Рицарки на бялото кантарче 139 - презареждане

  • 21 028
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 545
Да се посмеете малко....

• Стара обувка търси някой да й отпори гьона. • Госпожица от занаята търси богат занаятчия с цел брак. • Печена търси загорял. • Налице съм. Търся някой да ме обърне наопаки. • Търся село без кучета, но с... кучки. • Въздържател напива вода ненапита. • Кавал търси девета дупка. • Воден спасител дава уроци по игра с подводни топки на платежноспособни дами. • Опасна сексбомба търси някой да й отцепи района. • Търся знойна хубавица, да внесе топлина в живота ми. • Сапьор обезврежда сексбомби по домовете. • Монтирам шпионки на всякакви гардероби и шкафове. • Жулиета търси Ромео с Алфа Ромео. • Агроном дава практически съвети как да цъфтите, без да вържете. • Двуглав змей търси ламя ненаситна. • Тясна специалистка търси широко поле за изява. • Потомствен благородник облагородява родословни дървета. • Лесно запалима търси трудно гаснещ.

# 706
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ели, на ЮЕС Опън вълна си виждам  Hug

Ена, Пина и аз скоро не съм я засичала из  форОмОТ, но последно си обзавеждаха новото жилище с нейниют любим.  Peace

# 707
  • Мнения: 0
Айде да се пофаля с чиста съвест  Mr. Green Вече официално заявавам 85кг! Вчера се притеснявах, че може да е заради плодовия - вода и малко храна, но ето - вчера белтъчен с прилично количество сирене, кашкавал, мляко че и бял хляб и сега съм 85 точно, а кантара - на абсолютната нула йейййййй и то пред МЦ и в средата на деня - след вода, ядене и тн. Дали пък утре няма да съм 84  Whistling айдее да не си мечтая толкоз  Laughing Laughing Laughing

Бимба - развесели ме, благодаря ти  Peace

# 708
  • Мнения: 826
[Закопала се е в едни теоритични модели на дарообмен, едни сложни термини и символни капитали  Елия - свиква се с плодовете, мен ми стана любим ден, щото сутринта стомахчето е толкова свитичко и готино да си го гледам как не фърчи вече като облегалка на дистанционни  Laughing

Санитка, туй с дарообмена хич не го схващам, ама сигурно щот не ми требе... Въх, сложно звучи.
Дано да свикна с плодовия. Вчера ми беше зор само на плодове, та откарах малко вариации по темата...
Мариети, подозирам, че туй, 40- ти номер мож и да сме го подминали вече... Пролетеска купувах маратонки № 40, а сега с тия джапанки и сандали изобщо не мога да преценя колко му е пораснал крака Crazy Живи издрави да са ни... У нас има потенциал поне докъм 45 номер  newsm78
Солчице, 90- дневната подкарах. Дано да я изкарам докрай...

# 709
  • Мнения: 191
Умме, абсолютно! Голям фен съм на Рафа Надал, а и на тениса въобще...това ми е несбъднатата мечта (баща ми е бил Републикански шампион преди мноооого години, лека му пръст), ММ, едно от нещата, които тренираше е тенис (даже завърши треньор във ВИФ) иииии...Аз играя, но съм далеч от начина, по който  ИСКАМ да играя и това ме подтиска до степен да не хващам ракета въобще Tired...много съм смотана психически - вместо да се мотивирам, аз се отказвам, щото не го правя достатъчно добре....но такава съм  ooooh! Tired...
И сега зяпам всичко - от начало до край...играе ми лоша шега географията, заради леките ми, ранни вечЕри, пък срещите са посреднощ, ноооо....спорта иска жертви Laughing ooooh! Whistling...
elia_gg, успех с 90-дневната! Peace Прекрасен режим! Аз не успявам с плодовете - ужасно зле ми действат, но ако ги заменям със зеленчуци стават нещата...Сваля се, ето и Санитката как перфектно се справя, само време трябва....
Санитко, БРАВОООООООООО Peace Peace Peace Що пък да не си 84 утре?! Още малко и ще ме отвееш и мен, дето все съм режимна уж Peace

отивам да "вечерям" Crazy (шопска салата)

# 710
  • Мнения: 241
bimbeee особено ми хареса Лесно запалима търси трудно гаснещ.

и аз да ви развеселя петъчно:
Водка с лед разрушава бъбреците. Ром с лед разрушава черния дроб. Уиски с лед разрушава сърцето. Джин с лед разрушава мозъка. Пепси с лед разрушава зъбите. Очевидно ледът е смъртоносен! Предупредете приятелите си - разкарайте леда! Пийте чисто! И не забравяйте - ледът е виновен и за Титаник!

спицялен посдраф за хороводките, да наблягат на чистото!

# 711
  • Мнения: 1 280
Ех, Бимбе много се посмях.. тук при мене никой не разказва вицове, нито някакви смешки, освен някоя стара от преди 40 години... и много им се зарадвах.. Hug
Браво Санитче, дано утре да си и под 85 !
Аз съм твърдо 60 килца и съм много хепи.   Остават ми 2 кг, може и 3 , то може и 4, но не знам  как ще изглеждам в лицето.. Вчера като ме погнаха едни приятелки... , че съм се стопила..че в лицето много съм хлътнала..абе едни такива думи от по-дебелички от мен..?  И само ходя и се гледам... ми 60 кила не са малко...а и аз не съм висока, 1,60 съм.   Ще продължавам аз да си сваля и тези килца, пък ако реша , най  лесно ми е да кача 2 кила нагоре...

# 712
  • Мнения: 1 479
Ехоо и от мене!

Много готин фитнес направих днес - супер, готвих и гладих ризи на мъжовете!

Браво на Санитката и Пинки - страшни сте!

Бимбата и Соли много ме размяхя!

Мойте се стягат за мач, аз ще съм си в къщи.

Мариети, ще видиш как за нула време Калоян ще стигне 43-44 номер!

Растат като гъби.
С яденето - добре и с килата - също!
Утре ще чета пак Мариети и ще готвя нещо от нейните гозби, сега да се ръчна по Скайпа, че да си пиша с щерката!

# 713
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

спицялен посдраф за хороводките, да наблягат на чистото!


   smile3516 smile3516  Мдаааааааа, ама чак сега го прочетохме, и се прецакахме тотално.

# 714
  • София
  • Мнения: 1 642
 Drunk тя наш'та работа сЮрьозна ... едни спортуват ... други спиртуват  smile3521 Обаче и едните и другите ги вършим тез неща поооооо ... уважтелини причини  Whistling Whistling Whistling

# 715
  • Мнения: 1 280
Ох, КОрсе, голям си образ... Hug Joy   
Рицарки, имам въпрос... На коя от вас детенцето и е било скоро 1 ви клас? Имам някои въпроси, но не са за тази тема тук. То пък дали във форума има тема за първолаците, там да надникна... newsm78, сега се сетих, отивам да търся.  А да знаете къде в нета мога да чета Бг народни приказки ? Дали има някакъв такъв сайт, ако знаете? .. че май ще ставам "Моля, Госпожата"    Blush , и в неделя сега започва новата учебва година...  аз си ресърчвам, но просто ви питам, ако някоя от вас знае, че нямам много време и за търсене.... Ако знаете колко се вълнувам..   Hug   .малките зайчета ще са между 5-7 годишни, ще ги уча на Бг език....
Приемам всякакви съвети, напътствия,наставления.... Laughing

# 716
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро  bouquet!



Пинки, какво точно ти трябва - поискай жокер от приятел Wink...мога да ти сканирам и да ти изпратя буквари, тетрадки и т.н. Давай докато имам време, че в сряда се хващам пак на хорото...

# 717
  • Мнения: 1 488
Добро утро  Hug
Да пия едно кафенце при вази и да правя закуската на момчето,че се е събудило и то!
При нас вали  Sad,но се надявам скоро да се оправи времето и да изляза с децата.
Днес се мерих и най-накрая имам задвижване!

# 718
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Щъки, браво  bouquet! При нас още не вали, пък аз искам да и така...

# 719
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Добро утро, прекрасни рицарки!

 Пинки, Щъки, Мариетка,   Hug

  waveyАйчеееееееее, тъкмо пристигаш за  гимнастиката, давай да се пораздвижим  Grinning

Последна редакция: сб, 03 сеп 2011, 07:45 от Арбанашка кокона

Общи условия

Активация на акаунт