Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 14

  • 20 992
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 36 787
Добър ден   bouquet и добро настроение в последния от многото почивни дни  Hug Hug Hug Hug

# 692
# 693
# 694
# 695
# 696
  • Мнения: 4 535
   Хубава неделя ви желая с този клип, в който има за всекиго по нещо, и като бонус..хубава песен Grinning


# 697
# 698
  • Мнения: 36 787
   Хубава неделя ви желая с този клип, в който има за всекиго по нещо, и като бонус..хубава песен Grinning


http://www.youtube.com/watch?v=OAaaAmU_P8o&feature=player_embedded

nadine1111  newsm51 newsm51 newsm51 Благодаря ти за това споделяне  Hug Hug Hug Клипа е чудесен - и нашият чаровник е там  Peace.....само хубавицата ни липсва  Sad, но за мен беше удоволствие да видя толкова талант и красота събрана на едно място и да чуя една прекрасна песен  Peace
И твоята неделя да бъде един хубав есенен ден с много положителни емоции  Hug Hug Hug Hug Hug

# 699
# 700
# 701
  • Мнения: 36 787

Сабиха: Галип.....Сега ли идваш......

Галип: Взех някои неща.....разни игри, ако решим да отидем......Ако ли не ще си играят тук.....

Сабиха: Отиваме...../усмихва се/

Галип: Сериозно ли......Чудесно /прегръща я и я целува/.......

# 702
  • Мнения: 36 787

Галип, Сабиха и децата пътуват....Първо напазаруваха храна ....и вече са в чифлика....

# 703
  • Мнения: 36 787

Зейно: Мястото е чудесно.....Невероятно.....Мемо, ела да видим патиците....тичай.....

Сабиха: Още от сега оглупяха от радост.....Тук наистина е прекрасно.....

# 704
  • Мнения: 36 787

Галип: И огънят е запален..../към Сабиха/.....Не мога да повярвам, че си тук....

Сабиха: Аз също.....Чуват се гласовете на децата....

Галип: Сигурно са гладни.....Веднага ще запаля скарата....../нали разбрахте, че Еркан не обича да готви, но Галип....о той доста често ще им готви/

Сабиха: А аз ще направя салата....Ще изпържа и картофи.....

Общи условия

Активация на акаунт