Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 14

  • 20 985
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 36 781

Сабиха е при докторката....Прегледа е приключил....Докторката честити на Сабиха......Сабиха е объркана....От вътре й идва да се радва, но разъмът й говори друго....













Рухсар е изчакала Сабиха в близкото заведение....След прегледа и Сабиха е там.....

Рухсар: Сабиха....Бременна си във втория месец....Нека мине още толкова...и.....

Сабиха: Не мога да го махна Рухсар.....

Рухсар: Ти това ли си мислиш.....

Сабиха: А какво ще правя ако тя не му даде развод.....

Рухсар: Скъпа ще се разведат...Тоест .....имат си адвокати....Знам ли.....Те ще го направят.....

Сабиха: Разделени са от две години.....Явно е въртяла номера....Защо да не го направи още две......

Рухсар: Не знам Сабиха.....Трябва много добре да размислиш....Ще загубиш Галип.....
Сабиха: Мисля Рухсар.....Нищо не съм решила.....Но трябва да имам предвид и най-лошото....А Зейно и Мемо.....не съм сама на този свят......Коремът ми ще става все по-голям.....и ако не сме женени.....

Рухсар: Галип със сигурност ще иска да родиш това дете.....Ако.....допуснеш същата грешка като Нурсел.......

Сабиха: Точно за това искам до изчакам.........ПОНЕ ДО ДРУГОТО ЗАСЕДАНИЕ НА СЪДА.....МОГА ДА ЧАКАМ ЕДИН МЕСЕЦ НАЛИ......НЯМА ДА Е МНОГО КЪСНО.....

# 721
  • Мнения: 36 781

Галип: Кюршат.....работиш ли....

Кюршат: Ела Галип.....

Галип: Търся Сабиха....Не мога да се свържа с нея.....Излязла ли е.....

Кюршат: Мисля, че имаше някаква работа.....

Галип: Да...Добре.....

Кюршат: Няма ли да седнеш.....Нещо за пиене......

Галип: ....Добре.....

Кюршат: /налива в две чаши уиски/.....Не изглеждаш добре....

Галип: Имах тежък ден.....

Кюршат: Знам.....Съжалявам за делото.....Нищо.....Държиш силен коз.....Ще покажеш снимките на съда и на Нурсел ще й се стъжни......

Галип: /гледа Кюршат изпитателно/.....Не мога да направя това Кюршат.....Не искам да слизам на нейното ниво.....Човек трябва да има достойнство......Не искам да правя неща, от които после ще се срамувам.....Тази игра не е за мен..... Благодаря ти...../изпи си питието и си тръгна/.....

Кюршат: /говори сам на себе си/......Разбира се.....Срамните работи остават за нас.....

# 722
  • Мнения: 36 781








В края на работния ден Галип е сам в кабинета си. Отново прави опит да се обади на Сабиха....

Галип: Най-сетне вдигна.....Къде си Сабиха.....Не можах да се свържа с теб.....

Сабиха: Извинявай, бях изключила звука.....Сега забелязах....Имах работа....Говорих с газовата компания.....Занесох им едни документи....

Галип: Имаш ли нещо за вечеря....Ще дойда у вас.....
Сабиха: /зарадва се/....Да разбира се....Много ще се радваме.....

Галип: Добре скъпа....

Сабиха: Хайде до скоро.....


# 723
  • Мнения: 36 781
А какво се случи след вечерята - ще разберем по-късно, защото стигнах до 49 страница, а не виждам нова тема. Аз продължавам със зимнините, а вие се забавлявайте с Галип и Сабиха  Hug Hug Hug Hug Hug




Най - Хубавите Мигове На Сабиха И Галип

# 724
  • Мнения: 36 781
Здравейте дами   bouquet
Никой не е писал след мен, а и все още няма нова тема  Thinking И какво ще правим сега  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Добре, че си изгледах мача на региона....Лудогорец наби Левски с 2:1 Peace Аз по принцип съм фенка на Левски, но сега го ударих на регионален патриотизъм.......Не се надявайте обаче да се откажа да поддържам Еркан и неговите герои във филмите  Naughty

