Рицарки на бялото кантарче 139 - презареждане

  • 21 021
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Пинки, продължавай все така! Слаба и целеустремена.  Hug Факт е, че като видиш резултата от труда по себе си, стимулът става още по- голям.  Peace

Евич, при теб с това постоянно трениране явно всичко е мускулатура, едва ли имаш мазнинки за 2 кг  Laughing И възрастта няма значение! Още повече за размер 27 - 28. Това е чудесен номер! Аз като бях щека в буквалния смисъл на думата, носех 26 номер  Peace Мале, а колко отдавна беше това... Преди 15- ина години някъде сигурно.  ooooh! Пък да не говорим, че в 99 % от случаите винаги има едни "още 2 кг", които искаме да махнем.  Laughing
И така. Аз за кой ли път ще кажа, че за мен кг. нямат значение. Вече. Защото се убедих, че кг. и формата/ визията нямат нищо общо.  Laughing
Вчера ми беше тотално зареждащ ден. Ядох какво ли не. За сметка на това- по много. Но пък постоянно, с изключение на часовете, когато бях навън с малките. Сега ви оставям и ви желая спорен  и прекрасен ден!

# 751
  • София
  • Мнения: 8 348
има го момента, че дори когато отслабнем, продължаваме да виждаме кусурите си, а не хубавините
по навик
иска се време да свикнем и със слабото си аз, както и с дебелото

аз се насвадбарих
то не бяха съвети, то не бяха църкви, ресторанти и автърресторантпартита
тъй де, до зори
мими прескочи хоратаи народните песни, да не стряска аудиторията, хората са дошли да се забавляват все пак, хихи
снимки чак от фотографката, защото моето заплесче беше забравило да вземе фотоапарата, а уж той отговаряше
имаше доста снимащи обаче, плюс фотоапарати за еднократна употреба на всяка маса, плюс фотографката, дето търчеше насам натам с часове и дебнеше хората да не гледат, за да ги запечата за поколенията
та кой знае какви драматични кадри ще има
аз както се харесвам на фотота и аз .... мани

яденето няма да го коментирам, щото...
ма беше пък диетично, имаши сьомга, и салата и пилешко роле
начи съм по режим
идилия

ади отивам да си доспивам, че има няма преди малко се прибрах от афтърпартито

# 752
  • Мнения: 1 479
ехоо от бача

Абе имам малко сланинки по корема и още трябва и така, имам за бач и няма как!

# 753

Общи условия

Активация на акаунт