Шабла, Дуранкулак, Тюленово

  • 27 534
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 412
Аз обожавам Северното Черноморие, въпреки че тази година ще се насочим на юг😀
С моите хора предпочитаме да отидем на хотел и всеки ден с колата на различен плаж... Миналата година стигнахме и до Космос -за плажа да не говорим - огромен. В началото имаше хора, но колкото по на юг отиваш, толкова хората оредяват... Иначе в началото, т.е. Близо до къмпинга си имаше спасител и дори си имаше знаме, което те ориентира дали е подходящо за влизане във водата - бурното море се вижда, но мъртвото вълнение не... За самия къмпинг не мога да дам информация.
Иначе за водата е въпрос на късмет, ние когато бяхме миналата година ни казаха, че само допреди няколко дни морето е било бурно, но за нас всичко беше наред. Предишната година, въпреки че отидохме края на август пак беше идеално. Единствено трябва да се има предвид, че понякога вечер става доста хладно и си трябва връхна дреха.

# 76
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 220

Виж къмпинг Космос - той е най-северния къмпинг по черноморието ни.... Плажът е много широк и не е пренаселен...

Не препоръчвам този къмпинг. Плажа е разкошен, да.
Но бунгалата - не! Малки, тесни и санитарния възел е като карикатура. Терасата е супер, но вечер има комари. Определено не е за семейство с деца. И то с малко дете.
Да уточня, че впечатленията са ми от миналото лято.
Скрит текст:
Само като влезнах бунгалото и се отказахме. Плажувахме, хапнахме в "ресторанта" до къмпинга (тип барче на плажа, но картофките не бяха лоши, риба прясна нямаше)

# 77
  • Русе
  • Мнения: 19
Относно къмпинг "Космос" Дуранкулак, скоро искахме да си направим резервация и ни казаха, че до края на август всичко е плътно резервирано. Имате шанс само на палатка. Иначе мнението ми относно самият къмпинг е разнопосочно. Хората се стараят и всяка година да внасят подобрения. Вече навсякъде в бунгалата има нови хладилници, тази година са подменяли леглата и са с нови матраци. Но определено е далече от представата ми за добро обзавеждане - столовете на верандите са стари, има доста комари (заради Дуранкулашкото езеро, което е резерват не е позволено пръскането). Имам и други забележки, но всеки има своя представа и свои очаквания относно къмпингуване и приятна почивка.  Simple Smile

# 78
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Виж този комплекс. Била съм на плажа под него. Има ресторант и магазин за хр.стоки. Вътре видях пералня, но не знам дали може да се използва от гостите.
Скрит текст:

# 79
  • Мнения: 1
Наистина не е за всеки, но тук е много спокойно. От 1-2 г. вече има и спасители. Морето не винаги е плитко, зависи от времето. Морето е на 6км от градчето. (Шабла) Има много хубави места за посещение:Тюленово, Дуранкулак, Шабла. Не са кой знае какво, но са приятни.

Общи условия

Активация на акаунт