Как да се покажа на плажа си знам благодарение на Дюкан - 254

  • 40 151
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте момичета Hug
Минавам на бързо, ще извинявате, че не съм много в час с постиженията ви, но много натоварена програма при мен.
Моят мил мъж вече е в Швеция и аз се боря сам, самичка на фронта, колкото и да слушат мъниците, все се въртя около тях за нещо.
При мен  за първи път от както съм на режима се появи някакъв плюс,, та се пулих сутринта на кантара, който безмилостно отчете 74кг, ама не ме стресна де, странното е, че в края на МЦ, се получи това. Моето обяснение е 2дена без разходки, просто нямаше начин да се шматкам по улиците, но съвсем скоро се мятам пак.
Днес си хапнах добре телешко месце, ама за утре ще трябва нещо друго да мисля, а време, нямаааааа, нищо ще го измисля.
Честити минусчета на всички. На тези с плюсовете, като мен, пожелавам утре да е двоен минус.
Утре имам първокласничка, третокласник и чакащ мама за празника в градината малчуган, няма да е лесно, а и беба ще обикаля активно с мен,  дано се справим.
Лека вечер, сладурани  bouquet

Последна редакция: ср, 14 сеп 2011, 22:27 от Mira 1919

# 706
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добра ви вечер  Hug
               Уф... няма ли да свършва тази седмица... От ден на ден става все по-зле  Sad 8 часа седя на стол и се прибирам като прибито куче... Искам да нося камъни  Crossing Arms (Упс, да не ме чуе някоя зла сила  Wink)
              >> Ba®ça_Ģĩ®L <<, нормално е в ПЗ дните да имаш плюсове, не им се връзвай  Peace Гледай да си хапваш режимно, да се чувстваш добре, пък другото ще се натамани само  Wink
               poem, не откриваш топлата вода... Колата и млякото си правят подобни шеги с много момичета... Но пък не е лошо като виждаш промяната в огледалото...  Wink Уф... колко познато ми звучи това с отстъпеното място...
              kris70, браво, момиче   bouquet            
              Хапя, това меню не ми звичи много наяждащо..., особено пък като за ударна фаза...
              twisted_logik, пу да му не е уруки на коремчето  Heart Eyes
              zorizaver, ех тези котки... Нашата само спи върху него, но пак с какво удоволствие... За меню не зная, но схема задължително трябва да имаш и да си я спазваш, иначе... ОКР. А, ето, и Gardenia се е включила, а тя определено зное за какво говори  Peace, и smileys също е винаги полезна!
              Shelby_bg, поздравления   bouquet
              bub.ka, страхотно се справяш, въпреки всички премеждия  Peace Като си спомня колко се радвах на първите свелини килца... Страхотно е усещането, нали  Wink
              MariDi, зеленчуци, Луна... Но щом си режимна, всичко е временно  Wink
              Натали Никол, окапах се с твоите разкази... Обожавам риби и морски дарове и ми се вие като видя цените им тук... Хеле пък по заведения...
             Mira 1919, като ти гледам графика... тоз плюс ще се чуди къде да бяга утре  hahaha Да са ти здрави, усмихнати и мнооого послушни слънчицата  Hug
             М дааа, аз пак ще си лягам сама..., но пред итова мога да ви предлож нещо за гушкане...

    

                    Лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug Hug Hug

# 707
  • Лутаща се
  • Мнения: 788
Здравейте, мили!
Нямаше ме щото нямах нет . Одих напред-назад тия дни. Ходих си до Русе. За съжаление среща с русенки нямаше. Анито не си чу телефона, а Исаче беше на работа  Cry Но нищо, другият път.
Ама пък си отходих де.  Mr. Green Имахме служебен купон в Трявна, с басейнче средобяд и вечеря с мнооого танци. До 3 сутринта. Не че после имаше минуси, ама то от липсата на сън. А при мен напоследък недоспиването е системно.  newsm78
После пък у мамини...как да я обиди чИляк, сготвила ми вкусно - та се наложи да пропусна протеиновия си ден. Три дни се наканвах, по цял ден режимна...и вечер издънка. Но утре вече ще е както трябва  Grinning
В петък пък изчезвам накъмто Пловдив. Ще карам дъщеря ми....Баси, още не си позволявам да мисля за раздялата....

