Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 126

  • 44 111
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 14 511
  Цвети Hug
 Чудесен е клипа. Моят е малко тъжен. Извинете.Но, такъв е животът. smile3524
 Утре ,сигурно ще се събудя с котето ,което е приспало вас.  Hug Шафнера ми каза или да лягал или ме сваля от влака. Аз ще лягам ,за да видя все пак какво става в Пареж Heart Eyes

Последна редакция: сб, 23 юли 2011, 22:49 от sebilMM

# 691
  • Мнения: 2 116

И понеже много го критикувах Мурат, че не говори и все мълчи... ooooh! Crossing Arms
Сега вече мога и да я усетя любовта...екипа на ЗС със замисъла, образа на  Мурат и не на последно място Джансел с професионализма си...разкриха нов и различен прочит на любовта...без думи...но, не по-малко разбираем...и важен!!!






# 692
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 693
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Себи, тъжно е, когато човек умира, особено ако е  млад, но според мен смъртта на тази певица беше предизвестена /алкохол и наркотици/- последният и концерт в Белград е бил пълен провал. Мен, повече ме разстроиха атентатите в Норвегия - 92 убити!!!  Cry

# 694
  • Мнения: 10 240
Цвети, това в Норвегия е наистина ужасно. Не бива да се случват такива неща!
Но клипчето е прекрасно. Както и гифчетата, които Марги пусна.
Себи, твоето пътуване много продължи! Wink Не ти ли омръзна във този влак или си имаш приятна компания, с която си люпите семки?

# 695
  • Мнения: 2 157
Това в Норвегия е наистина ужасно.  Shocked Shocked Shocked
В такива моменти се замислям за глупостите, с които се ядосваме в темата.   Embarassed  Embarassed  Embarassed
Че и спорим и раздаваме правосъдие.  ooooh!

# 696
  • Мнения: 2 116
Ето още любов...погледа, ръцете...



Себи, Цвети Hug смъртта е необратима и винаги най-тъжното е това... Weary
Малко сякаш няма връзка между редовете ми...ама, това е живота...от смях до плач, после отново и отново и така докато свят светува...
Уси  Hug на 100% мисля, като теб!!!

Ринка,   Hug не мога да намеря онзи танц на Мурат и Хасрет на рож. му ден...когато свали шалчето от косата й...нали съм на вълна...любов...без думи...  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 23 юли 2011, 23:42 от margita9

# 697
  • Мнения: 10 240
Gönülçelen - 11.bölüm Hasret&Murat dansı

# 698
  • Мнения: 2 116
О, Ринка  Hug ...безкрайно БЛАГОДАРЯ!!!  newsm51
Тази сцена с този танц е невероятна...както всичко и всички в този сериал...зс  newsm10 newsm03

# 699
  • Мнения: 3
Себи, днес  чая го изпих студен, но песента ще я изслушам топла-топла!  Hug
В инфото от Доряна отново цитират датата 6 август за начало на снимките. Поне нещо фиксирано да имаме. Peace




Доколко е точна тази дата засега не се знае, защото изданията се позовават на инфо от фейсовете/ това е казано в текста/. Щом и официалните и електронните издания разчитат на писаното по фейсовете, означава, че и техните новини са толкова достоверни...  Joy Скоро ще се разбере. Новините тепърва ще идват.

# 700
  • Мнения: 14 511
     

    Това ,което стана в Норвегия е ужасно. Cry Cry Cry Искренно съчувствам на близките на загиналите  младежи.Не съм искала да го подмина като събитие,но ме връща 10 г. назад 11-ти септември в Н.Й когато дъщеря ми 6ч. беше в неизвестност и бях полудяла.Бог да им помага.
  Затова   Уси нашите кахъри са бели.Права  си.

      Ако Туба е добре и ние сме. newsm53
      А, ако танцуваме с Хасрет и Мурат ще се почувсваме още по-добре.

# 701
  • Мнения: 3
Това в Норвегия е наистина ужасно.  Shocked Shocked Shocked
В такива моменти се замислям за глупостите, с които се ядосваме в темата.   Embarassed  Embarassed  Embarassed
Че и спорим и раздаваме правосъдие.  ooooh!

 Hug  

# 702
  • Русе
  • Мнения: 6 503
За да се отдалечим малко от трагедиите в реалният свят, ние си имаме нашата любима приказка - за любовта на Мурат и Хасрет. Hug

# 703
  • Мнения: 2 116
Цвети, страхотна идея...за приказката!!! Hug

Е, когато в крайна сметка с думи, без думи...любовта е споделена, взаимна...си мисля...всичко е добре когато...свършва/продължава напред в друго измерение/ е добре!!! Heart Eyes Laughing



И малките жестове, движения, мимики...вече пазят, подсилват, любовта...заедно с думите се грижат за нея...

# 704
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Марги, май останахме само двете, затова ето - един по-забавен клип на Ети - за ревността и как тя кара двамата влюбени да се предизвикват един - друг.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт