Моите приклУ4ения кьм и из Бьлгария ,или как я видях след 4 години отсъствие.

  • 9 056
  • 195
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 381
просто избягвай да ми даваш квалификации  - сляпа ли съм , патриотка ли съм , груба ли съм ..анализите хич не ти се отдават ...

сега чета как в америка имало 11 милиона неграмотни и си викам да пусна ли тема - аууу , как може , ми то най-могъщата  страна, пък 11 милиона да не могат да четат , ауууу леле и тия хора ръководят и оправят света , аууу ...пък ега ти 5 % от населението там неграмотно ..ауууу ...

 Laughing Прости и неграмотни Simple Smile Добре, че България не се намира в Америка  Laughing

Вал, модератори извинявайте  bouquet

Последна редакция: пт, 16 дек 2005, 23:27 от Niki1

# 31
  • Мнения: 1 238
Привет Вал и добре се завърнала сред нас! Радвам се много да те видя виртуално!
4естито ти християн4е най-напред, да ти е живо и здраво. Много добре си направила, 4е сте го кръстили в Рилския манастир, той ми е лубим Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Съжалявам искрено за шока, който си преживяла. Всеки път, когато 4ета подобен разказ ми става много мъ4но. Аз съм от хората, които пътуват сравнително рядко до България. Лятото, когато си ходих, не бях виждала родния си град и близките си цели 6 години! Бях се подготвила психи4ески за най-големият шок, но не Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed, напротив- останах много о4арована от вси4ко. Даже и на Оливия много и хареса. Бе6е жизнена, радва6е се, къпе6е се в морето, играе6е си с децата на познатите ми и тн. Влязох в много магазини и никъде не са ме гледали странно. Напротив, помагаха ми да си избера обувки, един 4овек даже половин 4ас ми търсе6е 4ехли в склада си. Такситата никога не са ми искали допълнително пари. Напротив- даже и такса престой не ми взеха, когато 4овекът ме 4ака6е с колата пред работата на майка ми докато аз горе говоря с нея. А аз веднъж разказах, когато взех такси до гроби6тата, за да посетя гроба на баба, но не успях да го открия. Таксиметровия 6офьор, който съ6то не ми взе пари за престоя, нагази заедно с мен в калта, за да търси гроба. 4овека стана целия 4ерен заради мен, накрая ми стана адски неудобно и му казах да си ходим. А той ми предложи да продължим да търсим......Незнам дали съм късметлийка или не(дай Боже да имам късмет), но не съм попадала на нелубезни хора. Да не говорим , 4е в едно кафене се подхлъзнах и паднах яко- цялото кафене се втурна да ми помага, направиха ми 4ай, и даже половин 4ас след това пак ме питаха дали ме боли. А на ужасните ми вегански при6тевки ми угаждаха навсяккъде, където сме яли. Даже в хижата на Карандила жената в кухнята сготви боб специално заради мен, и това ядоха вси4ки, за6тото се готви по едно ядене в столовата за обяд. Мога о6те много за разказвам за жестове и тн. На мене ми хареса как си прекарах и ми е мъ4но за вси4ки, които сте се сбъскали с простотия и тн.
П.С На мене не ми правят впе4атление не6та като стари изтъркани седалки, стари блокове и къ6ти и тн. Това не е най-важното за моята ваканция. Но аз не съм и от хората, които държат на супер лукса. Който иска да му е луксозно за иде в Холандия или някои други страни на по4ивка. Там няма дупки по пъти6тата и навсякъде е 4исто. В България отивам заради близките си и за6тото това е страната, в която съм родена и израстнала и 4иито език говоря на детето си.  Просто 4овек трябва да приема не6тата такива, каквито са.
Надявам се да не съм обидила някой с не6то.

# 32
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
може ли един път някой да сподели негативните си впечатления от България, които са си истина, и да не се появи някой да го критикува.
 защо си мислите , че всеки трябва да мисли или да преживява като вас?

честито кръщене на детето ти Вал!

# 33
  • Мнения: 1 238
Цитат
правопис ....
Стига с тоя правопис де..........
Незнам ти къде си и от колко време си там, но аз ве4е за тез 8 години и половина, които съм извън България съм направо 6тастлива, 4е о6те не съм забравила кирилицата Laughing Laughing Laughing hahaha hahaha hahaha. Знае6 ли колко много думи и особенно граматиката ми се губят...Да не говоря, 4е по4ти съм забравила да говоря на "Вие" на български...Имам позната, която живее в Дания 40 години- наскоро ми сподели, 4е сри4а, когато 4ете на български. Забравят се много не6та, когато 4овек ежедневно не говори и пи6е на езика си. Всъ6тност съм благодарна на форума и на това, 4е говоря български на детето. Така като 4ели езикът ми се възвръ6та Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Преди 3 години например  бях съвсем зле.
По добре да не се заяждаме за такива не6та- правопис- голяма работа! Това е форум, всеки пи6е кой както може. Да не сме се събрали на състезание по български език?!! Или кой е по-по-най- образован......Ми то тогава по добре хи4 да не влизам тук........освен за смях за ни6то друго няма да стана... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 34
  • Мнения: 1 238
може ли един път някой да сподели негативните си впечатления от България, които са си истина, и да не се появи някой да го критикува.
 защо си мислите , че всеки трябва да мисли или да преживява като вас?