Иначе за отчет - килата са в норма  Mr. Green

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 01:02 от skarlet71

# 708
  • София :(
  • Мнения: 215
                   Добро утро  Hug
               Не е човешко това да се става по час... Добре поне, че етиопските кози са били достатъчно умни, за да открият кафето  Laughing Вие искате ли  Wink

                    

                               Успешна нова учебна година на всички   Hug  bouquet
               skarlet71, не я мисли раздялата, всичко ще бъде наред  Hug
                    Усмихнат, слънчев и режимен ден  Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 06:48 от mimensita

# 709
# 710
  • Мнения: 0
Аз продължавам да имам минуси, но са по 100гр на ден.  Confused Вече съм 68.800. Не се отчайвам  Naughty Капка по капка вир става  Flutter Praynig

# 711
  • Плевен
  • Мнения: 369
 Привет, дами! Честит първи учебен ден на мамите с ученици!
Не мога да пропусна да се възхитя и на сладкото коремче на twisted_logik! Сладурче! Да е лека бременността! Боже какви красиви и пълни с щастие мигове! Наслаждавай се!
Мимс, ти пък на кариерата искаш!?! Не така, де! Много сладки гушлячета пускаш, както и хубава закуска с кафенце! Снощи точно тези сандвичи със сьомга хапнах за вечеря ... и днес имам такъв плююс - цели 700 грама! Щото беше и сравнително късна вечеря - към 20 часа и защото си позволих едно кауфландско хлебче - ръжено-пшеничено за подложка на сьомгата! Хммм! Днес ще го боря! Аз се убеждавам за кой ли път от самонаблюдения, че в такъв ден с фитнес - на следващия имам или задържане или плюс, но на другия е вече минус. Сега може и МЦ да идва - при мен започва да е неточен вече ... но днес пък вс - в пълна сила. Предлагам движението и като средство за раздвижване на лениви черва! Аз не разбирам каво е това чудо - на 8-10 дена - един път!?! При мен е всеки ден, а понякога и по 2 пъти! Но въпреки това - мърдам надолу с темпо на охлюв! И снощи се чуди с мен един фитнес колега - той за 3 месеца свалил 23 кг - почти на нашия режим! Все пак е мъж, а и в седмицата е почти всеки ден или в залата или на открит спорт някъде...Ама как може така да се закучат нещата, незнам! Аз си продължавам, де!

Браво на моичетата с такива хубави резултати и постижения! Особено на Бубката   bouquet  bouquet

Скарлет, не я мисли тази раздяла - в България си е детето - ей го де е Пловдив! В края на краищата - те дотук са с нас, децата - време е да се отделят! Сега - университета, после семейство, дом, деца - живота продължава! Ще видиш, че се свиква! Да са живи и здрави, другото са бели кахъри! Има телефони, ще си идва...и така! Горе главата! Пореви си, де - когато ти се плаче!
Натали, безкористно завид-завид! Поне си си отяла морски дарове и рибки...Супеер! Голямо пулене се пуля пред витрините с тези октоподи и скариди, калмари и т.п - ама може ли такива цени, бе! ?!? Не стига, че сме най-бедната нация в Европа и не само....ами набрулили - по 35 лв /кг на октопода, по 20 лв - на калмарите! Аз купих две туби от тях - някъде към 7-8 лв излязоха - но ще ги правя на коктейл, че ми е поръчала щерката! Ще си хапна някое и друго кръгче.... Cry
Успешен и приятен слънчев ден! Другата седмица вече дават поне 10 градуса по-ниски температури! Да се порадваме на последни летни дни!

