Естествено уголемяване на бюста II-ра част

  • 225 209
  • 785
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 6
Апетита според мен се дължи на IODIUM, а изпотяването на LICOPOIUM.
Емел хапваш ли сутрин на гладно мед с тахан,пробвай защото според мен също влияе на апетита.Няма как да нарастваш на гръдна обиколкта като същевременно слабееш.Като се качих на кантара той отбеляза 1.5 кг нагоре, но не съм качила сякаш никъде освен на гръдна обиколка, а и не само аз така мисля Simple Smile
аз не пия IODIUM и имам зверски апетит особено на сладко
аз пия sabal LICOPOIUM conium и от 1 сед baryta carbonica нали това беше за недоразвити гърди
спрях даколена поне за сега от него не видях резултат пък и не виждам някой да се е похвалил от него

# 766
  • Мнения: 6
lionjulia не споделяш с нас резултати

# 767
  • Мнения: 567
Мисля си че е от LICOPODIUM апетита като преглеждам кой какво пие.

# 768
  • София
  • Мнения: 1 825
От другата седмица спирам  IODUM, защото си мисля, че заради него ми пресъхва устата, въпреки че се наливам постоянно, и LICOPODIUM - не можах да свикна с изпотяването нощем, малко е, все в областта на корема и гърдите, но ми създава дискомфорт. Ще видим какво ново ще добавя.

# 769
  • Варна
  • Мнения: 19
здравейте момичета, попаднах на тези таблетки с PUERARIA MIRIFICA, някой ползвал ли ги е? много се колебая дали да си ги поръчам понеже са скъпички  Rolling Eyes моля, който ги е ползвал да сподели мнение  Praynig

# 770
  • Мнения: 567
Не съм пила такава билка,но съм чела че я дават като една от основните за увеличаване на бюста.

# 771
  • Мнения: 8
здравейте момичета, попаднах на тези таблетки с PUERARIA MIRIFICA, някой ползвал ли ги е? много се колебая дали да си ги поръчам понеже са скъпички  Rolling Eyes моля, който ги е ползвал да сподели мнение  Praynig

По-добре си купи тези два концентирани екстракта от тук http://giza-perfumes.eu/index.php?cPath=147_170_180 и се мажи с тях. Единият от тях е точно тази билка, която мислиш да купиш. Според мен концентрираните екстракти ще имат по-бърз ефект.

# 772
  • София
  • Мнения: 293
някой изпробвал ли ги е?

# 773
  • Варна
  • Мнения: 19
мерси  lionjulia не се бях сещала за екстракт от тази билка.Между другото и аз много се зарибих по хомеопатията и мисля да пробвам.Изчетох всичко, което сте писали и мисля да започна като за начало със САБАЛ СЕРУЛАТА 5 СН-5 гр. дневно и ЛИКОПОДИУМ КЛАВАТУМ 30 СН–10 гр. седмично. Надявам се и аз да постигна положителни резултати както вас.Мисля да си взема и сусамов тахан с ленено семе и да се мажа с крема на пупа за бюст, от който имаше ефект но бях доста непостоянна.Ще споделям ако има резултати.

# 774
  • Мнения: 567
Успех miiimmm с хомеопатията. Забелязвам че след цикъл винаги има малък спад - 1 см. т.е. от 96см стана 95 см.И после започва пак разстеж.При предния цикъл пак имаше спад с 1 см и после растеж с 2 см.Но искам да ви кажа че sabal s. 5CH и chimaphia 9 CH ги взима два пъти по 5 гр.дневно поне от 2-3 седмици.

# 775
  • Мнения: 3
Привет, дами. Чета темата още от самото и начало. За съжаления нямах голям успех с билките, с които се стартира тази тема всъщност. Мисля и аз да пробвах с хомеопатичните средства. Успех на всички!! Ще ви държа в течение. Радвам се, че ви има!

# 776
  • Мнения: 711
А за по-хубави и по-големи гърди, някой да е чувал, че се пие мноооогоо натурален сок, 1л на ден минимум...  newsm78 Или това пак са "бабени деветини"

# 777
  • Мнения: 567
А за по-хубави и по-големи гърди, някой да е чувал, че се пие мноооогоо натурален сок, 1л на ден минимум...  newsm78 Или това пак са "бабени деветини"
Какво има в натуралния сок,че не сещам да подейства на хормоните.Трябва да има фитоестрогени.

# 778
  • Мнения: 6
Успех miiimmm с хомеопатията. Забелязвам че след цикъл винаги има малък спад - 1 см. т.е. от 96см стана 95 см.И после започва пак разстеж.При предния цикъл пак имаше спад с 1 см и после растеж с 2 см.Но искам да ви кажа че sabal s. 5CH и chimaphia 9 CH ги взима два пъти по 5 гр.дневно поне от 2-3 седмици.
това не е ли много  да не се предозира, защо пиеш по толкова?

# 779
  • Мнения: 567
Успех miiimmm с хомеопатията. Забелязвам че след цикъл винаги има малък спад - 1 см. т.е. от 96см стана 95 см.И после започва пак разстеж.При предния цикъл пак имаше спад с 1 см и после растеж с 2 см.Но искам да ви кажа че sabal s. 5CH и chimaphia 9 CH ги взима два пъти по 5 гр.дневно поне от 2-3 седмици.
това не е ли много  да не се предозира, защо пиеш по толкова?
Специално chimaphia 9 CH се взима по принцип два пъти по 5 гр., а за  sabal s. 5CH  смятам да приложа схемата за билките,т.е първия месец се взима една доза ,втория удвояваш дозата като се следиш има ли растеж.При мен добре действа,за сега ще остана на тези дози два пъти дневно по 5 гр.Няма спад, т.е. обиколката си е 96 см, но този месец не забелязвам растеж до сега. Като цяло растежа за 2 месеца беше цели 7 см така че е нормално да няма този месец. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт