли Керим не е и не може да стане убиец...

Общи условия

Активация на акаунт