ВАКСИНИ - дискусия САМО за вредата от тях - тема 19

  • 35 176
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 370
Благодаря ви много за пожеланията.
Вери, изненада ме че знаеш историята за Оги!  Laughing

Днес взеха кръв на бебето да го изследват за някакви редки болести и да преценят дали кара жълтеница. Според мен си е беличък, но лекарите твърдят че започва малко жълтеница. Аз като знам какво чудо беше с първото ми дете 50 дни жълт, чак не ми се искаше снимки да му правя вече.
А това е толкова беличко, че ще е срамота ако ми кажат че трябва да го пекат на лампа. Аз казах че лампа не искам, но вече директно ме отрязаха че ако назначели лампа , нямало да ме питат.

Всичко което се случва страшно много ме изнервя, защото тези разговори ги водя с лекари и сестри, които познавам от преди по един или друг повод и сега те се чувстват обидени и най вече изненадани от мен. Мъжа ми ме подкрепя.

ИС според чл.89 от ЗЗ не могат да ми предложат, но ме накараха да подпиша разни техни листа.
За подробна сметка за клиничната пътека ми казаха че ще получа такава.

# 61
  • Мнения: 4 150
Ани,Честито и от мен  bouquet

Излезте на сльнце,сезоньт го позволява.Много гушкане и кьрма!!!!
Лампата не е чак толкова страшна,пазете очите му.

# 62
  • Мнения: 4 370
Резултатите са готови - няма жълтеница!  Laughing
То е очевадно, жалко че не мога да кача снимка от тук.

Чукчи, каква е промяната за която говориш, че ще се случи след две години?
Сега единственото нещо което ме притеснява, че се чувствам като законопрестъпник. А не искам да е така.

# 63
  • Мнения: 685
Вчера ми разказаха за същия случай като този от филма тук в Германия.Бебето е с мозъчна смърт  Confused  ,обадили са се на родителите за съгласие за даряване на органите.Днес ще му спрат апаратурата която го поддържа живо,на 7 месеца е. Confused
Още една реакция след ваксина ...

Защо трябва да се стигне дотам, за да се осъзнае, че ваксините са чиста проба - смъртоносни, осакатяващи, ненужни...

Аз не мога да си простя, че позволих първите ваксини. Не мога.  Cry

# 64
  • Мнения: 109
Cantariny, аз също се ядосвам за първите ваксини, но нищо не можем да направим, освен да се успокояваме с това колко много сме спасили след това...

# 65
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Докато разбера, че има нова тема, и вие сте изписали 5 стр  Laughing

# 66
  • София
  • Мнения: 2 082
запис...

# 67
  • Мнения: 502
Ани, честито и от мен! Много светли, хармонични дни, изпълнени с любов и здраве! Нега Господ да ви закриля!   bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 3 648
И аз се ядосвам за пъривте ваксини, но се надявам, че конституционното, което пи после на 10 месеца е оправило нещата, макар че...си имаме алергията. И този гняв - от къде в тия деца гняв?

# 69
  • Мнения: 660
И аз се ядосвам за пъривте ваксини, но се надявам, че конституционното, което пи после на 10 месеца е оправило нещата, макар че...си имаме алергията. И този гняв - от къде в тия деца гняв?

О , за гнева не ми говори . Явно е нещо вродено , знам ли . Няма оправяне - нито с добро , с лошо ... става още по-лошо . Ако искаш да не разводняваме може на ЛС , но при нас от 2 и половина до сега ... не ме питай просто . ooooh! Чак сега се забелязва някакво овладяване , съзряване или каквото и да било , та поемаме глътка въздух . При нас е съчетано - гняв с амбиция + невероятна твърдоглавост+безразсъдство.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 648
По.добре тук, че да видим и още мнения. При нас е, сотано ещо му преми, някой нещо му взема или не го оставя сам да го свърши. Почва да вика, а не е нужно определено. Дъщеря ми също има пристъпи на гняв и не е от сега. Може би трябва нещо специално за гнева да се пие, живака ли си казва думата?

# 71
  • в матрицата
  • Мнения: 952
За гнева, при нас мисля, че не от ваксините, има само 2, но на моя приятелка, детето и няма нито 1, и е абсолютно същото като моята щерка. Има една теория за децата индиго, кристалните деца,  хората на новото време, според мен там е ключа на загадката за гнева.

# 72
  • Мнения: 109
Има една теория за децата индиго...
Внимавай с тази теория, защото съм гледал филм за децата индиго - "различните деца", в който показват едно дете с аутизъм и всички му се радват и пляскат - ужасно е Sad

Лумпенизираните Американци правят пари с шоута, в които показват бебета и деца интоксицирани до безобразие с живак, алуминий и какво ли не още...

# 73
  • Мнения: 936
Сега единственото нещо което ме притеснява, че се чувствам като законопрестъпник. А не искам да е така.
Тук повечето сме такива  Laughing но в крайна сметка всеки може да избере дали да се подчини на някой закон или не и след това да си понесе последствията - в случая глоба.

# 74
  • Мнения: 2 176
Сега единственото нещо което ме притеснява, че се чувствам като законопрестъпник. А не искам да е така.
Тук повечето сме такива  Laughing но в крайна сметка всеки може да избере дали да се подчини на някой закон или не и след това да си понесе последствията - в случая глоба.

Когато става въпрос за собственото ти дете, мисля че не би трябвало да ти пука дали някой се опитва да ти вменява вина. То е по-важно от всички закони на света.  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт