Рицарки на бялото кантарче 139 - презареждане

  • 21 030
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 487
    Имай милост , Кокон Heart Eyes
    Още не съм си отворила очите  Laughing

    Сама бях тази нощ.
    Само с котките и кучките.
    Успала съм се  Laughing

    При мен валя снощи и сега е свежо и ароматно.
    Пия кафе и чакам ловците да се нагърмят , та та да пощъкаме малко с гадинките по полето.

    Браво на Пинкито Hug
    Браво на Санитича Hug
    Браво на Щъкла  Hug

    На мен браво няма Confused
    Безрезултатна  Crossing Arms

    Хлапетата ми днес най-накрая ще се застъпят при мама за два - три дена  Party
    Остава и татито да се върне от морската  почивкокомандировка  , дето  аз не отидох.
   
    Иииииииии............ отиваме на другото село да правим лютеница  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
    Нимой се лишим от екшъна  Joy
    

Последна редакция: сб, 03 сеп 2011, 07:58 от Айя

# 721
  • Мнения: 684
   Браво на Пинкито Hug
    Браво на Санитича Hug
    Браво на Щъкла  Hug
И от мен!!!   bouquet
Добро утро!!!
Чак днес е петък  Simple Smile
Мариети, много се радвам, че се връщаш на работа  Hug
Пинки, аз имах миналата година първокласник, но Мариети е спеца в тази област и ще ти бъде много полезна. За сайтове - dechica.com; az-deteto.bg; сигурно има и други.
Кокони и Корсата се очертават голям тандем  Hug

Аз днес ще поработя и после 3 дни почивка, ама не знам още какво ще правя - искам да съм турист, а пък не мога да вървя и нещо ме болят глезенът и стъпалото на десния крак - този с парезата, явно не стъпвам правилно и той каза вече не мога така и трябва да взема някакви мерки, ама не знам какви точно. Еехх, да бях отслабнала малко да си облекча крачетата от тежестта, ама не става и не става - толкова пък да съм несериозна от 100 години съм в темата, 100 книги си купих и изчетох е вълшебна пръчка не открих  Cry
Вие какво ще правите по празниците???  newsm78

# 722
  • Мнения: 1 280
miracle -че,  много ти благодаря, ей сега ще я нападна Мариети... Joy 
А вие сега кога почивате? После ще отработвате ли ? едно време така беше...ама сега вече не знам как е.. хайде да ходя и да търся по сайтовете...

# 723
  • Мнения: 826
Пинки, днес се отработва 5 септември, за да можем да почиваме 4, 5 и 6.  Тъй че днес повечето сме на тръстиката  Mr. Green
По темата- 6 ден, с вариации Mr. Green Ама гледам да я карам без особени угризения.  Отчитам по - 1 см. от еърбеците и коремището в сравнение с последното мерене.  По мъничко съм се посвила отвсякъде, в стравнение с най- "блестящата" ми форма /по сантиметър от бедра, 2 от ханш и подгръдна и 3  от бюст и корем/, и се вижда, защото днес съм с един панталон, в който преди изобщо не се нацеждах.  Потръгнаха нещата в правилната посока.  Peace
Спорен и усмихнат ден на всички ви!

# 724
  • Мнения: 0
Добро утро момичета Simple Smile
Пинки - все ще намериш с нещо да ме развеселиш и изненадаш  Mr. Green Успех в новото начинание Wink
Миракълче - има време и точен момент за всичко. Ще дойде и той, когато ти решиш - ще стане.
Мен ме е страх след снощните картофи,да се кача на кантара, много тежко ми стана ...
Тая сутрин всички ме посрещаха с рев - сестрата реве, майка реве, ма то си е за рев, ако не бях претръпнала вече от простотиите и егоизма ... на едното родителско тяло сигурно и аз щях да ревна  Mr. Green
Хубав ден момичета  Hug

# 725
  • Мнения: 1 488
? Съни,що рев душата? какво е станало,че от сутринта с рев!
Аз и аз като айчето,ще си пека пиперчето на село,покрай кифтетата  Grinning
много упорити тез сополи,ама ще ги сборим.Важното е ,че калинчето е винаги в настроение  Wink

Моля,който иска резервация в бриз 2 за нощувка да ми чукне на лични.
За ресторанта!
щъки,раче,лу,кокон+2,корсето,златцето,солчицата,мариети,марипоса,миракълчето, eвич

Последна редакция: сб, 03 сеп 2011, 16:25 от Щък

# 726
  • Мнения: 0
Ааа кво, нищо, обичайните изцепки на таткото Simple Smile
Скъпо щяло да му излезе да почерпи и сестра ми на ресторанта, на който ще заведе гаджето си  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 1 545
Днес сте много ранобудни...
Санит, не се връзвай на такива дребни неща...
Щък, те тия детски носове и зиме, и лете - все текът...
elia_gg , браво...давай само напред....
Аз тия дни ще съм работна всичките и ще бъда и режимна....

