Новите първолаци 2011/2012 - Набор 2004

  • 34 426
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 479
Има моливи на Фабер Кастел, които си имат специално място за надписване. Само от тях Матей не загуби нито един. Понеже ми е услужлив милият и винаги имаше по някой раздаден молив, естествено забравен на кого е даден. Обаче като са надписани само с една обиколка по чиновете си ги намираше всичките 12 бр. Бях му сложила и един голям комплект с 36 молива за часовете по рисуване отделно. Е, от тях върна само 9, както и нито една четка (от около 6).  ooooh! Острилки, черни моливи и гумички изчезваха като в бермудски триъгълник, затова купете много на брой малки гуми, вместо една-две големи.
Това е миналогодишният ми опит с първокласник.  Grinning
И да ви подсетя, че острилката е добре да е с контейнерче, защото иначе в класната стая става мазало.

# 721
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
За всички, които се интересуват от шишета за ученици в Джъмбо има алуминиеви шишета за момичета и момчета на цена от 2 до 3 лева  Peace
Това с надписването ми харесва Peace не е проблем да се "загубят" няколко молива или гуми, но с надписването наистина е по-подредено и организирано Wink.
Сетих се,че и с маркер за СД, може да се надпишат някоѝ неща и да не се изписва името може някакъв знак да се сложи или инициал така пак ще се разпознават.
В Джъмбо имаше още хубави водни бои, пластелини, блокове и на много прилична цена Peace

# 722
  • София
  • Мнения: 324
Аз не бих сложила водата в чисто алуминиева бутилка. Виж, ако си е със специално покритие от типа на SIGG, тогава определено съм "ЗА". Обаче, цените им са много над 2-3лв/бут. В български е-магазин вървят по 30-40лв.

За надписването, ще си направя и аз етикетчета или ще поръчам. Много ми допада идеята.

# 723
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636

Ирка и на Лъчи ли им искат надписани или чат от 2-ри клас? Нас изрично ни предупредиха, че и тази година материалите ще са общи, да не ги надписваме.



Искат само някои неща - гуменките за физическо, ако ще стоят в училище /нашите там стоят/, кутията за моливи, резервните дрехи които стоят в гардеробчето в училище, кутията за обяд, тетрадка от 70 листа и папка.  Моливите, гумичките, пастелите - не ги искат надписани.

Те общо взето моливите и пастелите си ги държат в кутията за моливи на бюрото в училище. Миналата година на Деница нищо не й беше изчезнало, установих когато си донесе нещата от училището в края на годината. За цялата учебна година се наложи да й купя допълнително само един сет от маркери, че нейните бяха изсъхнали.

Тези лепенки не падат ли? Не се ли отлепят лесно? Нещо не схващам смисъла им. Етикети лепящи много елсно се свалят, белят, обезцветяват.

Клеми вършат работа етикетите. А и все пак се използват в случай, че децата са се объркали и по погрешка са взели нещо чуждо. Въобще не става на въпрос ако някой реши да го открадне, че може да обели и свали стикера. Става дума за 6-7 годишни деца все пак. Да обелват се след време, затова се сменят. Миналата година 4 - 5 пъти им сменях етикета на чантата за обяд и на гуменките, не изисква голямо усилие, а си заслужава резултата.

# 724
# 725
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Аз не бих сложила водата в чисто алуминиева бутилка. Виж, ако си е със специално покритие от типа на SIGG, тогава определено съм "ЗА". Обаче, цените им са много над 2-3лв/бут. В български е-магазин вървят по 30-40лв.

За надписването, ще си направя и аз етикетчета или ще поръчам. Много ми допада идеята.
на дъщеря ми е точно такова Peace
сега ще погледна какво е това което купих днес newsm78 изобщо не помислих  Confused

Общи условия

Активация на акаунт