честито кръщене на детето ти Вал!

Аз не съм си помислила такова не6то- напротив, казах, 4е ми е мъ4но за тези, които имат само ло6и преживявания.
Не виждам ни6то ло6о, за това 4е разказах малко и за моите положителни преживявания. Аз пътувам наистина много рядко, но не мога да кажа на бялото 4ерно. Може и да съм изкарала късмет този път. Може пък следва6тия път и на мене да не ми хареса. (недай си Боже де...)

# 35
  • Мнения: 94
може ли един път някой да сподели негативните си впечатления от България, които са си истина, и да не се появи някой да го критикува.
 защо си мислите , че всеки трябва да мисли или да преживява като вас?

честито кръщене на детето ти Вал!

Разбира се, че може.  Но това е форум и някоу от нас изразиха различно мнение.  Или сме тука само да се тупаме по гърба.

# 36
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
може ли един път някой да сподели негативните си впечатления от България, които са си истина, и да не се появи някой да го критикува.
 защо си мислите , че всеки трябва да мисли или да преживява като вас?

честито кръщене на детето ти Вал!

Разбира се, че може.  Но това е форум и някоу от нас изразиха различно мнение.  Или сме тука само да се тупаме по гърба.

за тупане не съм казала , но ако прочетеш малко по-долу обидите , ще разбереш какво имам предвид.

# 37
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Welcome home,  Val !
Прочетох ти постинга  Simple Smile . Честито ти християнче и догодина по-весели случки в БГ  Wink ! Heart Eyes  bouquet

# 38
  • Мнения: 3 634
Ей Вал, добре дошла отново!

Като цяло май добре си си изкарала... но като по отделно, милата ми ти... Hug
Айде, че ни липсваше там в другия форум... Имаме нови попълнения (за съжаление).
И честито ти християнче. Аз и двечките ми нехристиянчета (че баща им удар ще получи ако ги кръстя) ви пращаме на двамката много целувки!

# 39
  • Мнения: 768
просто избягвай да ми даваш квалификации  - сляпа ли съм , патриотка ли съм , груба ли съм ..анализите хич не ти се отдават ...

сега чета как в америка имало 11 милиона неграмотни и си викам да пусна ли тема - аууу , как може , ми то най-могъщата  страна, пък 11 милиона да не могат да четат , ауууу леле и тия хора ръководят и оправят света , аууу ...пък ега ти 5 % от населението там неграмотно ..ауууу ...

Странно ми е кьде живееш -на коя планета- и какво се крие зад всичката тази злоба. И второ защо си си сложила такьв ник white_r като си такава ПАТРИОТКА. Има някакво несьответствие в цялата работа.

# 40
  • Мнения: 1 630
Ей ... добре де, сега защо заядохте момичето, а???

Какво толкова е казала дето да ви раздразни не виждам?
Ми хубаво емоционална е. Раздразнили са я неща, които вас не биха ви подразнили, на 20 е. И какво това престъпление ли е, че така и скочихте?  Или трябва и на 20 и на 40 да се дразним от едни и същи неща и да мислим всички под строй????

# 41
  • Мнения: 1 559
може ли един път някой да сподели негативните си впечатления от България, които са си истина, и да не се появи някой да го критикува.
 защо си мислите , че всеки трябва да мисли или да преживява като вас?

честито кръщене на детето ти Вал!



newsm10  202uu

# 42
  • Мнения: 1 559
Ей Вал, добре дошла отново!

Като цяло май добре си си изкарала... но като по отделно, милата ми ти... Hug
Айде, че ни липсваше там в другия форум... Имаме нови попълнения (за съжаление).
И честито ти християнче. Аз и двечките ми нехристиянчета (че баща им удар ще получи ако ги кръстя) ви пращаме на двамката много целувки!

Защо пак ще получи удар? newsm78 newsm78

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Този пост не ти прави, ама никаква чест Вал  Naughty. Все пак ти не си ли си все още българка?!
Мама Кенга и white_r са на 100% прави. Мисля точно като тях.
И още избягали сънародници се връщаха в Бг и намираха само радостни моменти в това. А после - мерси Тея, че ни пусна кадри и музика от Бг....разчувствах се  Thinking

Мацки - много Ви е готин форума и се извинявам ако съм обидила някого.
Но не можах да подмина с лека ръка тоз пост Stop. Все пак касае нашата Родина, а и не е баш таква действителността Wink

П.П: какви работи съм чула за Испания...айде няма да Ви разпрявям  ooooh!

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Доста често ви чета форумчето и много от вас харесвам,но като чета постинги като този на Вал се чудя аз в България ли живея? newsm78

Весели празници на всички ви,където и да сте по света! Hug

Общи условия

Активация на акаунт