Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 14

  • 20 986
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 36 782

Обстановката е нормална семейна....Питат се къде са бирите, кое къде са сложили...../Боже толкова хубаво ми става като ги гледам....та те са вече като истинско семейство..../Галип вече пече мръвки на скарата, децата още топли ги подхващат....Сабиха е направила салата и е изпържила картофи – кани децата да седнат до масата и да се хранят нормално....Галип продължава да пече на скарата, пие си биричката и се шегува, че децата ще изядат всичко и за тях няма да остане....Мемо не разбрал шегата потвърди, че пържолките са много вкусни....Зейно пита дали да дадат кокалите на кучето....Не сега им казва Галип кучето се храни само веднъж на ден....Мемо веднага се зарадва, че не е куче и да се храни веднъж на ден....За Галип щастието вече е пълно...Дори и за два дни, той си има семейство, за което е мечтал още в сиропиталището......

# 706
  • Мнения: 36 782



Зейно и Мемо са уморени от игри и след като са се нахранили са заспали на дивана....Галип им се радва..... Хубаво ви беше да тичате цял ден ...нали....Да нахраним кучето.....Ставайте.....Децата без възражение станаха, Галип подава храната на Зейно – тя да нахрани кучето....Тримата вече са навън...Кучето се радва....Галип си играе с него....Сабиха и тя се е присъединила към тях.....Галип прегърна Мемо и всички гледат как кучето яде...Галип попита за всеки случай дали децата не са му давали тайничко храна през деня....Идилията е пълна.....Галип цял живот си е мечтал за такова семейство....... А Сабиха?????



# 707
# 708
  • Мнения: 36 782





Сабиха: / за децата/ Заспали са вече....

Галип: Нормално......Тичали са най-малко 10 километра...../взема одеялото, хваща Сабиха за ръката/.....Ела.....трябва да чуеш нещо навън......Седят завити с одеялото, Сабиха се е сгушила в Галип......

Сабиха: Нищо не чувам.....




Сабиха: Наистина......Това е най-хубавият ден в живота ми.....Благодаря ти....

Галип: Предстоят ни хиляди такива дни.....

# 709
  • Мнения: 36 782
Сабиха отново каза, че това е най-хубавият ден в живота й.....Спомняте ли си от момента в който тя се запозна с истинския Галип колко пъти тя казва това  - Най-хубавия ден, най-хубавия миг, най-хубавата вечер.......и винаги това е свързано с Галип. Нямам спомен в началото на сериала, когато тя все още не познаваше Галип и когато спомените й за Мехмет бяха все още живи, Сабиха да е казала, че през 14 години когато е била омъжена за Мехмет да се появи някакъв хубав и незабравим спомен.....Сега Галип я прави щастлива.....и не само нея, а и децата......А за Галип щастието е в това да вижда усмивката на Сабиха, да вижда красивите й очи пълни с любов.....Колко малко е нужно за да бъде човек щастлив.....

# 710
# 711
# 712
  • Мнения: 36 782
След хубавия пикник Галип има неприятна среща с Нурсел в сградата на холдинга....Нурсел вече е пристигнала, а и в сградата няма други хора.....Срещата е в една от стаите, но не в кабинета на Галип....Нурсел седи и чака....Галип влиза без да поздрави....

Нурсел: Защо ме повика в неделя тук, от където ме изгони.....

Галип: Защото не искам да се срещам с теб у дома или другаде....Нурсел.....Казвам ти го за последен път.....И без пукната пара да остана, ако ще и сто години да продължи, не ме интересува – ще се разведа с теб Нурсел......Знаеш това ....нали......

Нурсел: Успокой се......

Галип: Как да съм спокоен.....Не ме интересуват нито парите, нито нищо....Дойдох с едно палто и така ще си тръгна.....Ти ме познаваш добре....Нали така Нурсел.....

Нурсел: Тихо Галип.....Млъкни....Моля те не ме засрамвай......

Галип: Стига вече.....Отдавна не знаеш какво е срам.....Отдавна......Много отдавна.....

Нурсел: Ще се разведем и ще изчезна от живота ти....Само това искам.....

Галип: Това вече съм го чувал.....Говориш едно, а правиш друго.....След две седмици имаме дело....Изплюй камъчето....Какво искаш от мен....Какво.....Затова те извиках тук....Какво.....Говори открито и да вземем решение.....

Нурсел: Нищо не искам.....Не искам нищо от теб.....

Галип: Нищо не искаш, а на партито се появи и ни направи за смях....Какъв ти е проблемът....Не разбирам....Какъв.....

Нурсел: /смирено/....Прости ми Галип....Извиних се и на Кюршат....Ще се извиня и на Сабиха.....Ще поискам прошка от всички.....

Галип: Виж....Не произнасяй името на Сабиха.....Това, което направи беше много грозно и евтино Нурсел...наистина....

Нурсел: Исках да те върна при себе си.....Само това....И ти го знаеш.....Но вече разбрах, че....отдавна съм те загубила и няма да се върнеш....Никога няма да ме погледнеш така както гледаш Сабиха.....

Галип: Никога.....

Нурсел: Добре тогава.....Няма да създавам трудности....Чакам делото.....После ще си тръгна.....

Галип: Дай боже.....Не мисли, че ще повярвам на думите ти преди разводът да приключи.....Готов съм за всичко..../става и си тръгва/....За всичко.....

Нурсел: /той вече е на вратата/....Обещавам ти.....Обещавам, че ще се отървеш от мен.....Ще се отървеш.....

Галип: /от коридора/......Ще видим след две седмици......

# 713
# 714
  • Мнения: 36 782

Галип очаква резултата от делото за развод и  продължава да ходи из кабинета....В този момент влиза Сабиха.....Въпреки напрежението той се усмихна като я видя.....

Галип: Здравей скъпа......Ела....../целува я оглежда я..../......Добре ли си.....

Сабиха: Да.....Трябва да ти кажа нещо Галип.....

Галип: Слушам те......

Сабиха: Защо не седнеш.......Хайде седни.......

Галип: Добре..../сяда/.......


В съдебната зала Нурсел се обръща към съдията и казва, че се отказва от адвоката си......Моли да отложат делото, докато назначи нов......Съдията иска да се запише...”Делото се отлага, тъй като страната Нурсел Тюркер се отказа от защитника си....” Адвокатите на Галип останаха като гръмнати.....Разбраха с какво чудо си имат работа.....

Галип е седнал, Сабиха стои права, чупи ръце и се чуди как да му съобщи новината.....

Галип: След като се усмихваш новината е добра /хвърли един поглед на часовника и продължава да държи телефона в ръката си..../.....Но след като не можеш да я кажеш значи има нещо лошо......Да...../в този момент звънна телефона/....Адвокатът....Делото е свършило...../разговаря с адвоката/.....Моля.....Какво.....Уволнила е адвоката си......И сега какво......

В момента в който Сабиха чу, че Галип не е получил така чакания развод....направи крачка назад....Сабиха няма да каже на Галип, че е бременна......

# 715
  • Мнения: 36 782





Докато Сабиха се чуди как да каже на Галип, че е бременна се обадиха адвокатите с неприятната вест, че Нурсел е уволнила адвоката си и делото се отлага с 1 месец....Галип е ядосан....Продължава разговора с адвокатите....

Галип: Още колко ще чакам.....От 3 години се опитвам да се разведа с тази жена.....Затварям телефона....Стига толкова.....

Сабиха е стъписана.....Стои и мълчи....












Галип: Уволнила е адвоката си.....Спечели си още един месец....Явно е решила да разиграва съда.....Но на следващото заседание съдията ще разбере.....Що за жена е това.....Гледа ме в очите и ме лъже....Ние сме завели насрещен иск....

Сабиха: /хваща го за ръката/....Имам малко работа.....в печатницата....Трябва да говоря с клиентите за новите размери.....

Сабиха си тръгна Галип остана сам......

# 716
  • Мнения: 36 782
Какво се случи в този момент. Сабиха от чудене как да каже на Галип за бебето, не успя да го направи. И двамата заедно научиха не добрата новина – делото се отлага с един месец....Съвсем естествена е реакцията на Галип....Естествена беше и реакцията на Сабиха. Тя знае още нещо, за което Галип дори не подозира.....Но за човек който не знае тайната на Сабиха – реакцията й беше много въздържана....Тя много пъти е казвала и ще продължи да го твърди, че развода на Галип не трябва да бъде пречка в тяхните отношения. Но излиза, че говори едно, а мисли друго....Ако беше споделила на Галип за бебето, то нещата щяха според мен да бъдат различни....Може би радостта от това, че ще става баща за Галип щеше да бъде като светлинка в тунела....Може би следващите му действия – разговора със Сердар щеше да бъде различен....Само за това, че ще има дете и за да няма Сабиха проблеми, за да даде сигурност на Сабиха -  може би Галип щеше да отстъпи пред Сердар за да получи по-бързо развода.....Защото заради Сабиха Галип би направил всичко.......Не така стои въпроса при Сабиха. Тя не успя да прикрие разочарованието си от отлагането на делото....Галип разбра това и едва ли не започна да се извинява, все едно, че вината за това е негова....

# 717
  • Мнения: 36 782

Сердар си пие кафето в едно кафене и очаква Нурсел.....Тя пристига двамата без каквото и да било притеснение се целуват.......

Сердар: Еее.....Какво стана.....Говори Нурсел....Направи ли каквото ти казах.....

Нурсел: Ти си чудесен Сердар....Да уволних адвоката си.....Съдията веднага отложи делото.....За след месец.....
Сердар: Да.....Хубаво.....Знам още много номера....Така....Веднага ще ми дадеш пълномощно и ще останеш омъжена за Галип най-малко още два месеца.....

Нурсел: Нали решихме за делата ти с фирмата да наемам друг адвокат.....Защо настояваш за....пълномощно Сердар.....

Сердар: Нещата се промениха.....Нищо не могат да ми направят....А и не разполага с никакви законови доказателства.....Ще продължа да разигравам Галип за собствено удоволствие.....

Нурсел: Гледаш на нашия измъчен съвместен живот с Галип като на някаква игра.....Колко нелеп край за една любов.....

Сердар: А ти след любовта ще се сдобиеш с друг приятел....с отмъщението......

# 718
  • Мнения: 36 782

Сабиха придружена от Рухсар ще ходи на преглед....

Рухсар: Ето тук е на втория етаж......Сабиха....спокойно....Няма нищо страшно....Доктор Нармин е много симпатична жена....Хайде.....

# 719
  • Мнения: 36 782








Галип вече се е заел със служебните си задължения. Прекъсва го едно обаждане на ......по телефона – секретарката го свързва с господин Сердар....Реакцията на Галип – само той ми липсва......

Сердар: Здравей Галип.....

Галип: В среща съм...Какво искаш.....

Сердар: не се тревожи....Ще бъда кратък.....Пък и не е редно да го обсъждаме по телефона.....Трябва да се видим....Веднага.....

Галип: Нямам какво да говоря с теб Сердар.....Ако имаш проблем обади се на адвокатите ми.....

Сердар: Звъня ти от името на клиентката си Нурсел Тюркер......


Ако Галип знаеше, че Сабиха е бременна този разговор щеше да бъде друг...

Общи условия

Активация на акаунт