# 728
  • Мнения: 241
elia честито смаление
miracle ... милата. Ами то ще дойде момента, може още да имаш нужда време да се навиеш и да почнеш... и с малки крачки става, едно позитивно нещо да направиш днес в тази насока, пак добре.
Айя домашна лютеница, ммм  Heart Eyes

днес пак малко смаление. Цифри не казвам, ще кажа като твърдо стъпя при седмиците и там си и остана.
до 5 сутринта в Рокендрол бара на Графа купон танци малко бира мн подскачане добра компания весело, весело. Бира редбул - недобра комбинация корема бушува. Самочувствието продължава фърчи еее трябваше да стана на 26 да почнат да ме харесват така.

утре ще правя нещо мнооого екстремно, не е бънджи, ама е още по по май, ама понеже изненада за един човек няма да кажа сега. Утре, понеделник, като се върнем. живота тече и чета че алкохола скапва отслабването щото нещо с метаболизма. Ох ох. Е, аз само бира пия и вино, ама си е алкохол. Вече само редбули, имат подобен ефект.

# 729
  • Мнения: 720
Здравейте сладурки. Hug
Днес отново мързелив ден, ударила съм го съвсем на уволнение, но определено така ми е добре (има си хас да не е Joy).
Сутринта закусих праскова и ябълка, малко по-късно един туикс и за обяд гигантска шопска - едва дишам сега.
Ходих на истински пазар с домашни зеленчуци, стари употребявани техники и всякакви други щуротии. Аха да си купя шевна машина Crazy, сега ще ровя да видя как са цените на нови. За това пък си купих вече четени от някого книжки за никакви пари и ще зарязвам компа малко. Grinning И страхотни рошави и шарени хризантеми, като тези в средата, но червени, жълти, лилави .... Party

# 730
  • Мнения: 3 453
  Привет мили момичета! За срещата във Варна в края на месеца отпадам, поканиха ни на сватба и по-рано ще посетя Варна. Тази нощ тръгваме натам и ще остана до 6ти.

 Щъки, някой друг който си е там ако иска да се видим да ми пише на ЛС телефон Hug много ще се радвам!

 Добре съм, не съм се спряла..не съм ви и чела, но ви мисля..Животът е хубав, времето и то и гледаме да се наслаждаваме на топлите дни. По-нататък ще съм по-активна.

 Липсвате ми,  Hug Heart Eyes! До скоро!

# 731
  • Мнения: 1 545
Каш, Сол... Ена....звучите много добре... много се радвам за вас....
Аз да кажа за алкохола - и аз съм само бира...твърд алкохол пия един-два пъти в годината... ама бира... като ми тръгне на бира и по цял месец всеки ден... самия алкохол води до задържане на течности, калоричен е и т.н. Обаче бирата поне на мен не ми води до задържане на течности. Обаче от нея си качвам... ще се спира в даден момент и бирата, ама още не му е дошло времето. Та мисълта ми беше - не може в крайна сметка от всичко да се лишим... а според моите си разбирания, ако не ми е гузно след като съм пила или хапнала нещо значи всичко е наред. Затова Сол и аз като теб продължавам да си къркам бирица и така...

# 732
  • Мнения: 720
Само да вмъкна, че успешно си свалях въпреки виното, което много обичам. Crazy

# 733
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
Само да вмъкна, че успешно си свалях въпреки виното, което много обичам. Crazy

което по ми напомни за Авентурката ... дано всичко е ок.

Четох, ама не запомних. Мисля ви с хубаво и се радвам при хубави поводи с вас. И други неща за мислене имам, та не пиша твърде - да не кажа хич. Ама съм добре, де.  Hug Heart Eyes

# 734
  • Мнения: 1 479
Ехоо и от мене!
Цял ден съм домакинствала, ама не съм напазурувала, май сега ще се ходи!
И физа естествено не съм го пропуснала , яла съм едни спагети с домати от консерва, това ще ям и довечера. Имам още една пералня да заредя и да просна, на работа съм на 5 и 6!
Като цяло съм доволна!

Общи условия

Активация на акаунт