Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 3

  • 55 353
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
# 691
# 692
  • Мнения: 1 674
Някой иска ли да ме оттърве от 2 бр. ваучери за р-т Чардака?!
http://grabo.bg/dve-portzii-file-po-bavarski-i-dve-zimni-salati-za-12lv-0ftwq

Оказа се,че не важат за детския център, а ние само заради това ги взехме!
 Crossing Arms

Редактирам се: Грабо бяха много любезни и ми върнаха парите!

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 16:40 от Гертруда Смехуркова

# 693
  • Мнения: 0
Имам въпрос във връзка с една оферта        http://www.lapni.bg/offer/2008

До колко е ефективна тази процедура срещу разширени пори- някой правил ли си е? И също колко процедури горе/долу трябва да се направят   newsm78



Относно пиците от Акваленд    Stop твърди и безвкусни.   А какво означават повечето изказвания във  форума : "за тия пари..." Нали идеята на колективното пазаруване е да платиш половината сума и да получиш услугата с перфектно качество с цел реклама. Аз ако искам евтина пица, маникюр, масаж...ще отида в кварталното заведение/салон  Peace 
Нека не позволяваме и тази иначе добра идея да се изкриви  Close

# 694
  • София
  • Мнения: 2 890
Тази вечер бяхме на пиците от Акваленд с приятели. И четиримата сме много доволни и много ни харесаха - богати, тънки и хрупкави  Heart Eyes Обслужването беше много добро, заведението приятно и топличко. Въобще при друга оферта за този ресторант ще се възползвам веднага. А и аз живея до него, така че още по-добре. Оценка 10 от 10  Peace
И ние сме на същото мнение - бях взела по 3 ваучера за пици и за боулинга, много се забавлявахме.

# 695
  • Мнения: 0
Някой да си е правил масаж на легло в Magic hair.     http://www.lapni.bg/offer/2071

Искам да попитам това легло нещо като тези в Нуга бест ли е? Там ходих и беше много приятно, а и цената е много ниска  Rolling Eyes

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Има оферта за пици от ресторант Фино. Май имаше добри отзиви за тях по-назад в темата.  Peace

# 697
  • Мнения: 1 674
Има оферта за пици от ресторант Фино. Май имаше добри отзиви за тях по-назад в темата.  Peace

И преди месец имаше абсолютно същата оферта в Задружно, снощи ползвахме нашия ваучер. Пиците са големи и вкусни. "Шунката" или подобието на шунка не ми хареса, но я отделих и не им простихме.  Mr. Green Мястото също беше топло, приятно и със зала за непушачи- почти празна !
Но... една мацка беше споделила, че продуктите им били стари с изтекла годност...това след като вече бях взела ваучерите, та може би няма да пробваме пак.

# 698
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Момичето беше споделило това в отговор на мой пост, че са ми фаворити за пиците. Вероятно има защо да го напише, но аз лично ползвах ваучер и след като се изказа това мнение. Не съм усетила разлика в продуктите, не сме имали някакви здравословни проблеми, а бяхме доста хора.
Със смесени чувства съм. Много харесвам пиците там, не изключвам да има нещо, но ние като клиенти няма как да знаем какво наистина влагат /качеството и годността/. Харесвам Финно за това, че пиците се приготвят на "витрина". Можеш да стоиш и да гледш как я събират и вкарват да се пече.
Далеч съм от мисълта, че всички ресторанти са изрядни. Винаги има за какво да се хване човек. Но аз ще продължа да взимам ваучери за там. Въпрос на личен избор и поемане на "риска".

# 699
  • Мнения: 5 173
Ние ползвахме ваучъра си преди седмица, изобщо не ни харесаха пиците.

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Аз вече взех ваучери и ще ги посетим с мъжо. Дано да няма проблеми с продуктите. Но наистина никъде не е гаранция. Ако не ни хареса няма да ги ядем и това е.

# 701
  • Мнения: 2 382
Имам въпрос във връзка с една оферта        http://www.lapni.bg/offer/2008

До колко е ефективна тази процедура срещу разширени пори- някой правил ли си е? И също колко процедури горе/долу трябва да се направят   newsm78



Относно пиците от Акваленд    Stop твърди и безвкусни.   А какво означават повечето изказвания във  форума : "за тия пари..." Нали идеята на колективното пазаруване е да платиш половината сума и да получиш услугата с перфектно качество с цел реклама. Аз ако искам евтина пица, маникюр, масаж...ще отида в кварталното заведение/салон  Peace 
Нека не позволяваме и тази иначе добра идея да се изкриви  Close

Напълно подкрепям написаното Peace.  Ползвах два пъти ваучери и съм на път да се откажа, защото мисля, че не получавам реална представа за качеството на дадена услуга, особено по-скъпите.
Относно микродермабразиото- при мен имаше страхотен ефект, дори и само от една процедура, но казват, че са необходими около 4. Зависи дали пушиш, какво е състоянието на кожата.
Ползвах ваучер в друг салон и определено ме претупаха - процедурата продължи 30 мин, като работата с апарата беше  10 мин и сега много се колебая дали да рискувам пак с ваучери или да изчакам да им свършат промоциите, защото нямам излишно време за губене.
Но от самата манипулация съм много доволна.

# 702
  • Мнения: 5
http://grabo.bg/plovdiv/iunashko-hapvane-za-5lv-1kg-pileshki-kri … ni-kartofki-0gw9z - грабнах за това хапване ще споделя отзиви  Laughing

# 703
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Миналата година ходихме в р-т Фемили с офертата им за килорам свински ребърца на фурна и 2 салати. Едва станахме от масата. Хареса ни - топло, уютно, бързо обслужване, НО озвучението беше някаква бясна чалга, която силно се надявам този път да ни я спестят.
Като хапване /количество и вкус/ и обстановка - 10/10.
За музиката - 1/10 - защото макар да беше чалга, поне си говорехме спокойно на масата и не се надвиквахме с уредбата.

# 704

Общи условия

Активация на акаунт