Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 14

  • 20 968
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 36 764
Галип е в кабинета си – при него е Сердар.




















Сердар: Надявам се, че работите с опитни адвокати....Все пак си мой бивш приятел.....Освен това искам да знаеш, че делата които си завел сещу мен няма да доведат до нищо.....

Галип: /съвсем спокоен/....Какво искаш Сердар....Ела на темата.....

Сердар: Адвокатите ти предупредиха ли те колко дълго може да продължи делото ти с Нурсел.....

Галип: /повишава тон/.....Сердар бъди по-конкретен или ще прекратя срещата......

Сердар: Добре....В такъв случай.......прекрати делата срещу мен......и аз ще ви разведа на следващото съдебно заседание.....Ако ли не......

Галип: Ако ли не......Ще ми вземете дори палтото.....Стига глупости....Не ме интересува....Изиграйте всичките си козове.....Аз ще направя каквото трябва.....

Сердар: Така е...знам.....Но и последната си пара да дадеш , докато тя не пожелае, не можеш да се разведеш....

Галип: Сердар.....Не си губи времето с Нурсел.....Остави си сили за собственото дело....Много скоро ще ти отнемат правата и няма да можеш да влизаш в съда.....Няма да плащам обезщетение нито на теб, нито на Нурсел....Не се опитвайте да ме изнудвате Сердар....

Сердар пожела на Галип приятна работа и си тръгна....Срещата мина изключително спокойно....Но ако Галип знаеше тайната на Сабиха предполагам, че щеше да се съгласи на споразумение със Сердар......

# 736
  • Мнения: 36 764

ейно и приятелките й са вече в къщата на Галип. Момичетата много харесаха къщата....Не са знаели, че са толкова богати....Зюлфие видя Зейно и момичетата и малко се изненада. Едно от момичетата отбеляза, че по нищо не личи, че са толкова богати. Зейно скромничи - не обича да се фука....Зюлфие излезе и поздрави момичетата. Зейно я представи – това е Зюлфие. Помоли да им донесе кекс и кола и покани момичетата в къщата....


Зюлфие не беше предупредена за това посещение и се обади на Галип като му каза, че Зейно е довела един куп момичета. Попита той дали знае за това. Галип потвърди и помоли Зюлфие да ги почерпи с нещо....Да правят каквото искат – ще останат час, два......

А какво ще се случи след това......това ще разберем в другата тема....

# 737
  • Мнения: 36 764
Теменужена имам един грях към теб от старата тема....Пропуснах да те поздравя за стихоплетките  Hug Hug Hug Hug Hug
Ти направо си един скрит талант. Очакваме още забавни  стихчета - особено за героите от сериалите....Е и нас не пропускай скъпа  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 738
  • Мнения: 4 381

                           
                                                    ...здравейте!
                                                                      
                                                                                         Новата тема
                                                                                                        

# 739
  • Мнения: 4 381
Не искам да съм досадна newsm78, но, това бе...най кошмарното ми пускане на нова тема, коя подред....ще я запомня! Rolling Eyes Хайде в......готовата, дето цял ден...немога да я сложа, от обяд......"българска" му работа, дето казва...Теменужена  bouquet, вчера при нея...днес, при мен......все, идва.....казваха, доставчиците.....да им имам, разтегливото понятие.......за време!  hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy

# 740
  • Мнения: 4 381
......Мамче, злато си ти.....като, есента.....благодаря, за помощтта ти...днес и...страниците, тук! 


 
 

Общи условия

Активация на акаунт