Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 3

  • 55 358
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 296
Аз пък отидох с ваучер в "Арлет"....Като разбраха,че съм с ваучер ме дадоха на една жена (над 60-те), която ме претупа набързо....Само тя работела с ваучерите, не можело ти да си избереш фризьор по име #2gunfire Никога повече там!

# 721
  • Мнения: 5 173
Арлет отдавна не са това, което бяха. Там и пари да ми дават не отивам.

# 722
  • Мнения: 210
Вчера ползвахме ваучера в р-т Фемили за 1кг крилца и 1кг картофи.Мога да кажа, че крилцата бяха невероятно вкусни!Картофите не са от бланшираните, което също беше добре.Единствено беше много студено в заведението.

# 723
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Арлет отдавна не са това, което бяха. Там и пари да ми дават не отивам.

Абсолютно същото щях да напиша.
Само цените им си стоят надути.

Напоследък нищо не съм си харесала от ваучерите.
Аз повече търся за някое хапване на приятно място.
Козм. процедури не ме интересуват толкова, защото си ходя в проверени салони.

# 724
# 725
  • Мнения: 1 674
Точно и аз съм с къдрава грива и покрай тези ваучери намерих фризьорка /Дияна от салон Богиня/, която прави чудеса с косата ми. Препоръчвам ти да пробваш и ще се пристрастиш  Heart Eyes.

Би ли дала координати моля?! Може и на ЛС. Те май имаха оферти някакви скоро, ако не се лъжа?!  Rolling Eyes

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Точно и аз съм с къдрава грива и покрай тези ваучери намерих фризьорка /Дияна от салон Богиня/, която прави чудеса с косата ми. Препоръчвам ти да пробваш и ще се пристрастиш  Heart Eyes.

Би ли дала координати моля?! Може и на ЛС. Те май имаха оферти някакви скоро, ако не се лъжа?!  Rolling Eyes
С удоволствие 0887 66 44 90 /Драва 5/! 100% съм сигурна, че ще си много доволна. Пускали са оферти и аз точно така попаднах в салона.

# 727
  • Мнения: 5
Две интересни оферти днес в Грабо - масаж http://grabo.bg/plovdiv/klasicheski-lecheben-ili-antitzeluliten- … lovin-tzena-04utb - но от рехабилитатор и хапване от К2 http://grabo.bg/pile-po-tirolski-plius-pechena-tikva-s-med-i-orehi-za-550lv-0z75g . била съм и на двете места 9/10 оценка.
Антицелулитния масаж е безболезнен.... не съм срещала такъв подход другаде.

# 728
# 729
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Някой има ли впечатление от този салон
 и антицелулитните процедури, които  правят newsm78
http://www.alizabeauty.com/new-cars.html

http://bg.kolektiva.net/sofia/krasiva-figura-bez-celulit-i-mazni … ?___store=default

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Моля някой да сподели отзиви от студио Мерлин.  Praynig Колебая се дали да купя ваучер за микродермоабразио и имам още 2 дена да реша  Thinking
Аз връщам информация за Но+вело.  Като се обадих да направя резервация, разговарях с много груба и неприятна жена и тръгнах към студиото с нежелание и нагласата, че ще гледам намръщени физиономии.  Оказа се, че резервациите се правят в централата им в София и жените в пловдивското студио са ведри и любезни. Относно самата процедура оценката ми е 10/10. Лицето ми светна, а петна, които си отглеждам след двете бремености и които не са се повлиявали от нищо досега, изчезнаха!
За фризьорски салон При Софи - оценка 2/10  за отношение, за атмосферата и за плитката. Имах два ваучера, но единият така и не използвах, защото не посмях втори път да стъпя там, а и щеше да ме е срам да продам или подаря ваучер за подобно местенце. Sick
 

Последна редакция: пн, 30 яну 2012, 21:26 от avia

# 731
  • Мнения: 0
Моля някой да сподели отзиви от студио Мерлин.  Praynig Колебая се дали да купя ваучер за микродермоабразио и имам още 2 дена да реша  Thinking
Аз връщам информация за Но+вело.  Като се обадих да направя резервация, разговарях с много груба и неприятна жена и тръгнах към студиото с нежелание и нагласата, че ще гледам намръщени физиономии.  Оказа се, че резервациите се правят в централата им в София и жените в пловдивското студио са ведри и любезни. Относно самата процедура оценката ми е 10/10. Лицето ми светна, а петна, които си отглеждам след двете бремености и които не са се повлиявали от нищо досега, изчезнаха!
За фризьорски салон При Софи - оценка 2/10  за отношение, за атмосферата и за плитката. Имах два ваучера, но единият така и не използвах, защото не посмях втори път да стъпя там, а и щеше да ме е срам да продам или подаря ваучер за подобно местенце. Sick
 


И аз искам да знам за микродермабразиото Simple Smile и за това в Мона Лиза http://www.lapni.bg/offer/2008
защото съм ползвала фотоепилация там и от нея останах много доволна  newsm78

# 732
  • Мнения: 1 776
Театър има ли?

# 733
# 734
  • Мнения: 210
Днес използвахме другия  ваучер за  р-т Фемили и трябва да кажа, че останахме много разочаровани.За разлика от предния пък, когатo ги похвалих, този пък крилцата бяха предварително изпечени и ни ги донесоха претоплени.Като ги обезкостих и съвсем изстинаха месото стана на трески.Картофите за разлика от предния път бяха от бланшираните и също си мисля, че са били изпържени предварително и само сложени за минута пак във фритюрника, защото като изстинаха станаха твърди и беше невъзможно да се набодат.Разочарована съм  Crossing Arms.За себе си направих извод, че за там повече ваучери няма да взимам, каквато и оферта да пуснат. Naughty

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт