Здравейте Мами искам съвет ....

  • 14 574
  • 155
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 44 229
а къе живееш, че има такава практика? защо не питаш лекарят на следващата консултация каква логика намира в такова дърпане?

# 136
  • София
  • Мнения: 2 109
Ако някой си позволи да настоява за подобно нещо, ще го хвана първо него за главата да го повдигна и, ако все още може да мърда, с шут ще изхвърчи.
Не мога да повярвам, че в 21век някой още се връзва на подобни животозастрашаващи ... как да ги нарека... садизми!

# 137
  • Мнения: 3 242
Айде стига сте мрънкали Simple Smile това с подсолената вода се практикува на всякъде ! Simple Smile
И я вижте каква гимнатиска практикуват рускините  Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=fFwrZHFLe2E

# 138
  • Мнения: 490
 Егати гимнастиката  Shocked  #Crazy Shocked #Crazy Shocked #Crazy Shocked #Crazy Shocked

# 139
  • Мнения: 324
И я вижте каква гимнатиска практикуват рускините  Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=fFwrZHFLe2E

 #Crazy #Crazy #Crazy

Е, не мога да си обясня нещо - ако виждаш, че детето ти плаче и видимо е недоволно от това, което правиш с него, защо по дяволите продължаваш да тормозиш бедното невинно създание  newsm78
Лично аз не бих практикувала нещо, което създава някакъв дискомфорт на детето ми, пък ако ще да е най-"полезното" нещо на този свят!

# 140
  • Мнения: 41
Здравейте момичета,искам да ви попитам нещо пак ... Последният път доктора ми ме извика при него,но не ми се иска пак да ходя там ... Значи проблема ми е че повръщам почти всеки ден вече,само сутрин обаче. Нормално ли е ? При условие че съм 8 месец и в началото първите 3 месеца не спирах и бях и в болница даже... Sad Благодаря ви предварително ...

# 141
  • Варна
  • Мнения: 18 000
Здравейте момичета,искам да ви попитам нещо пак ... Последният път доктора ми ме извика при него,но не ми се иска пак да ходя там ... Значи проблема ми е че повръщам почти всеки ден вече,само сутрин обаче. Нормално ли е ? При условие че съм 8 месец и в началото първите 3 месеца не спирах и бях и в болница даже... Sad Благодаря ви предварително ...

В 8 месец сутрешното гадене вече трябва да е изчезнало. Имах приятелка, която повръща през цялата бременност обаче без това да е било проблем, случва се. Ако повръщанията са ежедневни обаче, предполагам, че има опасност от обезводняване и би трябвало да те държат под око. Може да се наложат и допълнителни изследвания. Не пренебрегвай лекаря си! Peace

# 142
  • Мнения: 41
Благодаря за отговора Хексе , наистина се уплаших,защото и аз така съм чувала. Но щом ако е системно тогава е опасно,ще се консултирам с доктора Simple Smile Благодаря!!!

# 143
  • Мнения: 41
Здравейте момичета,искам първо дА се похваля че родих момиченце,с цезарово, на 23 март. Сега сме на 8 дни вече и много сме щастливи. Искам да ви попитам , мънинката има пъпчици по цялото тяло,които са като гнойни на места и по личицето също. Педиатъра каза че е от многотоплина???,,,аз кърмя,възможно ли е и от кърмата да е,от храната която консумирам???Също гнойна ангина ако имам но имам ваксина за да не я предам на бебето,възмоцно ли е нещо чрез кърмата да предам!? ,,,, Благодаря предварително !!!!!

# 144
  • Варна
  • Мнения: 18 000
Здравейте момичета,искам първо дА се похваля че родих момиченце,с цезарово, на 23 март. Сега сме на 8 дни вече и много сме щастливи. Искам да ви попитам , мънинката има пъпчици по цялото тяло,които са като гнойни на места и по личицето също. Педиатъра каза че е от многотоплина???,,,аз кърмя,възможно ли е и от кърмата да е,от храната която консумирам???Също гнойна ангина ако имам но имам ваксина за да не я предам на бебето,възмоцно ли е нещо чрез кърмата да предам!? ,,,, Благодаря предварително !!!!!

Педиатъра видя ли пъпчиците?
Няма гнойни пъпки от претопляне.
Ако имаш гнойна ангина, слагай маска и спазвай стриктна хигиена. От кърмата детето не може да се зарази.
Ако действително пъпчиците са гнойни сте за лекар. Peace

# 145
  • Мнения: 41
Хексе хигиената си я има,стерилизирам всичко посточнно,защото се храни с биберон,аз немога да я кърмя за момента и се изцеждам с помпа. Пъпчиците най странното което е се поябябат когато я  будят и хранят а като спи се махат....представляват червено петънце с бяла точка! Но педиатъра каза че са от топлото ...... аз не се доверявам!!! Незнам....

Педиатъра каза че е от топлото или олио ,шампоан?...Да опитаме само с вода-ефект няма,два дни така я къпят...

Последна редакция: сб, 31 мар 2012, 14:50 от AnMary

# 146
  • Варна
  • Мнения: 18 000
Хексе хигиената си я има,стерилизирам всичко посточнно,защото се храни с биберон,аз немога да я кърмя за момента и се изцеждам с помпа. Пъпчиците най странното което е се поябябат когато я  будят и хранят а като спи се махат....представляват червено петънце с бяла точка! Но педиатъра каза че са от топлото ...... аз не се доверявам!!! Незнам....

Имах предвид измиването на ръцете ти, когато я вземаш. Гнойна ангина с толкова малко бебе не е шега работа.

Тези пъпчици може и да не са гнойни, щом ги е видял педиатър споко, дъщеря ми ги имаше , казваха ми че са бебешко акне.  Peace
Ще минат след няколко седмици.

# 147
  • Мнения: 41
Момичета помогнете!! Възможно ли  е да имам възпаление на млечните жлези,мастит и аз нз още какво след като се цедя докрай , малката не иска да суче от мен обаче и затова само се цедя но докрай!!!!Имам температура 38 или 37 и нещо,не винага 3 пъти ми се слу4и в интервал от седмица. Снощи вдигнах пак,37.8 дадох сухо мляко и през нощта пак съм вдигнала Sad ... Кацете ми от какво може да е. Доктора ми казва че операцията ми е добре , нямам бучки в гърдите,мо въпреки това вдигам...... какво може да е? Нищо не ме боли ....

# 148
  • Мнения: 7 988
А ти на доктора каза ли му, че вдигаш температура?

# 149
  • Варна
  • Мнения: 18 000
Едва ли се касае за мастит. Кажи на лекаря си.
Може причината да е слизането на кърмата, при мен се получаваше нещо подобно ако бебето се "успеше" за часа за кърмене.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт