Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 2

  • 102 557
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 194
За да не е "гол" запис - най-накрая си купих препарата за почистване на баня с ябълков оцет и съм много доволна. Био бульоните също много ги тачим вкъщи.

# 46
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Аз купих от памперсите за вода. Сега какво  Tired Нови ли да търся?

# 47
  • Мнения: 699
Да похваля Sun dance SPF 20 спрей.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 294
доволна съм от това кремче за крака http://www.dm-drogeriemarkt.de/cms/servlet/segment/de_homepage/b … lg_fusscreme.html

# 49
  • при моите любими
  • Мнения: 2 536
 Wink

# 50
  • Мнения: 292
Момичета, можете ли да покажете със снимка как изглеждат препаратът с ябълков оцет и душ гелът с аромат на диня.Търсих, търсих...нищо не можах да открия. Sad

# 51
  • Мнения: 1 194
Момичета, можете ли да покажете със снимка как изглеждат препаратът с ябълков оцет и душ гелът с аромат на диня.Търсих, търсих...нищо не можах да открия. Sad

Препаратът
 http://www.dm-drogeriemarkt.de/cms/servlet/segment/de_homepage/d … essigreinger.html

Душ гелът не знам кой е.



# 52
  • Мнения: 3 114
На БАЛЕА - лимитед едишън, в зелено шише.

# 53
  • Мнения: 195
Момичета, памперсите babylove на DM имат ли размер за новородено? И някой дали ги е пробвал, за да сподели отзиви качество/цена? Вчера търсих в нашия магазин, но нямаха, за да сравня поне цената с др марки, пък и момичето на касата не беше сигурно дали има толкова малък размер по принцип ?

# 54
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Има да, 2-5кг, струват 8лв, но не помня колко бройки са. Много ми харесват  Peace
Кажете за бански гащите деее. Да купувам ли други?

# 55
  • Мнения: 195
Има да, 2-5кг, струват 8лв, но не помня колко бройки са. Много ми харесват  Peace
Кажете за бански гащите деее. Да купувам ли други?
Благодаря за светкавичния отговор   bouquet

# 56
  • Видин
  • Мнения: 4 921

Ето как изглеждат. По спомен са 28 броя за 8.99 ако не се лъжа  Rolling Eyes Като цяло излизат доста по-евтини от Памперс, които също имат размер за новородено  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 195
супер, значи ще дебна кога ще заредят Wink

# 58
  • Мнения: 2 467
Здравейте,момичета. Laughing
Надзъртам макар и рядко до този момент в темата ви но смятам вече да го правя по-редовно.Сега ви моля да ми препоръчате крем против стрии подходящ за бременни.Благодаря. Peace

# 59
  • Мнения: 3 114
Има на ДМ с маслина - олио и крем. Бели шишета с розови капачки. Аз съм много доволна!

Общи условия

Активация на акаунт