Nail art 58

  • 79 479
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 282
Е, да де, ама не всеки прави по 5-6 маникюра на ден.  Grinning
За тези, които можем да рисуваме е лесно- да, но за други може да не е така.

Отдавна не съм се разписвала със снимки тук.  Embarassed

# 691
  • Мнения: 1 575
http://www.foto.bg/data/7043/medium/00390.JPG модела го донесе клиента принтиран на хартия

azals ,моля, постарай се да внимаваш с правописа - винаги се старая да пиша правилно от уважение към всички във форума  Peace!

# 692
  • Мнения: 8
Здравейте момичета, невероятни неща показвате  bouquet Искам да Ви покажа някой мой аматьорски изпълнения и да чуя мнението Ви, ще ми бъде полезно - още съм новобранец. От курса който завърших, не научих почти нищо, но това е друга тема и засега се тествам само върху себе си и мой приятелки.http://media.snimka.bg/9970/026195582.jpg?r=0

# 693
  • Мнения: 1 131
didisa67,като за аматьор се справяш перфектно  newsm10

# 694
  • Мнения: 17
Здравейте момичета,Боби,Харем стил-прекрасни ноктета Hug
  За декорациите аз лично много научих от клипчета в you tube.Още нямам възможност да запиша курс,но тренирам в къщи Wink
  Имам въпрос момичета;течността за акрила,която имам мирише ужасно,на петата минута започва да ме боли глава.Вече почти свършва и ще купувам нова.Кажете някоя марка с по-приятен аромат,ако изобщо има?Благодаря Hug

# 695
# 696
# 697
  • Мнения: 8
цопвам се в прекрасната  тема с още моделчета http://media.snimka.bg/9970/026195574.jpg?r=0

# 698
  • Мнения: 8
извинете ме, нещо не правя както трябва - уж добавям линк - излиза снимка, към друга само линк ...... както казах в предишния си пост - аматьор от където и да го погледнеш, а на вас момичета   bouquet  bouquet  bouquet за красотите които творите

# 699
  • Мнения: 1 131
Здравейте момичета,Боби,Харем стил-прекрасни ноктета Hug
  За декорациите аз лично много научих от клипчета в you tube.Още нямам възможност да запиша курс,но тренирам в къщи Wink
  Имам въпрос момичета;течността за акрила,която имам мирише ужасно,на петата минута започва да ме боли глава.Вече почти свършва и ще купувам нова.Кажете някоя марка с по-приятен аромат,ако изобщо има?Благодаря Hug

Мацинка,и мен акрила ме удря директно в главата,затова избягвам да работя с него  Mr. GreenЧувала съм,но не съм особенно сигурна,че има мономер без мирис,или така да се каже с малко по-поносима миризма.Но пак повтарям-не съм сигурна  Peace

# 700
# 701
  • Мнения: 17
Здравейте момичета,Боби,Харем стил-прекрасни ноктета Hug
  За декорациите аз лично много научих от клипчета в you tube.Още нямам възможност да запиша курс,но тренирам в къщи Wink
  Имам въпрос момичета;течността за акрила,която имам мирише ужасно,на петата минута започва да ме боли глава.Вече почти свършва и ще купувам нова.Кажете някоя марка с по-приятен аромат,ако изобщо има?Благодаря Hug

Мацинка,и мен акрила ме удря директно в главата,затова избягвам да работя с него  Mr. GreenЧувала съм,но не съм особенно сигурна,че има мономер без мирис,или така да се каже с малко по-поносима миризма.Но пак повтарям-не съм сигурна  Peace
Ясно..благодаря ти мила  Hug Ще търся такъв мономер Simple Smile

# 702
  • Мнения: 315

[/quote]
Ясно..благодаря ти мила  Hug Ще търся такъв мономер Simple Smile
[/quote]
Аз работя с такъв мономер, но много бавно втвърдява.

# 703
# 704
  • Мнения: 410
MIMITo0o, да първо правя цетенцата ,след кето ги очертавам с черно или с какъвто цвят ти искаш

Общи условия

Активация на акаунт