Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 3

  • 55 339
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
Здравейте,
и аз ще се радвам да споделите мнение относно тази оферта http://napolovina.com/offer.php?id=1098&comment=Y#c и услугите на учебен център за масажи "Омега". Виждам, че доста често публикуват оферти със забележката, че масажите се правят от професионалисти, назначени на работа, а не от курсисти.Аз от своя страна ще ви изложа горчивия си опит с масажно студио VipStyle:
http://grabo.bg/klasicheski-masaj-s-60-otstapka-0q5nf5. Преди да се възползвам от предложението, предварително се обадих в студиото, за да попитам дали масажът може да бъде "приспособен" за бременни жени в 7-ми месец, без да се съкращава времето на продължителност на процедурата.Отговориха ми, че няма никакъв проблем да си закупя ваучер и че могат да ме сложат да легна по гръб Rolling Eyes.Когато отидох на място обаче масажистката ме уведоми, че трябва  да се работи "по-пестеливо" и че лично тя не се наема да масажира бременна жена повече от 30 минути и то само ръцете и краката. В крайна сметка получих 25-минутно "поглаждане" на стъпалата и краката от колената надолу (първоначално само отпред, но след като помолих - и по прасците), а също по ръцете и раменете. Крайно съм разочарована от офертата.

# 736
  • Мнения: 214
Днес използвахме другия  ваучер за  р-т Фемили и трябва да кажа, че останахме много разочаровани.За разлика от предния пък, когатo ги похвалих, този пък крилцата бяха предварително изпечени и ни ги донесоха претоплени.Като ги обезкостих и съвсем изстинаха месото стана на трески.Картофите за разлика от предния път бяха от бланшираните и също си мисля, че са били изпържени предварително и само сложени за минута пак във фритюрника, защото като изстинаха станаха твърди и беше невъзможно да се набодат.Разочарована съм  Crossing Arms.За себе си направих извод, че за там повече ваучери няма да взимам, каквато и оферта да пуснат. Naughty
Още миналата седмица когато се заговори за оферта в това място, исках да кажа и аз какво мисля за ресторанта, но понеже ми е ясно колко трудно се прави бизнес в нашия град, все се въздържам да се обяснявам в ролята си на потребител на нискокачествени услуги.
Ноооо, по стечение на обстоятелствата ми се наложи да прекарам една вечер в ресторант Фемили по време на новогодишните, така наречени, банкети, придружавайки мъжа ми. Е, няма по кошмарна вечер, няма. Огромен хамбар, натъпкан с хора, студен и неуютен, стара, гнусна на вид и още по зле на вкус храна, питиета с много съмнителни вкус и качество, бясна чалга тип 90-те години на миналия век, изпята на живо от оркестър, ужасно обслужване, груб персонал. Издържах точно два часа от приличие към колегите му, и никога, никога повече кракът ми няма да стъпи на това място, по какъвто и да било повод. На другия ден, споделяйки преживяното с познати, научих, че това е едно от най-култовите места за забавление в нашия град в момента. Коментарът е излишен. Та затова се позачудих като прочетох добри отзиви тук, и дори нарочно питах за това ли точно място става дума.

# 737
  • Мнения: 1 521
http://ofertomat.bg/offers/view/651.html
Днес на обяд бяхме там.Храната ми хареса,беше малко студено,но пак бих повторила! Simple Smile
Това е моето мнение!

# 738
  • Мнения: X
За "Магура" и аз съм си навзела ваучери........и от предната им промоция се възползвахме/с бутчетата и картофите/ и мога да кажа,че наистина беше малко хладно,но пък останахме доволни/-не мога да не похваля персонала.......изключително мили и бързи бяха.....а,да,хареса ми и ,че музиката беше тиха и приятна/.Така,че смело препоръчвам Peace.....А,за "Фемили" ooooh!.....понеже и аз бях почти "насила" закарана там на банкет-вече и пари да ми дават-не стъпвам Naughty......и мнението ми се препокрива напълно с това на Емстерс.Асоциацията ми е точно за селска сватба от едно време..... Mr. Green/и аз,не можах да разбера,кое му е толкова модерното,ама явно не ги разбирам тия работи newsm78/

# 739
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ех, защо така ме настроихте отрицателно за Фемили-то  Tired Първият път ни хареса като храна и обслужване, но сега като чета лошите ви впечатления определено ще отида с едно на ум.  Confused

Споделям много забавна и интересна семейна игра, която преди 2 седмици играхме с роднини една вечер. Страшно е готино /и водещо до мускулна треска  Mr. Green /  - http://www.zadrujno.bg/1719/igra-zabavlenie-deca-vuzrastni-twist.aspx

Домакините си бяха направили собствено игрално поле - с нарисувани цветни кръгове на един чаршав с размера на детско легло /към 70/140 см. някъде/, защото оригиналното поле е по-малко.

# 740
  • Мнения: 54
Ако някой види оферта за кола-маска да свирка!

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
И за свястна прическа... Peace

# 742
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Имам нужда от цялата ви положителна енергия. Стиснете по един палец. По обед ще ходим в р-т "Фемили"  Wink

Нещо не мога да намеря добра оферта, която да ви предложа сега. Ще проверя пак по сайтовете.

# 743
  • Мнения: 214
Туиг, може да не е толкова зле, все пак е обедно време и част от вечерните "екстри" сигурно ще ви ги спестят Peace

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Днес използвахме ваучерите за 2 Средни Пици в Ресторант Фино. Много ми хареса пицата, още докато беше гореща я хапнах и мисля, че пак ще отидем и без ваучери  Peace Оценка 10 от 10. Пихме и кафе там и беше много хубаво.

# 745
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 838
НОВА ТЕМА

в която ще ви помоля да спестите на всички ни 3-4 страници със "запис", "благодаря за темата   bouquet " и други такива Simple Smile
Влизате в подфорума, намирате и питате или пишете, като има интересна оферта или имате впечатление от някоя  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт