Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 126

  • 44 103
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 535
   Добро утро! За разлика от Уси Grinning, аз съм сигурна в  новината, защото ако беше клюка, не помня случай Туба да е правила изявления и то официални newsm78 
  И за да не се загубим в превода...предлагам един смешен урок по турски Grinning



Лек ден!

# 721
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Благодаря за приятното начало на виртуалния ми ден... Hug

Тези двамцата...и сериала са ме заредили и не му мисля много, много... Laughing Peace



Ренибо, наистина мъдри думи... Peace

Ето нещо, от което никога не отказвам...оптимизъм...

Оптимизъм
Ела Уилър Уилкокс
Говори за щастие. Светът е достатъчно тъжен и без твоите неволи.
Пътищата не са само неравни и стръмни. Вгледай се и виж къде твоят път е бил чист и гладък и говори за това! Дай отмора на изтерзания слух на Земята, наранен от човешката скръб, недоволство и болка.
Говори за вяра. На света му е къде по-леко без твоето изречено невежество и съмнение.
Ако вярваш в Бога, или в човека, или в себе си, кажи го. Ако не вярваш, скрий в мълчание своите мисли, докато дойде вярата.
Говори за здраве. Непрекъснатото приказване за неизлечими болести е ненужно. Не можеш да зарадваш никого, когато му говориш за болката.
Кажи, че си добре и че всичко ти е наред. Бог ще чуе твоите думи и ще ги превърне в истина.

Приятен ден на всички Hug


# 722
  • Мнения: 2 157
Надин, няма лошо в това да вярваш. Peace Вярата ни крепи!
Аз ей сега по диагонал преминах през това старо ДИЗИ. Ами никой не може да ме убеди, че по това време Туба и Онур са имали връзка.

http://www.youtube.com/watch?v=tTLxM0hdnCE&feature=related

# 723
  • Мнения: 10 240

Баги, очите наистина приличат на тези на Туба!  Hug
Уси, дизитата много помогнаха за нашия "филм във филма"!
  Peace

# 724
  • Мнения: 10 023
Баги, много ми хареса стихотворението. Харесвам Валери Петров. Но това не го бях срещала. Всъщност отдавна не съм чела поезия, за мой срам  Embarassed , освен това, което се публикува във форума. Но веднага се поправям, поне що се отнася до Валери Петров.  Peace
Преди малко се сетих, че бяхте публикували линк за музиката, която харесва Онур. Клубна музика. Тежка и мрачна ми се видя тогава, когато я слушах.
Всъщност опитвам се да го разбера и приема.
Намръщена, мрачна физиономия. Малко прегърбеният нос, брадичката и формата на веждите му придават мефистофелски вид.  Twisted Evil В съвкупност с тъжната музика... Няма телевизор в къщи. Няма забавни и смешни неща. Пълната противоположност на клоуна, смешника, веселяка. Какъв ли е този човек? Как ще живее с него нашето момиче?  Thinking

# 725
  • Мнения: 10 240


Лина, аз поне без ТВ не мога.  Joy Joy Joy.
Но ако трябва да избирам между него и компютъра компютъра ще надделее.
Добре, че не ми се налага да избирам! Wink
Надявам се Туба да живее щастливо! Hug

# 726
  • София
  • Мнения: 7 893
Себи  Hugдо никъде не я докарах с Париж  Joy Joy Joy ма те чакам с инфо от мястото на събитията Hug
Здравейте  Hug
Онур  Mr. Greenтрагедия като външност от всякъде поне за мен.С тая проскубана брада , хитрите му малки очи , не обичам хора с малки очи  Mr. Green да не говорим , че има нещо в захапката. В тялото е като бик , пълна отврат  SickБе като го видя си плюя в пазвата и  се чудя дали да не ходя да ми баят против уплах  Joy Joy Joy
Какво привлекателно в него виждат някой не знам като на едно фото с жената на живота му не го видях усмихнат ooooh!Толкова за характера му от снимките и видеата за мен е мрачен човек  #Crazy
Ама щом си го харесва избраницата му да си живее с него  Joy Joy Joy

Нали това няма да съм , аз  Laughing

# 727
  • Мнения: 2 157
Лина, той не си е купил телевизор за новото жилище, защото нямал време за него.  Naughty Сега за нашето момиче ще купи, защото тя ще си стои в къщи и ще има нужда от развлечения. Па може на сватбата да им подарят!   Wink
Туба сега ще си почине от смеха с клоуна. На нея може да й е омръзнало да се смее година и половина, знам ли. Rolling Eyes Може да има нужда точно от начумерената физиономия на Онур. Тъкмо никоя фенка няма да иска да се снима с него и няма да ревнува. Пълно спокойствие.