Един поздпав с клип за нашия чаровник и мой идол  Peace



# 725
  • Мнения: 36 781
Има още една спортна новина, която много ме зарадва. Момичетата от Ансанбъла по художествена гимнастика спечелиха първото място. Браво на Златните момичета и на Илиана Раева  Peace Peace Peace  bg bg bg

">#![/video]

# 726
  • Мнения: 36 781
Браво на златните момичета  Peace Peace Peace Истинско удоволствие изпитах когато гледах клипа с награждаването  Hug Hug Hug Hug Hug Шест момичета са причината нашият трибагреник да се издига най-високо и да чуем МИЛА РОДИНО и цялата публика да стои на крака и да слуша нашият химн  Peace
Успех на момичетата, на целия екип, който е бил зает с тяхната подготовка, много радост на семействата родили, отгледали и възпитали тези прекрасни даца  Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace

# 727
# 728
  • Мнения: 36 781
Видях, че има нова тема - та да си продължа с Любов назаем......Едно словоизлияние във връзка с тайната на Сабиха.....

Сабиха въпреки всичките си колебания за бебето от разговора й с Рухсар аз разбирам, че тя ще остави разрешаването на този въпрос до следващото дело "Нали няма да бъде късно" - за какво няма да бъде късно - за аборта........Сабиха щеше да го направи съвсем съзвнателно, дори знаеше, че ще загуби Галип завинаги.....Причината за това решение на Сабиха е общаствените правила и норми. Но те са нещо  като един параван зад който хората се скриват докато съберат смелост да поемат по пътя си сами......Всеки един човек е напълно свободен да следва себе си. А щом някой последва себе си, обществените правила и норми веднага отпадат.Сабиха нямаше да бъде сама в този път. Галип винаги стои до нея и я подкрепя. Тя трябваше само да му се довери, но гордостта не й позволи да направи това..... Тя не успя да направи това почти до края на сериала....Едва когато разбра, че може да загуби Галип по независещи от нея причини едва тогава Сабиха прогледна, надскочи гордоста си, която до този момент управляваше живота й.....
Всеки човек е сам за себе си уникален.....всеки един е личност....Личноста винаги има една единствена гледна точка, коята смята за правилна....И аз мисля, че гордостта е "най-големият смъртен грях",  е най-големият препъни камък по пътя на живота......

# 729
  • Мнения: 36 781
Сабиха е приготвила вечерята, Зейно подрежда масата....









Сабиха: Зейно....премести вилицине и лъжиците....Вилицата до чинията, лъжицата най-открая....Острието на ножа гледа към чинията....Чу ли скъпа.....

Зейно: И какво значение има.....

Сабиха: Даа....Ако остане на теб, ще се храним от тенджерата в хладилника.....Трябва да се научиш хубавице.....

Зейно: Приятелите на чичо Галип са богати нали мамо.....

Сабиха: Какво значение има.....

Зейно: Трябва да науча много неща....Иначе ще ви излагам.....Помогни ми преди да сме се нанесли у тях.....

Сабиха: Има правила, които трябва да знаеш.....Хората живеят в общество и това е необходимо скъпа.....Където и да си това ще ти е от полза...Така ли е.....

Зейно: Мамо....кога мислиш, че ще се пренесем там.....

Сабиха: Има време момичето ми.....

Зейно: Мамо.....Да не сте се отказали да се жените.....

Сабиха: Не...не сме....Но разводът на Галип се забави.....Знаеш преди това не можем да се оженим.....

Зейно: Но все пак ще се разведе....и ще се ожените ...нали.....

Сабиха: Да.....Но да не говорим за това повече....Чуваш ли.....

Галип звъни....Зейно отива да отвори вратата.....




# 730
  • Мнения: 36 781



Вечерята у Сабиха е прикрючила Тя ще направи кафе....Галип благодари за вкусната вечеря.....Сабиха остана доволна, че Галип е харесал вечерята.....




Зейно голяма хитруша...Излъга Галип уж да види нещо на компютъра и отидоха в стаята й.....




