Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 51

  • 39 866
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Във ФБ пише, че Ф ще целуне К по бузата.... ех значи... Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 0
gery_dobreva, спомняш ли си как се карахме с тебе в първи сезон?! box Отбор Фатмагюл срещу отбор Керим. И любовта победи!  txtloves
Спомням си, Мац, и затова си ми слабост! Споровете ни винаги бяха смислени. Сега като сме отбор Беренгин, чак стана скучно.
Все пак неможеш да отречеш, че критиките към Керимчо не бяха много оправдани.  Wink Twisted Evil

Ще отрека и още как!  Mr. Green Добре, че беше Мерием абла да го направлява. Той и сега ме ядосва, че ги върши едни прибързани. Но съм свалила гарда заради Фатмагюл. Като се обичат младите, коя съм аз, че да преча?!  Peace

# 62
  • Мнения: 374
Какво е КПП  Rolling Eyes
marianna, аз не мисля, че тук не се приемат различните мнения, просто не се толерират постове, целящи да внесат смут в темата  Peace

Някой може ли да каже истинското име на героинята Асу?
Чела съм за Ефе, за най-близката приятелка на Берен, но не знам нищо за семейството й - има ли братя и сестри? А имате ли информация за семейството на Енгин?



Берен има брат Джем и много сладка баба, ходи си навсякъда с мама и баба.
Енгин има няколко братя- 5 ли бяха, не помня.



Берен с брат си.

# 63
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
http://www.trendus.com/fotogaleri/38/moda/kategoriler/1/sayfa/1/ … filesindeydi.html  Ето я красавицата на седмицата на модата

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 34 062
  В темите назад има много инфо за почти всички актьори. Ако имате време - поровете се - за семействата им, за кариерите им....Даже по няколко пъти са слагани....Наистина е трудно да се четат толкова много теми назад. Друга възможност е в нета - също има много инфо - просто като се изпише името и готово. Имат и много фен клубове и там има възможност за прочит. За това се сещам, това подсказвам за по - новите момичета. Дано съм помогнала.

# 65
  • Мнения: 115
gery_dobreva, спомняш ли си как се карахме с тебе в първи сезон?! box Отбор Фатмагюл срещу отбор Керим. И любовта победи!  txtloves
Ще отрека и още как!  Mr. Green Добре, че беше Мерием абла да го направлява. Той и сега ме ядосва, че ги върши едни прибързани. Но съм свалила гарда заради Фатмагюл. Като се обичат младите, коя съм аз, че да преча?!  Peace
Мац, каквото и да кажеш нема значка, самата главна геройня претърпяла целия този ужас се предаде пред чара му, какво тук значи някаква си прибързаност?  Twisted Evil Grinning Grinning

# 66
  • Мнения: 1
sincerita, mariana51, благодаря !

# 67
# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Честита нова тема момичета.Да я изпълним с много любов.

Мариана за теб...

# 69
# 70
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Страшно много ми се иска някое гифче точно на момента с целувката на цветето  Heart Eyes.... Клипчето на Зули е страхотно  Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 11
lfn    ДОБРЕ ДОШЛА СРЕД НАС!!!! ...... забелязах, че си се регистрирала специално, за да напишеш поста си, но щом веднъж провокирана си го направила, можеш спокойно да споделяш мнения или каквото ти се иска с нас отново.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 34 062


Ох, милия, как ще излезе от тая ситуация.....

# 73
  • Мнения: 0
Привет, дами!  Hug Hug Hug

И аз продължавам да се вълнувам от снощната серия, но днес, вече на спокойствие, мога и да поразсъждавам. newsm78
В живота всеки си носи кръста  bishop (или поне ми се иска да вярвам, че е така). Затова аз очаквам престъпленията да си получат наказанията. И понеже това не винаги става толкова бързо, на помощ идва вярата, че "Господ забавя, но не забравя!" Номерът е само да имаш търпението да дочакаш възмездието.  Peace Naughty

Много, ама много се радвам, че Фатмагюл и Керим стигнаха дотук. Като две слънца бяха в снощната серия, които взаимно се огряваха, макар и отдалечени едно от друго. На Фатмето се радвам затова, че отвори сърцето си и повярва на Керим Two Hearts, а на него - затова, че й даде времето, необходимо да излезе от пропастта, в която бе.

За мен една от най-големите победи на Фатмето е над Муки. Вярно, че сценаристите помогнаха, като показаха "непростими" грехове на Мукито, но въпреки това новото разпределение на силите е нещо като "битката, която обръща войната". Защото Мукадес олицетворява всичко повърхностно, елементарно и просташко в живота, което аз лично ненавиждам до дъното на душата си. Честно, имам усещането, че бих се справила с всичко друго, само не и с ежедневния, постоянен тормоз, който тая твар упражнява непрекъснато върху всички около себе си. Когато човек има "сериозен враг", се мобилизира, прави планове за нападение и отбрана, търси някакъв изход. Докато войната с Муки е денонощна. Няма минута спокойствие, няма почивка. Освен това такива като нея са и много изобретателни. Те могат да сменят тактиката внезапно и коварно.

Направо може да ме докара до истерия. Затова по-добре да спра.

Марианка, благодаря за темата!   bouquet

# 74
  • София
  • Мнения: 11
Мариянка, края му се вижда..... срещата на Асу и Мелтем в дома на моя любимец няма да остане без последствия. Асу предвид начина и на живот е прекалено мнителна и хитра и ще се усъмни в намеренията на Мустафа въпреки чувствата си. Въпреки чувствата си има съвест в това момиче и мисля, че тя ще отърве този път "Керимчик" от" пачите яйца", на които сам се насади ...... ама зодия "коч", какво да правим, пусто от вътре му идва..... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт