Как да го предразположа тоя мъж да иска бебе

  • 16 111
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 11 843
Чесно да ти кажа , незнам дали би искала да го прочетеш...ВЗЕМАЙ БАГАЖА И ДА ТЕ НЯМА.
Peace
Ако бях на твое място вече щях да съм го направила! Завиждам на безграничното ти търпение! Дано си заслужава!

Едва ли си заслужава  Thinking, щом самата авторка го нарича идиот newsm78. Аз никога не бих нарекла така любимия си мъж Naughty, според мен тук нещата са обречени мнооого отдавна преди въобще да се е появила мисълта за дете.

# 47
  • Мнения: 23
Чесно да ти кажа , незнам дали би искала да го прочетеш...ВЗЕМАЙ БАГАЖА И ДА ТЕ НЯМА.
Peace
Ако бях на твое място вече щях да съм го направила! Завиждам на безграничното ти търпение! Дано си заслужава!

Едва ли си заслужава  Thinking, щом самата авторка го нарича идиот newsm78. Аз никога не бих нарекла така любимия си мъж Naughty, според мен тук нещата са обречени мнооого отдавна преди въобще да се е появила мисълта за дете.

Как трябваше да го нарека милото може би,тогава щеше да напишеш нещо друго и пак нямаше да ти хареса.Аз просто си пиша какво се случва с темата не се оплаквам.Наясно съм че сама съм си виновна за положението в което съм.С този гаден характер всеки да ме навива като пружина.

# 48
  • Мнения: 591
Леле , за латино-американски сериал сте направо. Сега сериозно-вземи се в ръце и реши дали искаш да си с него или не, а не дали искаш дете от него или не. Според мен никоя жена не заслужава такова отношение. Успех  Peace

# 49
  • Мнения: 96
marge simpson ,един въпрос-не се ли притесняваш,че дори и сега да се разберете да имате деца,мъж,който толкова често си променя мнението,може два-три месеца след като забременееш да ти каже,че е решил,че вече не иска вече деца?

# 50
  • Мнения: 162
Този мъж е доста безхарактерен и майка му явно го манипулира успешно, а ти едва ли имаш нужда от такъв мъж. Живота през бременността и след появата на бебе става доста по-труден и не толкова безгрижен, сигурна ли си че проблемите тогава няма да го направят непоносим за теб, а тогава съвсем няма да можеш да си тръгнеш. Представи си и варианта да не се получи от първият път, като чета какъв е очаквай и доста неприятни думи по този въпрос, особено ако не заинтересован и не седне редом с теб във форума да прочете малко повече за забременяването.

# 51
  • Мнения: 249
Здравейте направо ми писна вече.От 8 години сме заедно един ден иска на другия денн не иска.Тази година ще е догодина вече няма на къде незнам си кой месец.Изнервям се вече.Вие как "предразположихте"вашите мъже.Искам бебе и накрая ще се ядосам и ще мъ набия един щут в задника и ще си направя хетероинсеминация.
Здравей, от моя скромен опит мога да ти кажа само едно - мъж, който не знае какво иска, никога няма да знае какво иска! Не вярвам, че мъжете променят начина си на мислене. Ако за теб, детето е важно намери начин да говориш с твоя мъж ако той не те разбере ще е явно, че не е мъжа за теб. Peace Желая ти, успех в сбъдването на най-прекрасното чудо на този свят - детето!  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 849
Аз мисля, че един мъж, както и една жена, сам/а трябва да узрее и да се почувства готов да има дете. Не мисля, че е редно да се поставят ултиматуми или да му се повлиява!  Peace Все пак става въпрос за отговорността на един човешки живот.  Wink
Не разбирам защо не поговорите и не се изясните кой какви желания има и кога би желал да започне с опитите. Чакала си го 8 години да стане готов, 2012 е след 3 седмици. Не виждам защо не изчакаш и това време, като разбира се не спираш да повдигаш въпроса!
Виж, ако имаш чувството, че само те разидрава, то си помисли дали той или желанието за дете е по-важно за теб! Успех!  Hug

# 53
  • Мнения: 26
Zdraveite moqt priqtel i az iskame bebe no toi se darpa kazva che ima vreme nai veche ne iska bebe zashtoto nqma sigoren dohod i ne iska da si napravim bebe i posle da se chudim kak da go otgledame no ot finansova gledna tochka ne e problem kakvo da pravq pisna mi da chakam jiveem s roditelite mu mn se razbirame vsichki az sam sama ot nqkolko godini i ne iskam negovite roditeli da ne mogat da se naradvat na vnuche. Kakvo da napravq ne moga da go premetna i da zabremenneq daite savet kakvo da pravq neiskam da chakam mnogo

# 54
  • Мнения: 1 779
Има много теми във форума по този въпрос. Според мен е нормално да го плаши финансовата страна на въпроса. Едно бебе изисква доста средства, а и време.  Мъжете по-трудно свикват с мисълта за бебе. Можеш единствено да говориш с него по темата и когато е готов да действате в тази насока.

# 55
  • Мнения: 20
Това е труден въпрос с още по-труден отговор Simple Smile) Ние с ММ сме заедно от 10 години, женени едва от 2. Проблемът при ММ беше, че иска да осигури всичко за детето- къща, втора кола(понеже живеем малко встрани на цивилизацията) и разни други за него удобства. 
 С триста зора успях да го убедя да говорим по въпроса какво точно го плаши. Оказа се, че не е сигурен, че е готов за поеме отговорност за дете и какво би могъл да му даде. Според мен напълно не основателен страх за мъж над 30, който от години има стабилна работа, хубава заплата и вече жилище.
Както и да е, взехме си куче, за да се упражняваме в дребните ангажименти и отговорности към животинчето. Малко по-късно започнахме и опитите за бебе, кучето вече е на 15 месеца, бебе още няма Simple Smile)))) 

Успееш ли да го накараш да го накараш да говори и да го успокоиш за нещата, които го плашат, всичко ще е наред! Simple Smile

Последна редакция: вт, 24 фев 2015, 15:58 от Курабийка

Общи условия

Активация на акаунт