Има ли фенове на Хисаря - 2

  • 193 296
  • 856
  •   1
Отговори
# 840
  • Добрич
  • Мнения: 795
Здравейте,
В Сана спа има ли детски басейн, ако има дали е по-топъл от основния? Насочила съм се към този хотел, но предпочитам по-топъл басейн, не плуваме,само се киснем.

# 841
  • Мнения: 904
Предстои ми кратък престой в Хисаря и съм в чуденка между три хотела, " Галери", "Си комфорт" и " Клуб Централ". Приоритети ми са топъл и чист басейн, отлична хигиена и добра закуска.
Някой скоро посещавал въпросните обекти с актуални мнения?

# 842
  • Мнения: 36 103
Моля някой да пусне нова тема.

# 843
  • Мнения: X
Бяхме в Сана Спа. Температурата на водата беше около 30 градуса. За по-малкото ни дете ми се стори студено и не го топихме. За баткото си беше ок.
Като цяло хотелът е супер, особено местоположението му до парка и центъра.

# 844
  • Мнения: 2 053
Когато ние бяхме в Сана спа, t беше 28 градуса...

# 845
  • Мнения: 759
От 5 дни съм в Хисар. Нямам никакви забележки. В топ 3 ми е вече на спа хотелите в Бг.

# 846
  • Мнения: 6 304
В кой хотел си? Ние заменихме Хисар със Старосел и никак не съжалявам, водата  във външния басейн е много топла, хем бяхме преди месец, в нашата  банята водата също беше минерална. Но не съм се отказала от Хисар, следващото пътуване ще е там.

# 847
  • Мнения: 759
В Хисар сме. Голям басейн за плуване - 25 градуса. Два по-малки/ детски с джакузита на 30. Бебешки на 37 градуса и още един на 43. В делукс спа-то горещ,  не съм го мерила,  но и той е около 30-35. В малкото спа също. Огромните външни басейни и джакузита въобще няма да ги споменавам...Не знам какво повече може да иска човек. Питайте,  ще дам подробности макар и трудно през телефона.

# 848
  • София
  • Мнения: 500
Само подвеждате хората.

# 849
  • Мнения: 904
Само подвеждате хората.


Това мнение относно кой хотел е?

# 850
  • Мнения: 36 103
Моля някой да пусне нова тема.

# 851
  • София
  • Мнения: 500
В Хисаря  басейните са студени 28 градуса и някое малко басейнче 3 на 2 и метър дълбоко топло 33 градуса, което е изключително недостатъчно за капацитета на хотела. Само  лятото, когато слънцето затопля външните басейни е приятно. Велинград е място с големи и топли басейни.

# 852
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 800
За мен 28 градуса за минерален басейн не е топло.

# 853
  • София
  • Мнения: 16 213
В Хисаря  басейните са студени 28 градуса и някое малко басейнче 3 на 2 и метър дълбоко топло 33 градуса, което е изключително недостатъчно за капацитета на хотела. Само  лятото, когато слънцето затопля външните басейни е приятно. Велинград е място с големи и топли басейни.
Стари спомени. В момента вътре в  х-л Хисар има три нови басейчета с джакузита до големия басейн. Едното е доста горещо, другите два прилично топли.А забравих да включа в бройката  отделното спа с горещ  басейн на луксозното крило.

# 854
  • Мнения: 91
През м.март бяхме в "Клуб Централ". Басейна  29градуса подходящ за плуване; джакузи 40-42градуса; две сауни /едната билкова/ и парна баня. В хотела е много чисто и топло, ресторанта е приятен ....цените ми се сториха малко високи. В близост до хотела обаче  се намира ресторант "Чинар" с много хубава кухня.

Общи условия

Активация на акаунт