# 728
  • Мнения: 10 023
Уси, страхувам се, че тъгата омръзва по-бързо от смеха, ама де да знам... Аз съм просто един овен, който, както е известно, не може да тъжи и да премълчава вътре в себе си нещата. Как са раците? А подхождат ли си с телците? (Онур нали беше телец??) Всъщност исках да ви помоля, ако някой пази линк за онази астрологична прогноза в „Гече“ , кога беше забравих, да я пусне отново. Върти ми се в главата, че Туба ще има 3 брака и ще се ожени до края на тази година. Така ли беше?  newsm78

# 729
  • Мнения: 10 240
Уси, страхувам се, че тъгата омръзва по-бързо от смеха, ама де да знам...

Кой ли знае- всеки гледа и усеща по различен начин.
Всичко, рано или късно идва в повече ако е без мярка!

Едно оптимистично кратичко клипче:


# 730
  • Мнения: 2 157
Лина, нещо такова пишеше онази гадателка. И аз нямам точни спомени.  newsm78
Рак и Телец не ги познавам достатъчно, нямам наблюдение върху тези зодии. Ето какво намерих в нета, но много не се доверявам на тази гадателка/ Калина Трендафилова/

РАК И ТЕЛЕЦ
Ракът носи чувствителност и въображение в тази връзка. И двамата са страстни и нямат нужда от външни стимулатори, за да са доволни.
Телецът разбира чувствата на рака и му помага да се изплъзне от всички възникващи проблеми. Ако телецът е внимателен, ракът отговаря със същото.
Съчувствието към взаимните нужди осигурява една много приятна връзка и един много успешен брак


Предсказанието й за Рак за тази година

Интимната сфера и любовта не са на преден план тази година за вас. ...
Второто полугодие е по-подходящо за почивка. Тогава ще можете да отдъхнете от натоварването през първото шестмесечие и да получите приходите.

ТЕЛЕЦ И РАК
Телецът намира, че ракът е романтичен и задоволяващ партньор.
Стабилността на телеца на може да бъде разтърсена от настроенията на рака, а неговата упоритост за постигане на целите осигурява стабилна база за домогванията на рака и секса.
И двамата споделят силното желание за страстен, емоционален живот.
Ако физическата страна е задоволителна, това може да бъде една успешна връзка и вероятно обещаващ брак.

# 731
  • Мнения: 1 875
Хей,привет и от мен Hug Hug Hug Hug
Предлагам ви нещо много хубаво и красиво!
Продължавам да си чакам най-търпеливо да видя същото и с избранника и в живота!Търпение имам мнооооого,тъй че ще си чакам.........

# 732
  • Мнения: 10 240

Някои фенки имат сериозни апетити към Джансел!   Wink

И са доста агресивни към Онур:
 

     http://prikachi.com/images/797/3606797H.jpg

Във връзка с хороскопа - спомням си за 3-те брака, първия от които ще е през 2011.
Но нито хороскопите, нито гадателките ми са силна страна. Дори не следя какво пише за зодията ми. Peace По тези въпроси се доверявам на Уси.  Hug
Шатци, остави Париж! И Себи вече е на връщане! Ще и остане разходката с Ориент експреса. Джансел вече е в Истанбул и трябва да помислим за екскурзия дотам наесен като се захлади. Hug
Кекси,  Hug за клипчето! И ние чакаме- търпение много не ни остана, но си чакаме!

Последна редакция: нд, 24 юли 2011, 12:58 от rina-rina

# 733
  • Мнения: 2 157
Ринка, благодаря за доверието.  Hug Hug Hug
Сайта, на който се доверявам най много е Темура. Ето какво открих за Туба от нумерологията - нейното лично число тази година е 7

mрез 2011 г., на рождения си ден,навлизате в своята Лична година 7.
В редицата на вибрациите от деветгодишния цикъл на промените, Лична година 7 е много специална. Тя е катарзисна, прочистваща и отсяваща. Може да ви накара да се изолирате от хората и да търсите повече уединение, далеч от светския шум. Вибрация 7 ще ви насочи към духовната страна на живота, ще ви накара да осъзнаете истината за себе си и за човека до себе си, но също така и да пренаредите приоритетите си.

Лична година 7 е много различна от предишните. Това е най-трудната година в деветгодишния цикъл на промените, особено ако същевременно се намирате и в сатурнова криза. Вибрация 7 предявява много големи изисквания към вашата личност.Тя ограничава вашето общуване, прави ви критични, избирателни и претенциозни към околните, а също така  и по-взискателни в емоционалните  взаимоотношения.

Емоционалните връзки, които се създават и развиват в лична година 7 са дълбоко съдържателни и трайни. Често, в някоя от своите лични години с вибрация 7, човек намира своята сродна душа.



http://www.temura.net/%d0%bb%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b0-%d0%b3%d0%b … b0-7-3/#more-5219

# 734
  • Мнения: 2 157
Ето ви и за Онур. Ами то ще се окаже, че тези двамата много си пасват.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

http://www.temura.net/%d0%bb%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b0-%d0%b3%d0%b … b0-3-3/#more-5206

Ето и за Джансел

http://www.temura.net/%d0%bb%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b0-%d0%b3%d0%b … b0-6-3/#more-5216

Кески, добре дошла!  Hug Тая тръстика съвсем те измори, кандидат студентката също. Предполагам, че сте приключили с всичко.

Последна редакция: нд, 24 юли 2011, 13:08 от Snake777

Общи условия

Активация на акаунт