Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 12

  • 44 780
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 377
Понеже уж тука ни четат искам и аз да си поръчам нещо - почивчица в Банкя - по възможност в "Здраве". И нещо сладичко - торта или петифури.

# 736
  • София
  • Мнения: 166
Аз и в офертата като влязох отново на тази Ася Пиронкова, последното мнение, също отрицателно, е от клиентка ходила преди седмица.
Надявам се сега, когато са говорили с фирмата, нещата да са се попроменили. Пишете като имате резултат.

# 737
  • Мнения: 47
Здравейте,

имам нужда от съвет, разглеждам офертите в нашите сайтове, като имам нужда от подарък. Мислите ли че това е добра идея за подарък става въпрос за една мама, която ми е много близка приятелка. Предполагам, че ще взема още нещо, но според вас дали това е добра идея, може би спомен????

http://tupkanica.com/offers/Sazdaite-svoya-unikalen-podarak-Vzem … te-ot-neya-pazel-

Моля кажете какво мислите, много се колебая.... Simple Smile Thinking
Много е сладко, наистина е страхотен спомен, но и според мен ще е хубаво да й подариш и още нещо. Има супер оферти за маникюр и фризьор, може и нещо такова да и вземеш Peace

# 738
  • Мнения: 3
Момичета, бях на RF  лифтинг в Боби-М. Няма такъв кеф! С едно топличко уредче ти масажира лицето- по-скоро го движи върху лицето - щото аз там си правя. Първо те намазва с олио. После с този накрайник около 25 мин. После колаген- масажче. После маска 5 минути. И съм като нова.
е за резултати не искам да говоря още- щот не виждам- надявам се защото е з апръв път. Ама е приятно Simple Smile
Към задружнво- моля пуснете някой задружен лев по някакъв начин, моля, моля, моля

# 739
  • Мнения: 47

Сега идвам от там за без ваучер, ходих за първи път. Много ми харесаха супичките и боднах 4 ваучера  bowuu.

Та в този ред на мисли - май е крайно време да се появи и сайт и с такова име  hahaha
[/quote]
 Laughing Laughing Laughing хахаха боднах.ком Joy само такъв липсва

# 740
  • София
  • Мнения: 5
Нямах никаква представа, че има повече от една Мама миа, мерси. Запознах се еднократно с тая на Шишман преди (много) години и никак не ми хареса.

Относно горната устна - момичета, освен ако ще пращате мъжете си на фото епилация, няма никаква нужда точно тази зона да се обработва преди салона, какво остава с бръснач. Ако сте свикнали така вече, ясно, но за новобранките - косъмчетата там дълги не стават (ако някое е станало, с ножичката ниско е достатъчно). Късите пък не пречат. Ако точно в тоя салон им пречат, да ги обработят те преди апарата.

Там, където аз ходя на фотоепилация (все по-рядко и по-рядко поради намаляваща нужда), горната устна макар че без косми не беше, козметичката ми и веднъж не посегна да ги подкъсява. На останалите места (аз махам бакенбарди и над гушката) ги подрязвам с ножичка, преди да отида, а тя където пропусна, минава с тример и това е.

Недейте да влагате ненужно тревоги и усилия - за козметични салони говорим, ако случайно ТОЧНО при вашите клиентът трябва да е с горна устна, обръсната до кожа (което ще намали ефективността на процедурата - тая светлина трябва да протече по нещо), да го направят те.

# 741
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
jijoya, след като те прочетох, се поуспокоих!  Hug
Ох, поолекна ми!  ooooh!
Благодаря!   bouquet

# 742
  • Мнения: 499
Нямах никаква представа, че има повече от една Мама миа, мерси. Запознах се еднократно с тая на Шишман преди (много) години и никак не ми хареса.

Относно горната устна - момичета, освен ако ще пращате мъжете си на фото епилация, няма никаква нужда точно тази зона да се обработва преди салона, какво остава с бръснач. Ако сте свикнали така вече, ясно, но за новобранките - косъмчетата там дълги не стават (ако някое е станало, с ножичката ниско е достатъчно). Късите пък не пречат. Ако точно в тоя салон им пречат, да ги обработят те преди апарата.

Там, където аз ходя на фотоепилация (все по-рядко и по-рядко поради намаляваща нужда), горната устна макар че без косми не беше, козметичката ми и веднъж не посегна да ги подкъсява. На останалите места (аз махам бакенбарди и над гушката) ги подрязвам с ножичка, преди да отида, а тя където пропусна, минава с тример и това е.

Недейте да влагате ненужно тревоги и усилия - за козметични салони говорим, ако случайно ТОЧНО при вашите клиентът трябва да е с горна устна, обръсната до кожа (което ще намали ефективността на процедурата - тая светлина трябва да протече по нещо), да го направят те.


Аз предпочитам да си ги махам сама (НЕ С БРЪСНАЧ), никой не го изисква от мен! От гледна точка на това, че дори и малко да са израстнали косъмчетата се вижда!
След като се ходи през около 20 дни- в това време не си ли ги почиствате?Мен ме дразнят ужасно много..  newsm78

# 743
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
..........Аз предпочитам да си ги махам сама, никой не го изисква от мен! От гледна точка на това, че дори и малко да са израстнали косъмчетата се вижда!
След като се ходи през около 20 дни- в това време не си ли ги почиствате?Мен ме дразнят ужасно много..  newsm78
Почиствам ги - при козметик, с пинсета.  Peace

# 744
  • Мнения: 499
..........Аз предпочитам да си ги махам сама, никой не го изисква от мен! От гледна точка на това, че дори и малко да са израстнали косъмчетата се вижда!
След като се ходи през около 20 дни- в това време не си ли ги почиствате?Мен ме дразнят ужасно много..  newsm78
Почиствам ги - при козметик, с пинсета.  Peace

Това да:)) Но когато започнеш фтоепилацията НЕ трябва да се скубят!!!!!!Нали се обработват коренчетата...

Последна редакция: вт, 21 юни 2011, 16:32 от radi86

# 745
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
......Почиствам ги - при козметик, с пинсета.  Peace

Това да:)) Но когато започнеш фтоепилацията НЕ трябва да се скубят!!!!!!
Ох... изправена съм пред два избора: да ходя с косми 20 дни или да ги обръсна....  Cry

# 746
  • Viena
  • Мнения: 3 603
Може и с машинка.

# 747
  • София
  • Мнения: 6 010
Ееее, никакво бръснене  Peace
Какво се случва ако не се повлияят космите а сте ги бръснали преди 5-6-7-10 процедури?  Naughty

# 748
  • София
  • Мнения: 5
Аз предпочитам да си ги махам сама (НЕ С БРЪСНАЧ), никой не го изисква от мен! От гледна точка на това, че дори и малко да са израстнали косъмчетата се вижда! След като се ходи през около 20 дни- в това време не си ли ги почиствате?

Интервалът явно е индивидуален - мен дори в самото начало на терапията почваха да ми излизат около 30-ия ден. До тоя момент на разбуждане нямам нищо, което да се налага да чистя. Като се завъдят, вземат да се виждат и ме издразнят, режа ниско, записвам си нов час и гледам да е максимално скоро.

# 749
  • Мнения: 2 298
хоп, да похваля педикюра в Германи   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт