Детски Градини Варна 2011 Тема №4

  • 51 010
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 251
Точно така Lady V, само че докато тези с предимствата ще бъдат взети независимо дали случайното им число е 100 или 9000. То за нас "простосмъртните" остава да се надяваме на по високо случайно число. Защото иначе шанса е клонящ към 0. Та именно за нас става дума. Защо изобщо трябва да е по низходящ ред, а не като томбола?

# 736
  • Варна
  • Мнения: 2 074
Благодаря за раяснението!  bouquet
Всъщност аз останах с впечатлението, че номерата ги дават при подаване на заявлението. И после тези номера участват в томболата, което за мен е най-приличащо на случаен принцип. Но явно общината е на друго мнение. Rolling Eyes

# 737
  • Варна
  • Мнения: 245
Точно така Lady V, само че докато тези с предимствата ще бъдат взети независимо дали случайното им число е 100 или 9000. То за нас "простосмъртните" остава да се надяваме на по високо случайно число. Защото иначе шанса е клонящ към 0. Та именно за нас става дума. Защо изобщо трябва да е по низходящ ред, а не като томбола?

Аз лично мисля, че и двете са късмет в еднаква сила, ако нямам късмет за високо число (което вече десетина тегления го доказвам  Mr. Green) няма да имам и късмет с томбола. Който има късмет си го има, независимо дали томбола или случайно хубаво число. Томбола се коментираше, но това не си спомням хубаво, че е  трудно се прави с толкова числа и няма такава система, а тази със случайното число вече е разработена и също по смътни мои спомени, сме я взели от някой. Чак толкова подробности не помня, както казах аз съм от тези без късмет, ама тото упорито си пускам  Mr. Green А общината да помсили за нас "простосмъртните" - от умрял писмо   Laughing Не затомболи трябва да мсилят, а градини да строят  Wink


Антония при подаването пак получаваш входящ номер, но той е за проверки в системата, не е за класирането.


Ще подготвя нова тема, тази стана 50 стр......

# 738
# 739
  • ВАРНА
  • Мнения: 44
БЛАГОДАРЯ ТИ,Diraq!!!

Общи условия

Активация на акаунт