Навън е вече лято, а в коремчето ми - НОЕМВРИйско злато

  • 28 542
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 322
Добър ден и от мен!

Аз за поредна вечер не можах да спя  smile3511 и ми е толкоз нервно, че ми иде да  #2gunfire
и при мен се получава онова подмокряне на бельото, за което коментирахме в миналата тема, а и нещо като цистит ме е хванало, та ми се реве като отида до WC. На някой случвало ли му  се е през бременността, да даде съвет, че не ми се ходи по доктори?

# 31
  • София
  • Мнения: 4 035
Здравейте,
Ина днес май е по-добре, бяхме на паж и се прибрахме да спим сега, дано и следобед става за плаж Mr. Green
Камелка, в Пламена палас сме Peace
Всичко по темата ще оправя, но от нас, че тук на всеки 30 сек прекъсва нета и е абсурд Rolling Eyes Даже снимките вчера ги ккачвах 4 часа и накрая се отказах - другите от нас Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 741
Barborana^ за съжаление немога да ти дам съвет,но дано по-бързо ти минава! Hug
Бубче дано утре пък напълно да й е минало на малката принцеса.
Абе на мен днес нещо ми е леееко замаяно,а уж времето е прохладно.Дали заради вчерашните жеги и магните бури! newsm78 Все аз нещо несъм в час ама! Joy

# 33
  • Мнения: 324
Бубче, благодаря за темата   bouquet
Да се оправя бързо Ина  Hug

Мишленце, радвам се, че всичко е наред при вас  Hug

Хеликаза, успех в борбата с гадовете!

Purplethorn, дано не е нещо сериозно и да не се повтаря. А дали няма връзка с кистата?


Възможно ли е да се обади и след това два дена да не усещам нищо???

Да, дори бих казала, че си е съвсем нормално  Hug

# 34
  • Мнения: 40
Здравейте, мами!

Толкова рядко ми остава време да пиша, че сте свършили 2 теми, докато се наканя... На всичко отгоре нямам име и парола за албумчето, както и не съм добавена във Фейсбук групата. Ако на някого му се занимава, моля да ми прати на лични името и паролката за албумчето и да ме добави във ФБ- Tanya Maksimova Nikolaeva (taniora@abv.bg). Благодаря ви предварително!  Hug

Бубе, мерси за темичката!   bouquet И заглавийцето е чудно!

Бърборанка, дано да минава бързо!  Hug

Ние с Дребосъчка сме болнички вече седмица, но вървим към оправяне... Бебчо е добре, мърда постоянно. Усещам го повече от Алекса предишния път. От 3 седмици съм на Магнерич, защото имах слаби контракции. Вчера бяхме на ФМ при д-р Балева във Варна. Всичко с вътрешните органи на бебчето е наред. Разбрахме и пола- отново момиченце, както си го бяхме поръчали с тати. Ще си имаме две кукли! Така че може да ме оцветите в розовоWink
На БХС още не знам дали ще ходя. Вземаха ми влагалищен секрет и чакам резултати.

Хубав ден на всички и безпроблемно бременеене!  Hug

# 35
  • Мнения: 286
Бубче, мерси за темичката   bouquet.
Таньорчето, пратих ти покана във ФБ  Peace.

И аз нощес неможах да спя и сега ми е едно шантаво.
На мен цитонамазка и влагалищен секрет ми взеха още във втория месец.

# 36
  • Мнения: 50
фио: ами и аз се почудих дали нещо кистата не натиска защото тя е в ляво точно. Имам час с моя доктор и със хирурга в сряда и ще ги разпитам каква е тази болка може би пак беше разтегляне на сухожилия сега съм добре

Sneakers: супер и наща е в жълто но май ще трябва да пребоядисаме защото ще правим малко ремонт в стаята ...  и ние имаме майстор в къщи правим баните и едната е почти готова но за другата трябва да изчакаме до след операцията ми ... не искам майстори в къщи докато се възтановявам

Барборана: да нямаш инфекция на пикочния канал UTI  му ксьват тук ... много често срещано при бременни защото не можем хубаво да източим пикочния мехур Simple Smile Simple Smile доки ще ти препише нещо ..

