Здравейте Мами искам съвет ....

  • 14 572
  • 155
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 41
Момичета за или против дърпането на вратлето сте? Смисъл като се изкарва от коритото като се изкъпе да се премести като се хване за главата ... Sad незнам как да реагирам на това нещо ... и докторите ми го казват че е хубаво и свекърва ми също ......

# 121
  • София
  • Мнения: 44 229
абсолютно против, нищо хубаво няма в това и си смени докторите.

# 122
  • Мнения: 2 401
pocity, с каква цел пък ти я препоръчват тая варварщина? newsm78 
 

# 123
  • Мнения: 4 965
Момичета за или против дърпането на вратлето сте? Смисъл като се изкарва от коритото като се изкъпе да се премести като се хване за главата ... Sad незнам как да реагирам на това нещо ... и докторите ми го казват че е хубаво и свекърва ми също ......
Ако наистина лекар, че и в множествено число, ти го препоръчва - смени го и сподели името му, че хората да се пазят от него.
А на свекърва ти - ти си знаеш как да я отрежеш, дали меко или твърдо, но ако ти се увреди детето след подобни експерименти, надали тя ще поеме вина, грижи и т.н.

# 124
  • Мнения: 324
Момичета за или против дърпането на вратлето сте? Смисъл като се изкарва от коритото като се изкъпе да се премести като се хване за главата ... Sad незнам как да реагирам на това нещо ... и докторите ми го казват че е хубаво и свекърва ми също ......

Не бях чувала досега за такова чудо  Rolling Eyes

Бихте ли споделили каква е целта  Praynig

# 125
  • Мнения: 50
Категорично против!

# 126
  • Мнения: 3 242
аз също съм го чувала !

# 127
  • Мнения: 41
azaf  Не съм в българия,и аз съм против ... немога да разбера каква е целта на цялата тази диващина ... ама ... скарах се със свекървата зради това  Grinning Grinning Grinning ...
Чувала съм и незнам как да реагирам Simple Smile

# 128
  • София
  • Мнения: 44 229
целта е дълго и грациозно вратле....което естествено не би следвало да е плод на подобно разтегляне... правилно реагиращ....такива диващини могат и до осъкатяване и до смърт да доведът...
Да чела съм, че понякога кинезитерапевти правели подобно нещо, но вероятно знаят как и кога се налага(ако има такова нещо изобщо). Подобна на това щурутия е, вдигането на бебето като си сложиш 2 пръста в устата му и го дигнеш да небцето...като рибка на кука...
За мен не са по-различни от соленето, шумата, нарязвнето на гръбчето с бръснарки нодчета и други подобнииздевателства над бебетата.

# 129
  • Мнения: 41
aaaaaa останалите неща не ги знаеххх ... ужаааааааааас ... айде мога да позволя един път само , защото и мен така са ме правили до 40 ден ... но друго не ...!!! Как да спориш с човек който дори не те чува ... Затова казах когато се роди , да е жива и здрава , малката ми принцеса ако ще и късо вратле да има няма да се пипа ... достатъчно ще е че доктора ще я дърпа като раждам ... Лудетини колкото щеш ... едно време така ли е било?!?!?!?! Ужас!!!!!!!!! Мъжа ми така го е правила , както и зълва ми .... ама ...

# 130
  • София
  • Мнения: 1 529
 Никого не позволявай друг да взема решения относно детето ти.

# 131
  • София
  • Мнения: 44 229
Няма какво да спориш с никой, решенията за детето ти ги взимате само ти и мъжът ти, другите да си гледат работата. Вкл. лекар не може да направи нищо на детето ако ти не си съгласна.

# 132
  • Мнения: 41
След по горните коментари ако върнете да видите...3 месеца без да спя повръщам и какво ли не ... най-малкото което е ще дам на някои да направи такова нещо ! ... Засега се съгласявам защото не ми се спори , но след като се роди беба,няма да дам на никой освен лекари и педиатри да я пипнат!!! ... Първото ми дете е и няма да позволя пази Боже да ми я осакатят ... да да ... благодаря ви много за компетентните отговори и за това каква е целта на тея ... ритуали : Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ... направо незнам какво да кажа ....

# 133
  • Мнения: 324
целта е дълго и грациозно вратле....

О, Боже мой, надявах се да има някаква по-основателна причина  Crazy
И как се разбира кога трябва да се прекрати тази... хм... процедура - не за друго, ама да не сдобие някой с жирафче  Thinking


Подобна на това щурутия е, вдигането на бебето като си сложиш 2 пръста в устата му и го дигнеш да небцето...като рибка на кука...
За мен не са по-различни от соленето, шумата, нарязвнето на гръбчето с бръснарки нодчета и други подобнииздевателства над бебетата.

Не ги бях чувала тези.
Рязането с бръснарски ножчета пък за какво е?

# 134
  • Мнения: 41
fio
и аз мислих че има по разумна причина ... затова питах ... незнам и питам! ама ... предпочитам само доктора да я дръпне като я раждам и до там .... незнам ... мн ме  е страх от такива работи  Sad

Общи условия

Активация на акаунт