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 11:09 от ArhMih

# 712
  • Мнения: 139
Привет Мривет  #Silly

От днес пак съм на асансьоря +400 и така 4-5 дни, може и 6, ама заветното кило трябва да падне до 22 ри, че да изпълня плана  Laughing
Шушинкоооо, как'о сА плезиш, ам не ни напишеш как сте с малкия шушон  Hug Hug Heart Eyes
Мимсче, миличка изобщо не искам да съм ти на мястото и да ставам толкоз рано...гуш  Hug Hug Hug
Днес съм на П и утре сигурно ще имам -400 Mr. Green
Пожелавам ви красив и спорен и най-вече отслабващ четвъртък и много гушлячета за всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 713
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!
Удари и първият звънец за тази година за моето момче. Горд второкласник, пожелавам му само шестици Wink Пък на майка му само добри показатели на кантарЯ. Laughing Моят кантарев днес ми изневери. Само дето не разбрах що след П ден ми се отблагодарява така newsm78 Тази схема 1/1 при мен няма ефект за сега. Получава се само едно задържане, но аз и на това се надявам. Забелязвам, че килограмите ми са същите, но има едно яко окръгляне в коремната област. #Cussing out Всички трето и четвъртофазнички споделят за такова окръгляне. Но аз не знам моето дали е в норми или е в повече от прогестерона. Чакайте да му ударя един тиган на хормона  341uu Та въпросът ми е към тези, при които е имало окръгляне до колко се е получило при тях? Освен ако не спортуват, щото аз така и не се наканих и все си мисля, че е от липсата на спорт. Иначе с беболина правим дълги разходки денем.

Искам да честитя минусите на всички, които се похвалиха с тях Peace
twisted_logik, пу и от мен за коремчето. Много да се грижиш за следващото ни дюки-бебче. Heart Eyes
miss sixty, всеки ден по 100 гр. и след 100 дни 10 кг. От това по добре, здраве да е. Все ще имаш и дни с повече от 100 гр. свалени Peace
ArhMih, струва ми се, че при теб има прегрешения. Така не бива. Какво е това кауфландско хлебче във втора фаза? Едно хлебче и после ще се чудиш що аджеба цял месец няма сваляне. Ама малките камъчета обръщат колата. Naughty Не късната вечеря ти е виновна, а въпросното хлебче. Освен ако не си искала да пишеш дюканско хлебче.
mamashu, слушка ли юнакът? Hug
skarlet71, всичко ще бъде наред. В началото ще ти липсва, а после ще свикнеш. Мойта приятелка като се връщаше от Пловдив и все се караше с родителите си. Все им викаше:"Искам вече да си ходя в Пловдив" Laughing Пък баща й викаше:"Къде ще си ходиш, още една година и вече само тук ще стоиш" Wink

# 714
  • Мнения: 5
smileys, mimensita, ArhMih, veroni76, благодаря ви!  Hug

ArhMih, за плюса и фитнеса - Ако се премериш веднага след фитнеса ще се уплашиш  Laughing До +3-4кг. съм докарвала. От натоварването на мускулите е това. Ако се натоварваш повече, докато поотпуснат си иска време. Понякога както при теб на следващия ден още + и после следва минусчето. Не знам на каква програма си, но ако не си го направила трябва да споменеш на треньора, че спазваш точно такъв режим  Peace Ако е добър може да подбере такива упражнения, че за 1 месец да не можеш да се познаеш. (Много протеини+кардио+силови) - много въглехидрати = претопяване, а всички тука това искаме  Laughing

Аз пък днес водих второкласничка. Какво да се прави, леля съм  Heart Eyes Малката спа вкъщи и уж и бях направила закуска (няма да конкретизирам, че да не се дояде на някой  Naughty ), а тя като опита мойте трици с прясно мляко и, хоп, от едната лъжичка, та цялата паничка  Grinning Забърках си набързо нови, но то като не са покиснали  Sick  Нещо не ми вървеше много яденето  #Crazy ама на обяд си компенсирах с едни шоколадови кексчета по Дюкански с пълнеж  Blush Чак съжалявах, че преди това ядох толкова от соленото  Laughing

