Докато смъртта ни раздели...или

  • 9 550
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 6 803
 Joy Joy Joy
Така и така ще сменяме патрона, освен да помоля миУото да ме научи как. Тъкмо ще му е ясно, че мога.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 364
Човек не може да предвиди бъдещето. Затова "докато смъртта ни раздели" звучи нелепо. Но е романтично и красиво - всеки много влюбен си е представял, че цял живот ще изживее с любимия и винаги ще се обичат. Чувала съм за двойки, които на преклонна възраст все още се целуват за лека нощ и си казват "обичам те" от сърце, а зад гърба си имат дълъг и щастлив семеен живот. Дай Боже всекиму!
Но далеч повече са нещастните двойки и провалени връзки. А може и цял живот да си останете заедно в една връзка без любов, без истинска близост и пак смъртта да ви раздели. Животът е многолик, Съдбата е непредсказуема.

# 92
  • Мнения: 7 947
"Докато смъртта ни раздели" звучи винаги в началото. За мен не е никак нужно, да се чува обаче в обредния дом или да се скрепя с подпис. То е вътре в нас. И както в началото летим влюбени в розовите облаци и си мислим баш това, така след години е напълно възможно не смъртта да ни раздели. Днес има доста разводи и тн просто защото имаме повече свобода. Не че време оно - не е имало изневери или поводи за развод, но все пак - какво ще кажат хората...

# 93
  • на 4-ия етаж до асансьора
  • Мнения: 621
Не думите в обредите или пък подписът те свързват с някого завинаги.Свързва те единствено желанието да си с него и неговото да е с теб. Дори и Папата да те е венчал, ако няма емоционална близост между двама души  тогава "Докато смъртта ни раздели" ще е избавление.

# 94
  • Мнения: 1 289
И аз съм мислила над фразата за разделянето от смъртта... не знам кому са нужни такива зловещи словоизлияния, в сватбен ден например! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт