Бременни и майки от проблемното 2010 - седемнадесета част

  • 41 664
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • гр.София
  • Мнения: 2 761
Hariela не се отваря страницата  Hug

# 706
  • Мнения: 599
Момичета,от преди 1 час започнаха едни болки много ниско под корема и все едно ток ме прорязва отдолу.Не ме боли кръст а корема ми скоро не се е втвърдявал.В момента с милото умуваме дали да ходим до болницата само да ме погледнат. newsm78 newsm78 newsm78.От всичко изчетено това не са контракции,но какво е?И Бебчо е много активен Rolling Eyes

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Шалона, аз не знам какво да ти кажа. Получавала съм остри пробождания ниско долу, даже във влагалището в последните месеци обикновено като бях права или ходех.

Пак да пробвам  Grinning:

https://picasaweb.google.com/liletohar/idbFcE#5662953537434804738

Ако не го отваряте, ще ви ги пусна от ФБ.

# 708
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Хари, като пускаш албума, дай му да е публичен. Вероятно ако си го ограничила, затова може да не се виждат.
Шалона, по-добре идете, пък знае ли човек, може и да е раждане Peace

# 709
  • Мнения: 945
Stef, и моят хубостник вече е на градина. Свикна, знае имената на децата, но не бих казала, че нещо учи, защото е най-големият в групата и знае повече от всички. Даже се боя да не му се задържа развитието.

Хариелка, присъединявам се към теб, и аз с 2 бебета. Много е весело вечер като ревнат истерично и двете - голямото истерясва, а малкото иска да цока ма мига.  #Crazy

Криси, много усмивки да красят лицето ти всеки ден. Не се притеснявай гади ли ти се, или не. Няма правило.

# 710
  • Мнения: 240
Здравейте!  Hug
Благодаря за куража и пожеланията   bouquet  bouquet  bouquet
Всички изследвания са в норма  Laughing  Joy Laughing Joy

# 711
  • Мнения: 599
Аз съм си все още вкъщи.Снощи тези болки спряха и аз реших ,че ако започнат отново тръгваме.Е спах си дори по-спокойно от последните нощи.Към обяд ще ходя до моята лекарка,за да видим какво е положението.Ще го бъде ли днес или не-това е въпросът.А днес е много хубав ден.
Хари, и аз получавах такива болки,но в сравнение със сега те бяха доста по слаби и както казваш като вървя или стоя права.А снощи бяха доста силни и както си бях полегнала на леглото.После реших да сменя позата и седнах,но те продължиха да се появяват на интервали.Докато изведнъж просто спряха.
krisi72-радвам се че всичко при теб е наред.Дано и занапред да е така! Hug fingerscrossed
Честит празник на всички именнички !

# 712
  • Мнения: 599
Е вече съм след преглед и мога да се похваля с 3 сантиметра разкритие,изгладена шийка и паднала тапа при прегледа.Сега остава и да получа я контракции я изтичане на водите и да тръгна за голямата среща Laughing

# 713
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 795
Еха, честито, стискаме палци всичко да мине леко и безпроблемно и страхотна първа среща! Praynig Hug

# 714
  • гр.София
  • Мнения: 2 761
Е вече съм след преглед и мога да се похваля с 3 сантиметра разкритие,изгладена шийка и паднала тапа при прегледа.Сега остава и да получа я контракции я изтичане на водите и да тръгна за голямата среща Laughing
Направо настръхнах  Hug да мине всичко леко и безпроблемнно и от мен и да си гушнеш най-сетне сладкото бебче  Hug Hug Hug

# 715
  • Русе
  • Мнения: 904
Shalona стискам палци да мине всичко безпроблемно и да гушнеш малкото бебче скоро

# 716
  • София
  • Мнения: 2 367
Шалона, ясно е,че  момента е съвсем скоро, дано е днес щом харесваш датата, а и е голям християнски празник все пак. Леко раждане и прекрасна първа среща с малкото човече. Чакаме те след някой друг ден да споделиш как е минал този толкова специален момент Hug
Хари, прекрасно семейство сте. Да сте винаги така щастливи. И двете госпожица са невероятни бонбони
Аз от вчера съм на Гинипрал заради контркации, направо като прочетох листовката ми настръхна косата, но няма как ще се пие, дано само не вдигна кръвното от него, док ми е дала Изоптин ако тръгне да се качва кръвното, дано не стигна до него

# 717
  • Мнения: 945
Шалона, аз имах такива режещи, но кратки болки доста дни преди събитието. После, обаче ме хванаха силните наведнъж и добре че бях в болницата, даже в родилната зала, иначе много бързо  се случиха нещата. Пожелавам леко раждане и прекрасна среща с човечето. Hug

# 718
  • Мнения: 599
Момичета,май и днес не му харесва на диването датата.Все още сме 2в1 и цял ден го разхождам а сега ще чакам някакъв ефект.Ходих на запис на тонове -добри са.Разкритието беше 3 към 4 см но със мнооооооого слаби контракции и ме пратиха да си ходя,като уговорката е ако не се случи голямата среща днес или утре в понеделник да ме приемат в патология.От толкова старателно пазене сега беб не ще да излиза.Направо ми идва да ревна.И това постоянно обаждане на майка ми и свекървата допълнително ме вкарва във нерви.Ужааааааааас Cry

# 719
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
От толкова старателно пазене сега беб не ще да излиза.Направо ми идва да ревна.И това постоянно обаждане на майка ми и свекървата допълнително ме вкарва във нерви.Ужааааааааас Cry
Шалона, спокойно, мила! Ще родиш, естествено! Както казваше д-р Савова, която ми направи ИКСИ-то: "Няма неродила жена"  bowuu Колкото до обажданията - опитай се да ги игнорираш и кажи на мъжа си, че ти или той ще се обади, като започне събитието. А най-добре - след като си родила  Sunglasses Желая ти леко, спокойно и бързо раждане и в най-скоро време да си гушкаш малкото съкровище  Hug

Общи условия

Активация на акаунт