Зейно: Направих нещо много лошо....Излъгах.....Но бях принудена.....защото не исках да ги доведа тук.....Да знаеш колко красива къща имаха....

Галип: Момент....Не те разбирам....Каква лъжа......На кого....Чия къща.....

Зейно: Слушай.....В училище има три момичета.....Едното е в моя клас....Много са сладки.....Всички ги обичат....Днес ме поканиха в тях.....А аз ги поканих утре в твоята къща.....Нищо няма да правим....Само ще гледаме някой филм.....За един два часа.....



Галип: Каза им, че живееш там.....Зейно разбира се, че там е и твой дом.....Но не мога да позволя подобно нещо без знанието на майка ти.....

Зейно: Ще й кажа....ще й поискам разрешение, но.....исках да попитам първо теб.....Довечера ще й кажа.....

Галип: Добре в такъв случай няма проблем........

# 731
  • Мнения: 36 781
Галип и Сабиха вече са сами и ще пият кафе.....След като разбраха, че делото за развод се отлага....те не са разговаряли.....Сабиха отиде уж в печатницата, а на практика тя ходи на лекар....Бременноста е потвърдена, но тя не е казала все още на Галип.....Той не й е казал какви притеснения има от това отлагане на развода.....


















Галип: Сабиха....Знам, че днес много се разстрои.....Но....подобни глупости не могат да влияят на връзката ни......Рано или късно ще се оженим......А и без това вече сме женени.....Ще стиснем зъби още един месец.....За да го направим по законния начин.....

Сабиха: Знам......Аз се тревожа за теб....Това е......

Галип: Много си мълчалива....Днес си тръгна рано.....Какво ти е......

Сабиха: Наистина не мисли за мен.....Не съм дете Галип.....Не искам да се тревожиш за мен.....Не се нагърбвай с още отговорности.....

Галип: Но аз искам това Сабиха......Да видя пръстена на ръката ти......Да бъдеш в дома ми......

Сабиха: Ще идваме по-често тогава.....Виж Галип.....Не искам този развод да създава напрежение помежду ни.....Все някога ще се разделите.....До тогава ще оставим нещата да се развиват от само себе си.....Ние се обичаме и това е достатъчно ....нали.....






Галип: Даа.....Всеки ден те обиквам все повече.....Всеки ден.....

# 732
  • Мнения: 36 781
Още когато получиха вестта за отлагането на развода, Галип забеляза мигновенната промяна в Сабиха...Още тогава той започна да се оправдава....Почувства се неловко, че е излъгал надеждите на Сабиха....Нейното отсъствие през целия ден, държанието й тази вечер сякаш затвърдиха неговите съмнения....Но любовта му към Сабиха приспа неговата наблюдателност и способност за правилна преценка....Сабиха успя безпроблемно да заблуди Галип, че няма никакъв проблем....че развода не е проблем - все някога ще стане...., но Сабиха много добре знае нещо, което Галип не знае.....бременността е факт, а Сабиха остави бебето за един месец на изчакване.....до следващото заседание на съда....

# 733
# 734
  • Мнения: 36 781













На следващият ден Кюршат и служителите от списанието имат оперативка. Там е и Сабиха. Кюршат представи на колегите си Сабиха Йелмаз новата асистентка и като такава ще участва във всичките им срещи........Кюршат се разпореди в колегията на списанието да се впише и Сабиха.....като заместник главен редактор.....Последното изненада не само Сабиха, но и останалите служители.....Кюршат зададе въпрос на една от журналистките защо след като преди 2 месеца е било поместено интервя с една рок звезда отново ще бъде включено в следващият брой....Дамата обясни, че певицата наскоро се е разделила с любимия си и е обещала, че ще даде първото интервю за новият си приятел за тяхното списание....На новогодишното парти Сабиха отбеляза факта, че много често се повтарят нещата в списанието...Сега Кюршат се обърна към Сабиха и каза, че е права.....че списанието е започнало да се повтаря....Според Кюршат време е да решат дали списанието е женско или клюкарско.....

Общи условия

Активация на акаунт