ВАКСИНИ - дискусия САМО за вредата от тях - тема 19

  • 35 169
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 786
Ани - честито и от мен  bouquet Пожелавам ти най-здравото и природосъобразно отгледано бебе Wink
Като си помисля,че и мен ме чака твоята одисея...Дано таткото ни да е в обсега на докторите и да  се разправя той,че аз както не обичам да се боря с вятърни мелници ще си грабна бебето и ще изфирясам от болницата #Cussing out
Да взема да си принтна малко извадки от закона та да се подкова и дано среща "разбиране" Shocked

# 46
  • София
  • Мнения: 1 715
Ани, да е живо и здраво момченцето ти!

# 47
  • Лондон
  • Мнения: 1
запис  Peace

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3
Момичета, ето линкче за "Ваксинирана нация" (Vaccine nation) за директно гледане с български субтитри:

http://www.dokumentalni.com/

тук също:

http://www.youtube.com/user/dokumentalni2?feature=mhee#p/c/2EFAA … FB2/0/1FSywe_X4SY


Последна редакция: нд, 12 юни 2011, 02:46 от strangenick

# 49
  • Мнения: 1 919
Ани , честито бебе! Жив и здрав да е Никола!

И аз гледах клипа.... Confused не знам просто какво да кажа...

# 50
  • Мнения: 5 713
Ани, влизам тук само да ти честитя за Никола (Оги). Wink
Да ви е жив и здрав!   bouquet  Hug

Извинявам се, че разводнявам темата.

Меги, чета те между редовете..  Confused
 Hug
И аз. Wink

# 51
  • Мнения: 5 713
Здравейте,
виждам, че има много теми, много неща са се изписали, просто ми е невъзможно да изчета всичко.
Търся контакт с родители чийто деца не са ваксинирани (нямат нито една ваксина!).

За мен няма значение къде живеят.
Кажи с какво мога да ти помогна? Ще следя известно време темата, тъй като съм ограничила някои неща.

# 52
  • Мнения: 109
Да ви кажа, че аз затворих темата за себе си...

# 53
  • Мнения: 660
Да ви кажа, че аз затворих темата за себе си...

Поздравления !  bouquet

spoko, споделяй тук , наистина ! Peace

# 54
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Не знам какво да кажа за клипа с детето  Cry!
Нямам думи!
Дали защитниците на ваксините са толкова "коне с капаци", че прескачат подобни клипове и публикации  Shocked?
Едва ли!

# 55
  • Мнения: 21
Цитат
Вчера ми разказаха за същия случай като този от филма тук в Германия.Бебето е с мозъчна смърт    ,обадили са се на родителите за съгласие за даряване на органите.Днес ще му спрат апаратурата която го поддържа живо,на 7 месеца е.
Лекарите са казали на родителите,че това е внезапна детска смърт и те не знаят причината. Rolling EyesИмало няколко причини за детска смърт ,една от тях е,че бебетата не бива да спят по корем.Тяхното са го намерили сутринта обърнато по корем и почти не дишащо.Смятат,че това е вероятната причина за отока и кръвоизлива в мозъка.

Цитат
Дали защитниците на ваксините са толкова "коне с капаци", че прескачат подобни клипове и публикации
Да ти кажа не ме интересува ,всеки следва своя път,и ако един човек не иска да види каквото и да било той няма как да го види.

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте,
виждам, че има много теми, много неща са се изписали, просто ми е невъзможно да изчета всичко.
Търся контакт с родители чийто деца не са ваксинирани (нямат нито една ваксина!).

За мен няма значение къде живеят.
Кажи с какво мога да ти помогна? Ще следя известно време темата, тъй като съм ограничила някои неща.

Аз както писах, исках да срещна и такива хора, да се убедя наистина, че не съм единствената, до сега на моменти точно така съм се чувствала. Явно не съм попадала на правилните места.
С нещо конкретно с което можете да ми помогнете е да ми споделите мнение за Полио ваксината. Съветват ме поне нея да сложа, но не разбирам защо  newsm78

# 57
  • Мнения: 245

С нещо конкретно с което можете да ми помогнете е да ми споделите мнение за Полио ваксината. Съветват ме поне нея да сложа, но не разбирам защо  newsm78

Съветват те да сложиш полио ваксината, понеже полиото оставя трайни увреди /парализи на мускули/ в около половин процент от разболелите се. Хората, които те съветват явно смятат, че ваксината има способността да преотвратява разболяването от полиомиелит и мислят, че така ще предпазиш децата си от този половин процент щанс да бъдат увредени.

Какво ще решиш е само твой избор.

При 95% от случаите, заразените с полио, нямат никакви симптоми, и изобщо не разбират, че са се инфектирани, а останалите 5 го изкарват с грипо-подобни симптоми, и полови процент от тях остават с трайни последици--парализи на някои мускули--така наречения пост-полио синдром.

Аз говорих с една лекарка, която смята, че трябва да се слага полио-ваксина и я питах след като се знае, че протичането и рискът от болестта е такъв, защо е по-оправдано да се поеме рискът да се дадат токсични вещества на бебето и да се рискуват автоимунни заболявания и други увреди. Питах я също ако рискът при инфектираните да имат пост-полио синдром е 0.5% какъв е изобщо рискът да се срещнеш с вируса и да получиш инфекция...излиза, че е някакви милионни от процента. И за тези милионни, да дадем 100% токсични вещества, животински вируси и всякакви други отрови? Не можа да ми отговори, нищо не каза. Аз за себе си знам как да постъпя. Ти помисли и реши. Peace

# 58
  • Мнения: 109
  202uu, persimon!

Аз също съм взел решение за мен и дъщеря ми..

# 59
  • Мнения: 67
Ани, да ти е живо и здраво бебето! Пък и ще бъде - щом е без ваксини! Понеже и аз отказах ваксините преди два месеца и нещо в родилния дом, спокойно можеш да им кажеш, че каквото и да стане с детето ти, отговорността е твоя, като родител, а не тяхна, като на ваксинатори, така че - отлагаш ги и толкова.
Споко, моето трето дете е без нито една ваксина; все още е много малка бандитка - едва в началото на третия месец, но спокойно мога да кажа че е най-спокойното от трите ми деца. Без колики, без жълтеница, сама започна да спи нощем в края на първия - началото на втория месец. Не си сама, има и други, които не си ваксинират децата!
Някой беше питал защо го агитирали да сложи поне полио ваксината - точно тя отключи епилепсия на втория ми син, така че точно нея - хич не я слагай!

Общи условия

Активация на акаунт