Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 3

  • 55 357
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 674
Миналата година ходихме в р-т Фемили с офертата им за килорам свински ребърца на фурна и 2 салати. Едва станахме от масата. Хареса ни - топло, уютно, бързо обслужване, НО озвучението беше някаква бясна чалга, която силно се надявам този път да ни я спестят.
Като хапване /количество и вкус/ и обстановка - 10/10.
За музиката - 1/10 - защото макар да беше чалга, поне си говорехме спокойно на масата и не се надвиквахме с уредбата.

+1 и от мен. Пак взех!  Grinning

# 706
  • Мнения: 215
Ресторант Фемили онзи хамбар на гърба на хотел "Санкт Петербург" ли беше?

# 707
  • Мнения: 5 173
Ресторант Фемили онзи хамбар на гърба на хотел "Санкт Петербург" ли беше?
точно.
Ние взехме 1 ваучър.

# 708
  • Мнения: 6

...Относно микродермабразиото- при мен имаше страхотен ефект, дори и само от една процедура, но казват, че са необходими около 4. Зависи дали пушиш, какво е състоянието на кожата.
Ползвах ваучер в друг салон и определено ме претупаха - процедурата продължи 30 мин, като работата с апарата беше  10 мин и сега много се колебая дали да рискувам пак с ваучери или да изчакам да им свършат промоциите, защото нямам излишно време за губене.
Но от самата манипулация съм много доволна.
Би ли споделила в кой салон са те "претупали", да не би да е този http://grabo.bg/kristalno-mikrodermabrazio-na-litze-za-2490lv-0mm63 , че съм взела ваучер за него! Да знам какво да очаквам!

# 709
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Дали някой е посещавал този мексикански ресторант?
http://bg.kolektiva.net/plovdiv/meksiko-sombrero.html?a_aid=4ef03e61a29c3
Ще се радвам на мнение за храната и обслужването, и най-вече заслужава ли си тази оферта.
  bouquet

# 710
  • София
  • Мнения: 2 893
Дали някой е посещавал този мексикански ресторант?
http://bg.kolektiva.net/plovdiv/meksiko-sombrero.html?a_aid=4ef03e61a29c3
Ще се радвам на мнение за храната и обслужването, и най-вече заслужава ли си тази оферта.
  bouquet
В другата тема - Къде в Пловдив? се изказаха положителни мнения за този ресторант, имаха преди време отново оферта, обаче я изпуснах тогава. Благодаря ти, че я сподели сега, ще се възползвам този път.

# 711
  • Мнения: 1 674
Да сте срещали скоро оферта за фризьорския салон на Богомил, в онзи новия хотел (не се сещам сега за името  Embarassed) ?!

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 40 936
Да сте срещали скоро оферта за фризьорския салон на Богомил, в онзи новия хотел (не се сещам сега за името  Embarassed) ?!

Норис ли?То за подобни услуги напоследък няма нищо свястно.Иначе и аз почнах да ходя там и без ваучер,при Маргото.Много съм доволна. Peace

# 713
  • Мнения: 1 674
Да сте срещали скоро оферта за фризьорския салон на Богомил, в онзи новия хотел (не се сещам сега за името  Embarassed) ?!

Норис ли?То за подобни услуги напоследък няма нищо свястно.Иначе и аз почнах да ходя там и без ваучер,при Маргото.Много съм доволна. Peace

Да, за него. Как са цените без ваучер, че аз не мога от доста време да си намеря свестен фризьор за къдравата ми грива?

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 40 936
Да сте срещали скоро оферта за фризьорския салон на Богомил, в онзи новия хотел (не се сещам сега за името  Embarassed) ?!

Норис ли?То за подобни услуги напоследък няма нищо свястно.Иначе и аз почнах да ходя там и без ваучер,при Маргото.Много съм доволна. Peace

Да, за него. Как са цените без ваучер, че аз не мога от доста време да си намеря свестен фризьор за къдравата ми грива?

Измиване,подстригване и изсушаване беше 10лв. декември...от тогава не съм ходила Wink

# 715
  • Мнения: 1 674
Цената е идеална, благодаря, най-вероятно тези дни ще ги пробвам  Grinning !

# 716
  • Мнения: 2 382

...Относно микродермабразиото- при мен имаше страхотен ефект, дори и само от една процедура, но казват, че са необходими около 4. Зависи дали пушиш, какво е състоянието на кожата.
Ползвах ваучер в друг салон и определено ме претупаха - процедурата продължи 30 мин, като работата с апарата беше  10 мин и сега много се колебая дали да рискувам пак с ваучери или да изчакам да им свършат промоциите, защото нямам излишно време за губене.
Но от самата манипулация съм много доволна.
Би ли споделила в кой салон са те "претупали", да не би да е този http://grabo.bg/kristalno-mikrodermabrazio-na-litze-za-2490lv-0mm63 , че съм взела ваучер за него! Да знам какво да очаквам!

Да, за тази оферта ставаше въпрос. Приятно салонче, козметичката е мило момиче, но в никакъв случай не бих дала реалната цена за тази процедура.

# 717
# 718
  • Мнения: 0
 
и за този салон мнения  http://www.lapni.bg/offer/2133   Simple Smile

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Да сте срещали скоро оферта за фризьорския салон на Богомил, в онзи новия хотел (не се сещам сега за името  Embarassed) ?!

Норис ли?То за подобни услуги напоследък няма нищо свястно.Иначе и аз почнах да ходя там и без ваучер,при Маргото.Много съм доволна. Peace

Да, за него. Как са цените без ваучер, че аз не мога от доста време да си намеря свестен фризьор за къдравата ми грива?
Точно и аз съм с къдрава грива и покрай тези ваучери намерих фризьорка /Дияна от салон Богиня/, която прави чудеса с косата ми. Препоръчвам ти да пробваш и ще се пристрастиш  Heart Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт