Какво мислим за солариум?Kакво трябва да знаем!-4

  • 43 712
  • 206
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Момичета ходя на солариум от 5 г (разбира се си правя почивки и ползвам соларна козметика) поддържам среден тен ,но днес за пръв път получих някакъв странен обрив на деколтето и много ме сърби странното е ,че е само на едно място
от солариума ли е или от нещо друго (п.с на снимката съм излезнала по бяла от колкото съм реално) http://i253.photobucket.com/albums/hh60/lepidopteria/IMAG0660.jpg (получих го 15.мин след сесията)
Щом от толкова време ходиш не би трябвало да е от солариума,да не е от някой нов лосион или крем,от някоя дреха  newsm78
Да не си хапнала нещо преди солариум newsm78, колежката ми от едни кюфтенца получи такъв обрив.Аз такова нещо не съм имала, а съм с чувствителна кожа.

# 46
  • София
  • Мнения: 984
нямам другаде обрив и нищо не бях яла сутринта , сега обрива изчезна , но още ме сърби  newsm78

# 47
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
lepidopteria, според мен това е лека форма на слънчева алергия, и аз имах точно на деколтето, когато още ходех на солариум. Виж из мрежата има описания и изображения за слънчеви алергии, които изглеждат така. Тази година пък приятелят ми имаше абсолютно същия обрив на ръката, но и на него му се махна на другия ден.

# 48
  • София
  • Мнения: 984
и на мен ми мина това през ума
утре ще ходя пак и ще видя дали ще стане пак така

# 49
  • Мнения: 17
Цитат
Момичета ходя на солариум от 5 г (разбира се си правя почивки и ползвам соларна козметика) поддържам среден тен ,но днес за пръв път получих някакъв странен обрив на деколтето и много ме сърби странното е ,че е само на едно място
от солариума ли е или от нещо друго (п.с на снимката съм излезнала по бяла от колкото съм реално) http://i253.photobucket.com/albums/hh60/lepidopteria/IMAG0660.jpg (получих го 15.мин след сесията)
Попитай в студиото което ходиш дали са сменяли лампите?
Видях обрива и ми прилича на изгаряне,може би си направила голяма пауза преди това посещение.

# 50
  • София
  • Мнения: 984
мерси за отговорите , ходих още един път обрива беше по лош , но вчера като отидох ми нямаше нищо , явно нещо кожата ми се е сбъркала  Mr. Green
iono не , не съм ходя си стандартно 2 или 3 пъти в седмицата по 6 мин на турбо (230 W)

# 51
  • Мнения: 69
мерси за отговорите , ходих още един път обрива беше по лош , но вчера като отидох ми нямаше нищо , явно нещо кожата ми се е сбъркала  Mr. Green
iono не , не съм ходя си стандартно 2 или 3 пъти в седмицата по 6 мин на турбо (230 W)

Доста често ходиш, нормално кожата ти да се сбърка, ама какво ли не правим жените за да сме красиви Simple Smile разбирам те много добре.Въпреки всичко се съмнявам обрива да е от солариума Thinking

# 52
  • София
  • Мнения: 6 458
как се справяте в тези жеги да ходите на солариум  ooooh! аз дори и не мога да си помисля, става ми лошо само от жегата на вън па камо ли да се подложа на още по-голяма жега, ще изчакам някой дъждовен ден да отидя поне навън да не е толкова горещо, че като нищо ще получа сърцетуп sweating
Жегата не ми пречи,в студиото което ходя са с много добри машини+климатици,солариумите са с aguacool (впръскват вода и охлаждат тялото)и са с много добра вентилация,а най-новото което имат е солариум с виброплатформа(замества фитнеса и става 2 в 1 )   Wink

Ако по една случайност си от София ще споделиш ли къде ходиш на солариум?
Освен това ще ми препоръчате ли добра козметика за соларим, ускоряваща почерняването и увеличаваща трайността на тена.

И да попитам задължително ли е да се ползва специална козметика преди и след солариум?
Аз предишните години съм ползвала само за преди, а след това си се мажа с по-мазен бутер за тяло или олои някакво, но не специално предназначено за след солариум.

# 53
  • Мнения: 17
Цитат
iono не , не съм ходя си стандартно 2 или 3 пъти в седмицата по 6 мин на турбо (230 W)
Да това са много добри машини с 230 W,също така и интервала и минутите са ти нормални.
Ти дори можеш с минутка да увеличаваш той тена ти се трупа,пак ли на деколтето се зачерви,има ли на други места,на момента когато си във солариума ли се зачервяваш или след 30,60 мин. засечи.

# 54
  • Мнения: 17


[/quote]Ако по една случайност си от София ще споделиш ли къде ходиш на солариум?
Освен това ще ми препоръчате ли добра козметика за солариум, ускоряваща почерняването и увеличаваща трайността на тена.

И да попитам задължително ли е да се ползва специална козметика преди и след солариум?
Аз предишните години съм ползвала само за преди, а след това си се мажа с по-мазен бутер за тяло или олио някакво, но не специално предназначено за след солариум.

[/quote]
Привет,в коя част на София живееш?
По-принцип всяко соларно студио трябва да предлага соларна козметика,тя ускорява тена до 60%
подхранва и овлажнява кожата,има и козметика за след соларни процедури,те задържат загара за по-дълго време пак подхранват и овлажняват кожата.
Така че е желателно да използваш козметика.
Аз в момента съм на MANGA SUN-с бронзант,но съм ползвала цялата гама на сол.козметика.

# 55
  • София
  • Мнения: 5 503


И да попитам задължително ли е да се ползва специална козметика преди и след солариум?
Аз предишните години съм ползвала само за преди, а след това си се мажа с по-мазен бутер за тяло или олои някакво, но не специално предназначено за след солариум.

За преди солариум е задължително,за след аз не съм ползвала специално за солариум,мажех се с един лосион на Ла рош,после си взех на Кларинс,добре ми беше.


За преди солариум ти препоръчвам Солео или Калифорния сън

# 56
  • Мнения: 2 414
Аз ти препоръчвам California Tan,няма по-добри от тях. Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 5 503
Аз ти препоръчвам California Tan,няма по-добри от тях. Peace
Оффф ooooh! и аз тях имам предвид,не знам какъв "сън" ме гони

# 58
  • Мнения: 2 414
Аз ти препоръчвам California Tan,няма по-добри от тях. Peace
Оффф ooooh! и аз тях имам предвид,не знам какъв "сън" ме гони
Hug
Стхаротни са,ти откъде си ги взимаш,че аз се сещам само за две места,където ги има.?

# 59
  • София
  • Мнения: 5 503
Един салон до Руски паметник близо,даже май ти ми каза за него newsm78

Общи условия

Активация на акаунт