хайде целувки и приятен уикенд от мен

# 37
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Лелееее много бързо пишете Shocked .Хайде и аз да се цопна тука - да не вземе да свърши темата без мен.
На Бубчето и всички, който са на море - приятна почивка Grinning
На всички разбрали какви ще са бебоците - честито.
На всички с някакви болежки - бързо оправяне Hug Hug Hug
Абе на всички пожелавам само хубави моменти оттук нататък.

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, много отдавна не съм писала. На 23.06.11 бях на Фетална морфология и съм по-спокойна всичко е наред. Разбрахме и пола на 100% ще си имаме отново момиченце. Каката е безумно щастлива, само тати си представяше нещо по-синьо хахахаххаха, ама аз съм много горда с моята бебка. Видяхме и личицето, много е красива Simple Smile. Еми това е от мен отбележете ме с розово щъркелче  Grinning. Добавете и мен във Фейс групата моето име е Milena Ralcheva.

Целувки !  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 398
Barborana,и според мен е хубаво да отидеш на лекар да те види.Ще си по спокойна,да те видят да не е накакво въспаление,а и да не е нещо свързано с бъбреците.И от тях знам ,че щипе така при уриниране

# 40
  • София
  • Мнения: 165
Лелееее много бързо пишете Shocked .Хайде и аз да се цопна тука - да не вземе да свърши темата без мен.
На Бубчето и всички, който са на море - приятна почивка Grinning
На всички разбрали какви ще са бебоците - честито.
На всички с някакви болежки - бързо оправяне Hug Hug Hug
Абе на всички пожелавам само хубави моменти оттук нататък.
[/size]    Peace

Привет и от нас. Завърнахме се от морето, здравички при това   grinning039. Изкарахме се превъзходно, но за съжаление днес трябваше да ходя за няколко часа на работа, та се прибрахме. Обащаха, ни че ако слушкаме с Нинка пак ще ни заведат  Blush.
По въпроса за болката в корема, и мен чат-пат ме боли, едно на ръка контракциите. На всичкото отгоре два дни ме боляха яко кокалите, но на краката. То ясно, че не те боляха, но такова е чувството. Едва се държах на краката си.
Иначе риткаме за световно - ясно е, ще ставаме футболист  Laughing, като кака си - №2 е.
Не знам за вас, но на мен днес направо си ми е студено. Тук не се е качвала Т повече от 16 градуса.

Приятни почивни дни от мен  Heart Eyes.

# 41
  • Мнения: 741
Таньорчето честита девойка и дано по-скоро да ви минава с дребосъчка! Hug
Melani_K честита розова новина и на теб! Hug
katiousha няма майтап ама и на мен си ми едоста студено.Дори бях излязла на кафенце с приятелки и като тръгнахме да се прибираме познайте-разбира се ни заваля дъжда.И много гадно ми се намокриха крачката,та ми стана още по-студено! Cry
п.с.Как се справяте с акнето?(ако имате такова де)

Последна редакция: нд, 26 юни 2011, 10:19 от rosit@

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте аз съм Ваня от Русе термин 13 ноември първа бременност много ще се радвам да ме включите и мен  Grinning   bouquet

# 43
  • Мнения: 308
Привет и от мен.  Hug
Радвам се че се увеличават розовите щъркелчета, че бях взела да се притеснявам вече. Mr. Green
Аз да ви попитам, дали имате моя проблем...много ми е тежко на корема, особено след обяд и вечер става страшно, гладна съм, а ме е страх да хапна, че после не мога да си поема въздух. Shocked Мамите с предишни бременности, кажете моля ви, че няма да съм така до края.  ooooh!

Последна редакция: нд, 26 юни 2011, 01:01 от tranka

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 973
Аз да ви попитам, дали имате моя проблем...много ми е тежко на корема, особено след обяд и вечер става страшно, гладна съм, а ме е страх да хапна, че после не мога да си поема въздух. Shocked Мамите с предишни бременности, кажете моля ви, че няма да съм така до края. Rolling Eyes

Ох и аз съм така, а не помня с предишната бременност такова нещо... И днес цял ден нямам сили и все гледам да лежа.

Общи условия

Активация на акаунт