Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 2

  • 102 554
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 605
Доволна съм от био бульоните и мократа тоалетна хартия, за които научих в темата, благодаря  bouquet

И аз бях доволна от мократа тоалетна хартия, докато....не ми е запушила канала  Sick , а хем следях указанията да не се пускат повече от 3, дори максимум 2 съм пуснала само. Майстора, който дойде вкъщи ми каза, че не се разграждали и ме посъветва да не ги ползвам повече, или да ги хвърля в боклука, като в Гърция  Wink 

# 31
  • Мнения: 15 379
Никога не си позволявам мократа тоалетна хартия да хвърлям директно в чинията.
Купувам ДМ-ската и Цева. И двете са много хубави и удобни, но в коша заминават след употреба.

# 32
  • Мнения: 668
Никога не си позволявам мократа тоалетна хартия да хвърлям директно в чинията.
Купувам ДМ-ската и Цева. И двете са много хубави и удобни, но в коша заминават след употреба.

Shocked
Е, какъв им е смисъла тогава newsm78

# 33
  • Мнения: 15 379
Смисълът е като на мокрите кърпи. Ако бързаш и нямаш време да се измиеш, мократа тоалетна хартия е подръка.
Има хора с хемороиди, които използват специална мокра тоалетна хартия, именно в ситуациите на малко време и спешна работа.

# 34
  • Мнения: 668
Да де, това предполагам е ясно на всеки, онова, което не го разбирам е факта, че са обявени за биоразгражащи се, а излиза че не са. Аз ги ползвам от зимата и за щастие още не ми се е налагало на викаме майстор, че ако стане мъжото ще ме подиграва до свършека на света...

# 35
  • София
  • Мнения: 1 326
Купуваме детски мокри кърпички от ДМ, на тях специално е указано, че могат да се хвърлят в тоалетната. Използва ги най вече детето, че е свикнал от бебе и досега не сме имали проблеми  Peace
Доволна съм и от бульоните и лешниковия крем.

# 36
  • Мнения: 7 605
Купуваме детски мокри кърпички от ДМ, на тях специално е указано, че могат да се хвърлят в тоалетната.

И при не-детските го пише!

# 37
  • Мнения: 15 379
Каквото и да пише на мократа тоалетна хартия или мокри кърпи няма начин да ги изхвърля в тоалетната.
Нямам никакво намерение да имам проблеми със запушване. Мерси.

И аз харесвам биобульоните им. Понякога ги използвам при готвене. Имат и хубав доматен сос, отново био.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 626
Да се настаня и аз в новата тема. Благодаря!

# 39
  • Мнения: 501
Не си купувайте памперси за плаж! Ужас са  ooooh! подгизват след първото топване и попиват страшно много вода! Никога няма да повторя  Close

# 40
  • София
  • Мнения: 3 816
zruncho, тези памперси са за пясъка, да не пропускат пиши и аки, доколкото знам не са водоустойчиви  и се мокрят от водата, така че при влизане във водата трябва да се свалят.  Rolling Eyes

# 41
  • София
  • Мнения: 44 133
по принцип  поне на другите фирми имат такива, които са именно за във водата, т.е. ако се изака детето в морето/басейна, съкровището да не ес носи после по водата... и пропускат вода в двете посоки....
за памперси за пясъка за първи път чувам, за  целта спокойно и с нормални може да си кара човек, защо да купува за плаж?

# 42
  • Мнения: 501
по принцип  поне на другите фирми имат такива, които са именно за във водата, т.е. ако се изака детето в морето/басейна, съкровището да не ес носи после по водата... и пропускат вода в двете посоки....
за памперси за пясъка за първи път чувам, за  целта спокойно и с нормални може да си кара човек, защо да купува за плаж?
Peace и аз съм на същото мнение. На хъджис памперсите за плаж,пропускат и в двете посоки,но не се напояват,докато тези стават мокри целите и веднага. А памперс за пясък  ooooh!  Аз се подлъгах по цената,на тези дм-ските е 8 лв пакета (11 памперса) на другите е 16 лв пак толкова памперси. На вид са еднакви,но качеството на първите е под всякаква критика  Crossing Arms

# 43
  • Мнения: 61
Може ли повече инфо за шоколадовите овесени ядки  Praynig
Какво още те интересува?
марка, ако имаш снимка, да знам какво да търся Rolling Eyes
Както казах марката е ALNATURA
http://www.dooyoo.de/cerealien/alnatura-hafer-crunchys-schoko/
Заповядай снимка
Благодаря  Hug

# 44
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 291
и в тази темичка да се запиша, като посещаваща и доволна от доста продукти. На 23.07 заминавам на море и преди това пак ще посетя

Общи условия

Активация на акаунт