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 13:47 от twisted_logik

# 715
  • Мнения: 505
Честит първи учебен ден на всички ученици   bouquet
Моята мома е вече в 4-ти клас.
mimensita , може би си права за количеството храна. Основната ми грешка е, че не закусвам. И като хапна на обяд нещо, следобед една Кола и е дошло време за вечеря. Отделно, че при мисълта за месо ми се гади, нямам обяснение защо  Thinking Днес обаче се насилих да ям рано-рано кисело мляко с трици  bowuu
Отчет за вчера - пилешко филе, варено яйце, рулца от шунка пълнени с млечен пастет от извара, кис. мляко и Ескуиза, супа топчета и малко дробчета.


# 716
  • Плевен
  • Мнения: 369
Мдаа, Верони! Права си! Аз си имам прегрешения тук-там! Но за себе си съм решила, че няма друга фаза - това с плюскането - и нещо като четвърта - никога! Просто от толкова повторения то все едно съм си все във втора и трета+. Та това ще ми е доживот май! С фитнеса също ми е свикнало тялото и като го спра - качвам моментално! Трябва доста голям шок на мойто тяло, че да тръгне да сваля по-бързо! Но аз съм си доволна и така, защото съм намерила равновесие - общо взето правилния хранителен режим без да откачам като видя плюс, редовно в залата (да винаги - кардио+силови и накрая пак кардио), винаги в добро настроение и самочувствие - това е направо нирвана! Но когато чета с какви главоломни темпове отслабват някои момичета ми е става тъжно! Все пак - това мога - това правя! Като че ли се страхувам изведнъж да се разделя с много килограми - нещо такова! Абе - бавно, нославно, но никога повече стремглаво препускане към сладкиши и тестени работи! И...кауфландско е хлебчето! Малко, черно, спечено - абе две корички беше! Но си беше прегрешение и го знам! Пусто!

# 717
  • Мнения: 169

             >> Ba®ça_Ģĩ®L <<, нормално е в ПЗ дните да имаш плюсове, не им се връзвай  Peace Гледай да си хапваш режимно, да се чувстваш добре, пък другото ще се натамани само  Wink


 Peace да, Мимсче това правя ям си режимно хич не ми е на акъла за нережимности  Simple Smile 

между другото случих на много хубава извара та реших да ви споделя на фирма "Чифликъ" пише, че е от обезмаслена суроватка....24% белтъчини, 0,7% мазнини и 1,3 въглехидрати, а и сол няма, което според мен я прави режимна   newsm78 

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 14 084
Честит празник на всички! Успех на всички ученици, учители и майки, които учат не по-малко от децата!

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Ох, мина и този зор.
Днес плюса го нямаше, че и минус от 100гр имаше, доволна съм.
Днес съм не яла, не пила, най вероятно, утре ще съм не свалила :lol
Вещи, честит първи учебен ден и на теб. Много спокойна и успешна учебна година!
Днес ме побъркаха с комплименти, а аз все си мрънкам, че имам още 13кг, струваше им се че за месец съм ги свалила, ама така е защото последните 10кг, много личат, вече не съм дебела май, само закръглена, остава и  да го осмисля и да повярвам!
Бубката, супер резултат и аз толкова свалих първия месец, знам какъв кеф е!
ArhMih, как ти завиждам за фитнеса, на мен ми е невъзможно просто, особено като сега съм единствен родител под ръка, на 4 зверчета, ама върне ли се татко им, няма да изляза от залата Crazy
Леле пиша и не виждам буквите, ще извинявате, ако съм пропуснала събитие.
Лека вечер, дами Hug

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 18:19 от Mira 1919

Общи условия

Активация на акаунт