Отзиви за пробиотичната серия Yogurt of Bulgaria

  • 95 221
  • 666
  •   1
Отговори
# 645
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Ами аз вече споделих, много ми харесва. Различна е от ползваните досега, пени се малко повече и според мен почиства по-добре. Моите сравнения са с Биодерма.
Чувствам се дезинфекцирана и чиста след употреба. Кожата ми е проблемна, комбинирана.
Не мога да кажа за сухи кожи как ще се усеща.

# 646
  • Мнения: 551
Прочела съм много добри, положителни коментари за продуктите, но все още нищо не съм си взела, което е срамота. Единствеия продукт на марката е крема за ръце, който беше пратен в Пинкс кутията - пробиотичен подмладяващ крем за ръце с протеин от йогурт и натурално българско розово масло. Пробвах го няколко пъти, единственото нещо, което не ми харесва, а ми е много важно е миризмата му. Не мога да опиша на какво точно е, но ми е нещо тежко. Искам да ви попитам дали и другите продукти са със същия аромат или са различни. Много искам да пробвам измиващия гел, маската, балсама за устни.

# 647
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Балсама също има специфична миризма, но е съвсем лека и приятна. Пробвах от мостра дневен крем за лице, миризмата беше тежка и натрапчива (наподобява ми роза) и затова не си го купих.

# 648
  • Мнения: 33
Ами аз вече споделих, много ми харесва. Различна е от ползваните досега, пени се малко повече и според мен почиства по-добре. Моите сравнения са с Биодерма.
Чувствам се дезинфекцирана и чиста след употреба. Кожата ми е проблемна, комбинирана.
Не мога да кажа за сухи кожи как ще се усеща.
NBM, не съм върнала много назад, сега видях, че си споделила. С удоволствие ще я пробвам. Чела съм много положителни неща за мицеларните води като цяло, Евелин ми беше първата, но не ми хареса (кожата ми е мазна в Т- зоната).
Иска ми се, яко някой е пробвал и някой от лосионите за тяло Натаура също да сподели впечатления, мисля утре да пусна поръчка. Благодаря Simple Smile

# 649
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Ами май пак аз ще споделям  Joy
Ще взема наистина да пусна тема за серията Peace
Ползвах лосиона, даже вече свърши. Дразни ме коремът, след двете бременности беше поналят и леко отпуснат. Естествено не разчитам само на кремове, наложих си повече движение и малко диета. За щастие имам ефект - коремът изчезна, а отпускането бавно се заглажда.
Така че след първата опаковка да кажа, че на мен ми харесва и според мен има резултат, но малък и мисля, че всякакво подобно възстановяване на кожата изисква много време. Мажа го вечер. Сутрин като се мия усещам как горен слой пада от кожата, иначе на сухо не се усеща и попива добре.
Да уточня - моят е от серията 30+, подходящ за възрастта ми. Не знам дали при подобен проблем се препоръчва по-активен от по-горна серия, ако може някоя от създателките да посъветва.
Подарих и на приятелка с подобен проблем, тя също сподели, че е доволна.
Ти с каква цел ще го ползваш?

# 650
  • Мнения: 33
Основният ми проблем е наличието на целулит, но имам само по краката и дупето, с корема нямам проблем. Пробвала съм много продукти и смея да твърдя, че и към този лосион нямам очаквания окончателно и завинаги да реши проблема ми, но се надявам да го позаличи. Разчитам на съставката ACTIPORINE, чела съм за положителен ефект от нея при борбата с целулита.
Освен това зимата краката са ми много сухи и разчитам на по- мазни кремове, но не съм очарована, иска ми се нещо с по- лека консистенция, но пък да хидратира достатъчно.

# 651
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
За хидратиране и сухота - мисля, че ще помогне.
За целулита не смея да казвам. Аз комбинирах масажи, кремове, спорт - има ефект комбинирано, но само от лосион правилно си преценила, че не става (или поне няма да има бърз видим резултат).

# 652
  • Мнения: 33
NBM, благодаря много за изчерпателния отговор  bouquet. Все пак ще го пробвам и ще споделя мнение Simple Smile

# 653
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Понеже наистина много се разводни информацията си позволих да пусна тема за новата серия NATAURA:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=804944.new#new

# 654
  • Мнения: 510
Искам да благодаря за темата и за прекрасните ви продукти   bouquet
Случайно ми попадна информация за серията "Yoghurt" тук, пробвах маската и се влюбих. Уникално приятна, кожата ми става мека и свежа. Купих си и дневния и нощния крем - също съм много доволна, единствено аромата ми е малко силен и сладникав една идея повече. Въпреки това резултата си струва и съм склонна да си затворя очите за този единствен недостатък. Досега като съм попадала на по-сладникави кремове - спирам да ползвам. Това е първият, който ми харесва и правя компромис. Чудни са!
Поръчах и измиващ гел, и Аква експерта. Преди малко ги пробвах. .. нямам думи просто!
Не се сдържах и идвам в темата да похваля Иланг-Иланг. Не е за вярване, че българска козметика е на такова ниво - качество, цени и опаковка дори. Повече няма да дам грешни пари за скъпи чужди кремове.

П.П. Яд ме е само, че не са достатъчно популярни в БГ. Дори на мен ми беше трудно да ги намеря в търговската мрежа, та ги поръчвах. Хваля ги на всичките си познати. Моля, вземете излезте на светло, направете една реклама или репортаж при Гала примерно, че наистина си заслужава да се популяризират продуктите. 

# 655
  • Пловдив
  • Мнения: 2 419

П.П. Яд ме е само, че не са достатъчно популярни в БГ. Дори на мен ми беше трудно да ги намеря в търговската мрежа, та ги поръчвах. Хваля ги на всичките си познати. Моля, вземете излезте на светло, направете една реклама или репортаж при Гала примерно, че наистина си заслужава да се популяризират продуктите. 

Гала е много хубава идея.  Simple Smile За съжаление не зависи от мен. Но с колежката ще я предложим на ръководството.
В интерес на истината серия Yogurt of Bulgaria се прие доста позитивно като цяло. И търсенето и се дължи най-вече на това, че хората я харесаха. Защото рекламата ни е много малка.

# 656
  • Мнения: 56
Здравейте,
да попитам, околоочния серум от серията Yoghurt подходящ ли е за 39г., понеже в описанието пише "лек" крем. В момента съм с Optim Eyes Filorga, но нещо ми идва слаб.

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 2 419
Здравейте,
да попитам, околоочния серум от серията Yoghurt подходящ ли е за 39г., понеже в описанието пише "лек" крем. В момента съм с Optim Eyes Filorga, но нещо ми идва слаб.

Бориш ли някаква проблематика на околоочния контур?

# 658
  • Мнения: 56

Бориш ли някаква проблематика на околоочния контур?
[/quote]

Имам леки торбички и мимически бръчици, като цяло не е трагедия. Попитах конкретно за тази серия, защото в момента с дневния крем кожата ми се чувства много комфортно. През лятото и раннатата есен не можеше да попие и оставаше един лъскав филм, но сега попива добре. Кожата под очите ми обаче е доста по-суха.

# 659
  • Мнения: 165
Пробвай на Натаура 30+ околоочния. На Йогурта ми идваше лек на мен

Общи условия

Активация на акаунт