ВАКСИНИ - дискусия САМО за вредата от тях - тема 19

  • 35 170
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 753
Днес ми обясниха как трябва да си платя клиничната пътека - 141лв. Аз мога ли да искам за всяка една от ваксините те да ми предложат ИС според чл.89 от Закон за здравето?

Ани, Закон за здравето чл. 87-90

Освен това, ако плащаш нещо, то не трябва да е цялата клинична пътека от 141 лв. а само процедурите, които реално са извършени, т.е. логично без имунизациите... Искай си касова бележка и фактура с всяка процедура и цената срещу нея, кажи им, че ще отидеш в РЗОК след това и затова ти трябва всичко подробно...

# 31
  • Мнения: 660
Ох , Господи , това видео е потресаващо  Praynig! Момиченцето си беше съвсем наред . Cry

# 32
  • Мнения: 109
Още една реакция след ваксина...
поредния случай на дете с neurological disruptor  Cry

# 33
  • Мнения: 4 370
Стелт, благодаря ти! Винаги си била много полезна.

# 34
  • Мнения: 411
 Simple Smileзапис и от мен

# 35
  • Мнения: 109
Пак става битка и пак съм сам Sad

# 36
  • Мнения: 660

chukchi , спри да хабиш енергията си в тези форуми ! Искрено те съветвам . За себе си установих , че такъв род спорове не само не носят полза никому , а водят и до нежелано озлобление и негативизъм , който рефлектира у по-добронамерените , в случая върху теб . Няма смисъл , всеки си има житейски път - или ще научи , или не . След последния многочасов спор с една гумена глава от ФБ вече на никого доброволно няма да отворя темата с ваксините . Бях наречена сектантка , тъпанарка , жена без Ъкъл /правописа НЕ Е мой  Heart Eyes/ и какви ли не още епитети и прилагателни , пък накрая молекулярната биоложка /поредната/ , заяви , че ако можела щяла да направи неслагането на ваксини подсъдно и ..... тогава ми светна лампичката , че тези хора са възпитавани и още по-страшно - обучавани да мислят в определени рамки и никога да не излизат от тях . Това е.

# 37
  • Мнения: 22 449
Здравейте,
виждам, че има много теми, много неща са се изписали, просто ми е невъзможно да изчета всичко.
Търся контакт с родители чийто деца не са ваксинирани (нямат нито една ваксина!).

Не знам дали ти върши работа, дъщеря ми е само с ваксина хепатит В от болницата.

# 38
  • Мнения: 4 753
Търся контакт с родители чийто деца не са ваксинирани (нямат нито една ваксина!).

По какъв въпрос търсите контакт точно (и само) с такива родители?   Thinking

# 39
  • Мнения: 3 047
не разбирам немски, но горкото дете Cry Доколкото прочетох след менингококова ваксина става обратът в развитието му...

# 40
  • София
  • Мнения: 3 648
Гледах филма и започвам масово разпространение на линка!

# 41
  • Мнения: 21
не разбирам немски, но горкото дете Cry Доколкото прочетох след менингококова ваксина става обратът в развитието му...

Цитат
Ох , Господи , това видео е потресаващо  ! Момиченцето си беше съвсем наред .

 Cry думите са излишни....до третата годинка живо ,здраво и право детенце!След поредната ваксина жив труп .... Confused


Dr. med. G. BuchwaldImpfen - Das Geschäft mit der Angst Док … Бизнес със страха

 KiGGS-Studie - Ungeimpfte sind gesünder-Неваксинирани … деца са по-здрави

# 42
  • Мнения: 133
 Cry  докога ...

# 43
  • Мнения: 0
Търся контакт с родители чийто деца не са ваксинирани (нямат нито една ваксина!).

По какъв въпрос търсите контакт точно (и само) с такива родители?   Thinking



Няма конкретен въпрос по който ги търся. Не че имам нещо против да контактувам и с другите момичета тук, извинете, ако е прозвучало така. Просто си имам моите страхове и моменти в които имам нужда от подкрепа, искам да знам че не съм сама, до този момент точно така се чувствам. До сега не съм срещала и контактувала с родители, които не са ваксинирали децата си с нито една ваксина само и единствено по собствено желание. Има някой неща които ми се иска да споделям и обсъждам с хора, които няма да ме гледат като гръмнати.

# 44
  • Мнения: 22 449
spoko^, ами споделяй и обсъждай тук, както всички го правят.
Заглавието на темата смятам е достатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт